Świąteczno-noworoczna promocja w fintechu bnc10, czyli 10 euro premii na start dla obu stron programu poleceń + darmowe konto i karta

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia hiszpański fintech bnc10 podbija stawkę! Tym razem na start otrzymacie 10 euro premii za samą rejestrację oraz jeden wpływ na konto. Identyczną gratyfikację otrzyma osoba polecająca. Zanim jednak zaczniecie polecać bnc10, pamiętajcie o zaktualizowaniu aplikacji. Maksymalnie w ramach świąteczno-noworocznej promocji możecie zyskać 150 euro za 10 poleconych (bnc10 dorzuca 25 euro premii ekstra za każde 5 osób). Dla przypomnienia start-up bnc10 pochodzi z Hiszpanii, a swoim działaniem przypomina znaną czytelnikom bloga aplikację Monese. Moim zdaniem bnc10 to obecnie najlepsza aplikacja stanowiąca e-portmonetkę w walucie euro. Za darmo otrzymacie: prowadzenie konta, kartę fizyczną wraz z jej dostawą (choć nie jest ona obowiązkowa), kartę wirtualną, przelewy w euro, 3 wypłaty z bankomatów oraz przewalutowania po kursie międzybankowym, zapewnianym przez organizację Mastercard. Konto w bnc10 założycie i zamkniecie z pozycji smartfona w ciągu 3 minut. Warto się jednak pospieszyć, promocja potrwa tylko do 7 stycznia 2020 roku!

 

 

Jak krok po kroku założyć konto w bnc10

Po kliknięciu w dedykowany link polecający od razu ukaże się Wam się strona do rejestracji. Jeśli język hiszpański jest Wam raczej obcy, w prawym górnym rogu możecie przełączyć się na język angielski. Oprócz tego możecie uruchomić tłumacza Google, który świetnie sobie radzi z tłumaczeniem strony oraz… polegać na mnie, ponieważ cały proces rejestracji wytłumaczę Wam krok po kroku. Cała procedura zajmie maksymalnie 3 minuty. Aby zarejestrować się w bnc10 potrzebujecie paszportu lub dowodu osobistego (niekiedy dowód osobisty może zostać odrzucony) oraz smartfona. 

 

Zanim jeszcze rozpoczniecie proces rejestracji, sprawdźcie czy link polecający zaczytał się właściwie. W tym celu sprawdźcie, czy w domenie występuje fraza invitedby. Jeśli tak, to możemy przejść do działania. Jeśli nie – to na początek wyczyśćcie cookies w przeglądarce i/lub wyłączcie adBlocka, by później ponownie wejść w link polecający. Ponadto zauważyłem, iż niekiedy po wejściu w link polecający, pokazuje się biała strona. W takim przypadku pomocna będzie zmiana przeglądarki lub wyczyszczenie cookies i wyłączenie adBlocka. Jeśli konto w bnc10 zakładacie bezpośrednio przez smartfona, wówczas od razu zostaniecie przeniesieni do sklepu z aplikacjami. Założenie konta w ten sposób również uprawnia do odebrania premii na start 🙂

 

W porządku! Na początek podajcie swój adres e-mail oraz numer telefonu, na który przyjdzie kod aktywacyjny. Następnie ustalcie swoje 6-cyfrowe hasło do logowania w serwisie. Dalsza część rejestracji odbędzie się już na smartfonie. W tym celu pobierzcie aplikację bnc10 – Tu dinero como tu quieres. Aplikacja dostępna jest zarówno dla użytkowników Androida, jak i iOS.

 

 

Po zainstalowaniu aplikacji, na początek należy wybrać formę identyfikacji – paszport lub dowód osobisty. Nie znam skrótów w języku hiszpańskim, aczkolwiek opcja NIE to prawdopodobnie skrót dotyczący dokumentu tożsamości dla osób niebędących obywatelami Hiszpanii). Osobiście korzystałem z weryfikacji za pośrednictwem paszportu i proces przebiegł bezproblemowo.

 

 

W celu weryfikacji, aplikacja poprosi Was o wykonanie zdjęcia paszportu lub dowodu osobistego. Proces weryfikacji zdjęcia trwa maksymalnie 1 minutę. W tym czasie możecie dodatkowo wykonać zdjęcie do swojego profilu, aczkolwiek nie jest to obowiązkowe. W moim przypadku weryfikacja trwała około 15 sekund, zaś dane zostały uzupełnione automatycznie (wystarczyła jedna próba).

Pole Address to nazwa ulicy + numer budynku / numer mieszkania, locality to miejscowość, zaś Zip Code to kod pocztowy. Klikacie Finish, no i finish 😉 To chyba najprostszy proces rejestracji jaki widziałem. Brawo dla Hiszpanów. Na końcu zapytają Was oni, czy chcecie otrzymywać informacje o promocjach. Wybór należy do Was. Potwierdzenie rejestracji znajdziecie na mailu, zaś w tym momencie uzyskaliście pełnoprawny numer rachunku IBAN z przedrostkiem ES. Może się on przydać w wielu innych promocjach, głównie tych związanych z przelewami międzynarodowymi.

 

 

 

Jak doładować konto, aby otrzymać 10 euro bonusu?

Głównym warunkiem otrzymania bonusu jest doładowanie konta kwotą co najmniej 25 euro. Co ważne, w bnc10 nie musicie nawet zamawiać fizycznej karty płatniczej! Wystarczy darmowa karta wirtualna, która zostanie Wam udostępniona automatycznie po założeniu konta. Konto w bnc10 możecie doładować za pośrednictwem przelewu w walucie euro (można go również nazywać przelewem SEPA). 

 

Rachunek możecie doładować wykonując przelew:

  • z waszego konta walutowego w polskim banku,
  • z konta w ramach kantoru walutowego (na przykład kantoru Alior Banku),
  • z konta walutowego, założonego w zagranicznym banku, na przykład N26,
  • z konta walutowego, założonego w fintechu, na przykład Revolut lub Monese.

 

W większości wymienionych przypadków, koszt przelewu jest darmowy. Wasze konto w bnc10 posiada przydzielony tradycyjny numer rachunku IBAN z przedrostkiem ES. Numer rachunku znajdziecie zaraz po zalogowaniu, zaś jego szczegóły po wejściu w zakładkę Top up money (żółty pasek na środku). Osobiście bnc10 doładowałem z konta w Monese i wszystko poszło bardzo sprawnie.

Bonus zostanie wypłacony w ciągu maksymalnie kilku dni od momentu zaksięgowania środków na koncie bnc10.

Szczegóły w zasadach programu poleceń bnc10 oraz w regulaminie promocji.

 

 

 

 

Wypłata środków z bnc10

No dobrze, gdy już macie środki na koncie w kwocie 35 euro (lub więcej), coś trzeba z nimi zrobić. Bonusu w wysokości 10 euro nie można ot tak wypłacić przelewem. Regulamin wymaga, aby wydać go za pośrednictwem karty płatniczej. Jak już wcześniej wspominałem, karta wirtualna została wygenerowana automatycznie. Jej dane znajdziecie po zalogowaniu w aplikacji, klikając na symbol karty płatniczej. W tym miejscu możecie zamówić również fizyczną kartę prepaid. Jeśli nie macie takowego zamiaru, przesuńcie palcem w prawo, a ukażą Wam się dane karty wirtualnej. Środki możecie wydać w sklepach online, na Allegro, bądź też… doładować Revoluta lub Monese.

Ponadto bnc10 zastrzega, iż po wypłacie bonusu konto powinno pozostawać aktywne przez minimum 6 miesięcy. W przeciwnym razie może Was poprosić o zwrot wypłaconego bonusu.

 

Jak polecać bnc10 swoim bliskim i zarobić nawet 150 euro?

10 euro na start to tylko przystawka do dania głównego w postaci dochodów w ramach programu poleceń. Polecanie aplikacji możliwe jest zaraz po założeniu konta. Link polecenia wygenerujecie po zalogowaniu w aplikacji i kliknięciu w symbol polecania znajomych (obok ustawień aplikacji). Aby móc polecać bnc10 musicie wyrazić zgodę na dostęp aplikacji do kontaktów. Link polecenia możecie podawać bezpośrednio znajomym lub poprzez wykorzystanie social mediów. W tym celu posłuży Wam przycisk Invite friends. Od razu informuję, iż nie ma możliwości umieszczania linków polecenia w komentarzach do wpisu, zarówno na blogu, jak i na profilach bloga w social mediach. Oczywiście możecie podrzucać znajomym ten artykuł jako instrukcję. Ilość zarejestrowanych uczestników z waszego polecenia możecie śledzić na bieżąco w zakładce dotyczącej programu poleceń.

Liczba poleconych osób jest nieograniczona, jest bonus otrzymacie maksymalnie za 10 osób, zgarniając w ten sposób 100 euro. Jednak za każde 5 skutecznie poleconych klientów, bnc10 dorzuca 25 euro premii ekstra. Razem do zdobycia jest zatem nawet 150 euro + oczywiście 10 euro na start. Dotychczasowi użytkownicy bnc10 też mogą zarabiać w programie poleceń. W tym celu zaktualizujcie aplikację oraz wygenerujcie nowy link polecający. 

Szczegóły w zasadach programu poleceń bnc10 oraz w regulaminie promocji.

 

Konto bnc10 – szczegóły

Warunki na jakich prowadzone jest konto w bnc10 są świetne, ponieważ zdecydowana większość usług jest darmowa:

  • 0 zł za prowadzenie konta w euro,
  • 0 zł za użytkowanie karty fizycznej oraz wirtualnej,
  • 0 zł za dostawę karty fizycznej,
  • 0 zł za przelewy SEPA w walucie euro,
  • 0 zł za przelewy natychmiastowe pomiędzy użytkownikami bnc10,
  • 0 zł za 3 wypłaty z dowolnych bankomatów na świecie.

W tym ostatnim przypadku, prowizja może zostać co prawda pobrana, ale bnc10 zwróci ją na wasze konto w ciągu 24 godzin. Limity wypłat gotówki wynoszą: do 250 euro dziennie oraz do 500 euro w skali miesiąca.

Więcej na temat kosztów związanych z użytkowaniem bnc10 znajdziecie pod tym linkiem.

 

Ponadto bnc10 oferuje świetne kursy przeliczeniowe. Mianowicie fintech nie narzuca swoich prowizji, zatem transakcje rozliczane są po kursie rzeczywistym organizacji Mastercard. Zatem karta bnc10 może świetnie się sprawdzić podczas wycieczek zarówno po strefie euro, jak i innych krajach świata. Ponadto możecie jej używać podczas zakupów w zagranicznych sklepach online. Tutaj dużą wygodę zapewnia karta wirtualna, której dane znajdziecie w aplikacji.

 

 

 

 

Kilka słów na temat bnc10

Uzupełniając wstęp do dzisiejszego artykułu, warto wspomnieć o modelu biznesowym bnc10. No bo skoro wszystko jest za darmo, to jak im się to opłaca? Jak czytamy na stronie fintechu, bnc10 otrzymuje część mikro-prowizji od organizacji Mastercard z tytułu różnic międzykursowych. Pomimo ich niewielkiej wartości, efekt skali sprawia, iż biznes nabiera sensu. Oprócz tego w przyszłości bnc10 planuje wprowadzenie dodatkowych planów Premium, które będą odpłatne (coś na wzór planu Metal w Revolucie). Ponadto bnc10 będzie mogło oferować produkty finansowe podmiotów zewnętrznych, współpracujących z fintechem.

 

Co do technikaliów, bnc10 dostępne jest zarówno w formie aplikacji mobilnej, jak i w wersji przeglądarkowej. Po każdej transakcji będziecie otrzymywali powiadomienia push. Wygodną opcją jest również możliwość zablokowania karty w ramach aplikacji.

bnc10 wywodzi się z Barcelony i powstało na jesieni 2019 roku. W polskich mediach próżno szukać informacji na temat tego fintechu, ponieważ jest on jeszcze bardzo młody. Natomiast sporo informacji na temat bnc10 możemy znaleźć w hiszpańskich mediach.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów