Blikomania – loteria z nagrodami do 100.000 zł dla użytkowników systemu płatności BLIK

Polubiliście system płatności BLIK? Jeśli tak, to możecie na tym dodatkowo zarobić w ramach loterii BLIKOMANIA. Wystarczy, że zarejestrujecie swój udział i regularnie będziecie korzystać z BLIKA, a uzyskacie okazję do zdobycia nagrody głównej o wartości 100.000 zł. Oprócz tego organizator przewidział 800 nagród po 100 zł oraz 80 nagród po 1000 zł. Powodzenia 🙂

 

 

Zasady uczestnictwa

Aby wziąć udział w loterii, należy zarejestrować się na stronie Blikomania.pl. Podczas rejestracji należy zaakceptować regulamin promocji oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli posiadacie konta w kilku bankach obsługujących BLIKA, wówczas każdą z aplikacji należy zarejestrować osobno. Obecnie do systemu płatności BLIK należą: Alior Bank, Credit Agricole, T-Mobile Usługi Bankowe, Bank Millennium, BZ WBK, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, Raiffeisen Polbank, PKO BP oraz Inteligo. Co ciekawe, w dwóch bankach możecie dodatkowo liczyć na moneyback z tytułu wykonywania płatności BLIKIEM. W Getin Banku możecie otrzymać 5% zwrotu (do 30 zł miesięcznie), zaś w mBanku bonus również może wynieść 30 zł, aczkolwiek po wykonaniu 15 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Nowi klienci mBanku mogą dodatkowo liczyć na premię startową w postaci karty upominkowej do Zalando o wartości 150 zł.

Loteria trwa od 6 kwietnia 2018 roku do 31 maja 2018 roku. W losowaniu biorą również udział transakcje wykonane przed rejestracją w Blikomanii. W loterii uwzględniane są transakcje BLIK wykonane w sklepach stacjonarnych, sklepach internetowych, wpłaty gotówkowe, wypłaty gotówkowe oraz natychmiastowe przelewy BLIK. Co ważne, wszystkie transakcje biorą udział w loterii automatycznie, nie musicie nigdzie rejestrować każdej pojedynczej transakcji, tak jak w innych tego typu promocjach.

 

Nagrody

Przez 8 kolejnych tygodni, co tydzień przyznawane będzie 100 nagród po 100 zł oraz 10 nagród o wartości 1000 zł. Na koniec organizator przyzna nagrodę główną, czyli 100.000 zł. W przypadku wylosowania danej nagrody, organizator potwierdza transakcję w banku, po czym zostaniecie poinformowani o wygranej poprzez wiadomość e-mail. Od tego czasu będziecie mieli 2 dni na podanie numeru rachunku do wypłaty nagrody. Daty losowań oraz okresy za które przyznawane będą nagrody zawarte są w poniższym harmonogramie:

 

Więcej na stronie Blikomania.pl oraz w regulaminie loterii.

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na NewsletterJAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


6

lat
na rynku

21

tysięcy
polubień

2.1

tysięcy członków
grupy

1.7

tysięcy
artykułów