fbpx

BlackCatCard – ostatni dzień promocji, czyli 20 euro premii na start – wyłącznie do 14 lipca 2021 roku!

Trwa do:
14 lipca 2021

Promocja fintechu BlackCatCard to z pewnością największy hit spośród wszystkich artykułów opublikowanych w tym roku na blogu. Nic dziwnego, skoro za samą rejestrację w promocji otrzymacie 20 euro premii na start. Taką samą kwotę uzyskacie polecając aplikację swoim bliskim – tu akurat nie ma limitów zarobków, zatem sky is the limit. Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy. Nie inaczej jest z korzystną premią w BCC. Na 20 euro premii dla obu stron mogą liczyć osoby, które złożą wniosek do 14 lipca 2021 roku włącznie oraz zweryfikują swoje konto w terminie do 1 września 2021 roku. Począwszy od 15 lipca 2021 roku, bonus spada do 10 euro premii dla obu stron. W związku z obniżką premii przygotowałem 10 skutecznych porad, dzięki którym gładko przebrniecie przez proces rejestracji i sprawnie odbierzecie swoją premię. Dodatkowo podpowiadam jak sprytnie odebrać 40 euro moneyback oraz zwielokrotnić zyski poprzez skuteczne polecanie BCC innym użytkownikom. Jeśli natomiast szukacie instrukcji krok po kroku – jak założyć konto w BlackCatCard, znajdziecie ją w pierwotnym artykule. Natomiast w drugim artykule o czarnym kocie odpowiadałem w formie FAQ na najważniejsze pytania związane z funkcjonowaniem aplikacji.

Ważna wiadomość od Black Cat Card

Aby nie być gołosłownym, na wstępie przekażę Wam maila od BCC, jakiego otrzymałem kilka dni temu. Wiadomość została automatycznie przetłumaczona przez Google Translate.

BlackCatCard – zmiana stawki w programie poleceń

Cóż, informacja od organizatora promocji jest tak dobitna, iż nie ma co jej tłumaczyć. Kto się „ogarnie przed czasem” ten zyska, a kto będzie zwlekać – ten straci 🙂

Na co warto zwrócić uwagę?

Na bazie dotychczasowych doświadczeń, mam dla Was kilka informacji, które sprawią, iż proces założenia konta będzie dla Was łatwy i przyjemny.

  1. Paszport lepszy od dowodu osobistego. Ewidentnie osoby weryfikujące się paszportem mają o wiele mniej problemów podczas rejestracji. Wynika to z faktu, iż w paszporcie na jednej stronie zawarte są wszelkie dane niezbędne do weryfikacji. W przypadku nowych dowodów osobistych (wydanych po 1 stycznia 2015 roku) należy zrobić fotkę obu stron oraz połączyć to w jeden plik. Oczywiście sposób ten również działa, ale przysparza nieco więcej problemów. W przypadku starszych dowodów osobistych (wydanych przed 1 stycznia 2015 roku) wystarczy załączenie pierwszej strony dowodu.
  2. Przeglądarka lepsza od aplikacji. Jeśli macie takową możliwość, wniosek złóżcie przez przeglądarkę, najlepiej na komputerze, ewentualnie na urządzeniu mobilnym. W przypadku zakładania konta przez aplikację mobilną zdjęcie dokumentu tożsamości należy wykonać „na żywo”, co nie zawsze zapewnia odpowiednią jakość. Natomiast zakładając konto przez przeglądarkę, zdjęcie możecie pobrać z dysku, przygotowując je sobie wcześniej. W ten sposób możecie zadbać o odpowiednią jakość, przede wszystkim dobre oświetlenie.
  3. Podczas wypełniania wniosku nie wpisujcie polskich znaków, zaś w kodzie pocztowym nie stosujcie myślnika. Pamiętajcie również o podaniu wszystkich imion.
  4. Nie poddawajcie się za pierwszym razem. Za weryfikację odpowiedzialna jest sztuczna inteligencja, a ta jak wiadomo, nie jest tak mądra jak człowiek z krwi i kości. Kilka prób i na pewno się uda!
  5. Aktualnie weryfikacja trwa bardzo szybko. Konto powinno być aktywne tego samego dnia lub następnego dnia po weryfikacji. Bonus od razu pojawi się na waszym koncie.
  6. Karta płatnicza w formie fizycznej jest darmowa. Dopiero w przypadku zawnioskowania o drugą kartę (na przykład dla dziecka) może wystąpić opłata na poziomie 7 euro. Jeśli nie potrzebujecie dodatkowej karty – lepiej o nią nie wnioskujcie.
  7. Jeśli macie jakiekolwiek problemy – piszcie do supportu. Działa on bardzo sprawnie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  8. Jeśli podczas składania wniosku nie dostarczycie dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania, zostaniecie o to poproszeni SMS-owo i mailowo już po złożeniu wniosku. Dobrym pomysłem będzie pobranie wyciągu z waszego banku lub fintechu. Na wyciągu musi znajdować się wasze imię i nazwisko, adres zamieszkania, który podaliście w BlackCatCard oraz numer konta bankowego. W przypadku rachunku (na przykład za telefon, gaz, prąd, Internet) wystarczy imię i nazwisko oraz adres.
  9. Nie zamykajcie konta zaraz po odebraniu premii. W przypadku zamknięcia konta przed upływem 2 miesięcy, zostanie potrącona prowizja w wysokości 2 euro. Dopiero po tym okresie konto można zamknąć za darmo – za pośrednictwem supportu.
  10. Jeśli aplikacja twierdzi, iż Twoja płeć się nie zgadza… wybierz drugą z dostępnych opcji i przejdzie. Nie jestem w stanie racjonalnie tego wytłumaczyć, ale wiem, że działa 😉

Użyj kodu polecającego: AAZBJF

40 euro moneyback – wskazówki jak go zdobyć!

Oprócz premii na start, kolejnym elementem promocji Black Cat Card jest moneyback wynoszący 40 euro (ponad 180 zł). Może być on zarówno solidną gratyfikacją dla Was jako nowych klientów, jak i skutecznym wabikiem do werbowania nowych wyznawców BCC w ramach programu poleceń. W celu otrzymania bonusu należy wykonać płatności kartą na kwotę co najmniej 1000 euro. Macie na to 2 miesiące od momentu przystąpienia do promocji. Do akcji dołączycie poprzez kliknięcie przycisku READY! w mailu informującym o promocji.

Cóż, kwota 1000 euro wydaje się dość spora. Według kursu walutowego w chwili pisania tego artykułu jest to równowartość 4530 zł. Dzieląc to na 2 miesiące wychodzi niemal 2300 zł miesięcznie. Warto również wspomnieć, iż płacąc kartą BlackCatCard w Polsce, transakcja zostanie przeliczona z waluty euro na walutę docelową po kursie stosowanym przez organizację płatniczą Mastercard, powiększonym o 3% narzutu.


Jak zatem zdobyć premię ekstra? Zasada jest prosta. Płaćcie kartami BCC wszędzie gdzie się da, zarówno offline, jak i online. Markety, sklepy odzieżowe, drogerie, sklepy budowlane, stacje benzynowe, lokalny bazarek, fryzjer, kosmetyczka, kino, teatr, muzea, ZOO, parki narodowe, parki rozrywki, restauracja, kawiarnia, zakup biletów na pociąg lub autobus, parkingi, opłaty za autostrady, poczta – ufff… takie pomysły przyszły mi co do punktów stacjonarnych. Co do online – wiadomo, wszystkie odpowiedniki punktów stacjonarnych + miejsca typowo internetowe. W tym przypadku warto podpiąć kartę Black Cat Card wszędzie gdzie jest to możliwe. Przykłady? Proszę bardzo: Allegro, sklepy internetowe, aplikacje do opłacania różnych usług typu parking, komunikacja miejska, opłacanie rachunków domowych, subskrypcje (Netflix, YouTube, Tinder, Spotify), doładowania GSM, catering dietetyczny, zamawianie jedzenia z dostawą…

Ciekawym pomysłem są również zakupy z myślą na przyszłość. Chodzi tu o wszelki zakup kart podarunkowych, które wykorzystacie w późniejszym terminie. Karty takie dostępne są na Allegro, w marketach budowalnych, na stacjach paliw, w Rossmannie i wielu innych miejscach. Przykładowo, możecie zakupić karty/bony na ulubionej stacji paliw o wartości 500 zł i wykorzystać je w kolejnych miesiącach. Jeśli macie inne ciekawe pomysł – koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Użyj kodu polecającego: AAZBJF

Polecaj, zarabiaj i ucz się sprzedaży!

Zdobyć 20 euro premii na start (ponad 90 zł) to żaden wyczyn. Prawdziwa satysfakcja pojawia się w przypadku zarabiania poprzez polecanie promocji swoim bliskim (i nie tylko). W ten sposób w łatwy sposób możecie zwielokrotnić swoje zyski. Black Cat Card możecie polecać swojemu najbliższemu otoczeniu – rodzicom, rodzeństwu, pozostałym członkom rodziny, znajomym z życia prywatnego, jak i z pracy. Przykładowo zgarniając bonus dla siebie oraz polecając usługę 4 znajomym, odbierzecie 100 euro. Jest to równowartość niemal 1/4 minimalnego wynagrodzenia netto w Polsce. Oczywiście warto wspomóc poleconą osobę na etapie zakładania konta (wytłumaczyć co, gdzie, jak). Jeśli jej się powiedzie i otrzyma swój bonus – wy też na tym zarobicie.

Gdzie jeszcze można polecać BlackCatCard? Z pewnością na swoich profilach społecznościowych. Zarówno w formie postów, jak i relacji. Możecie w tym celu nagrać również filmik, który umieścicie na YouTube, Instagram, czy TikTok. Kolejne miejsce to grupy dyskusyjne, na przykład wasza grupa studencka na Facebooku lub lokalna grupa sprzedażowa w waszej miejscowości. Kolejne miejsce to różnego rodzaju fora dyskusyjne. Wiadomo, nie wolno tam SPAM-ować, ale jeśli ktoś ewidentnie szuka sposobu na dodatkowy dochód – można mu podrzucić fortel z Black Cat Card.

To chyba tyle z mojej strony. W tym miejscu pozostaje mi życzyć Wam maksymalizacji zysku i do dzieła, bo czas nagli!

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów