fbpx

Ostatnie chwile najprostszej promocji bankowej na blogu, czyli 200 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę – sprawdź instrukcję krok po kroku!

Tylko do 21 października 2019 roku Santander Bank wraz z agencją marketingową eBroker Partner prowadzi świetną promocję, w której do zdobycia jest aż 200 zł premii na start. Jako, że jest to bardzo łatwa promocja, śmiało można ją polecić osobom, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z promocjami bankowymi. Na łączny bonus składa się 150 zł w formie przelewu na nowe konto oraz 50 zł premii przekazywane w formie vouchera do Biedronki. Co ważne, z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci Santander Banku. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy, że w ciągu roku od rozpoczęcia promocji nie posiadaliście konta w Santanderze. Konto Jakie Chcę możecie zarówno założyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu! Zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem kuriera, zaś wypowiedzenie umowy dostępne jest z poziomu bankowości elektronicznej. Konto Jakie Chcę to solidny rachunek zapewniający darmowe prowadzenie konta oraz nielimitowane przelewy natychmiastowe.

 

 

Kto może wziąć udział w promocji  „Konto Jakie Chcę z Bonusem”?

Zgodnie z regulaminem, w promocji z bonami do Biedronki mogą wziąć udział osoby, które od 26 sierpnia 2018 roku nie posiadały konta osobistego w Santander Banku. Ponadto posiadanie dowolnego innego produktu jak konto oszczędnościowe, karta kredytowa czy kredyt nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

 

Jak założyć promocyjne konto?

Aby wziąć udział w akcji, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz wymyślić hasło do panelu promocyjnego. Ponadto zaakceptujcie regulamin, a także zgodę niezbędną do realizacji promocji przez agencję marketingową. Po rejestracji otrzymacie na maila link aktywacyjny. Kliknięcie w link będzie równoznaczne z potwierdzeniem udziału w promocji. Teraz pozostaje Wam już tylko złożenie docelowego wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową.

Wniosek możecie wypełnić zarówno na komputerze, jak i na smartfonie. Pamiętajcie, iż podczas wnioskowania będziecie musieli załączyć fotkę lub skan dowodu osobistego.

 

Podczas wypełniania wniosku należy wyrazić następujące zgody:

 • na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
 • na kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • na Elektroniczne Kanały Kontaktu (EKK), czyli na elektroniczną formę przekazywania korespondencji, zamiast tradycyjnej korespondencji papierowej.

 

Aby ułatwić Wam zadanie, poniżej przedstawiam screen obrazujący, które zgody należy zaznaczyć, aby zapewnić sobie udział w promocji 🙂

 

Na rejestrację w promocji oraz złożenie wniosku macie czas do 21 października 2019 roku. Na podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera macie kolejne 30 dni od złożenia wniosku, nie później jednak niż do 31 października 2019 roku. Umowę o konto zawrzecie za pośrednictwem kuriera. Wizyta kuriera będzie poprzedzona telefonem z banku w celu umówienia wizyty w dogodnym miejscu i czasie (na przykład w domu, w pracy lub w szkole). Po podpisaniu dokumentów wrócą one do banku. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, informację o aktywacji rachunku otrzymacie mailowo i SMS-owo.

 

Jak zdobyć 200 zł premii w ramach promocji?

Gdy wasze konto będzie już aktywne wystarczy, że w ciągu dwóch kolejnych pełnych miesięcy po podpisaniu umowy (w każdym miesiącu z osobna) wykonacie 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Transakcje możecie wykonywać kartą lub BLIKIEM. W praktyce oznacza to, że płatności możecie wykonać albo samą kartą albo samym BLIKIEM albo w wersji mieszanej (trochę kartą, trochę BLIKIEM). Najważniejsze, aby łącznie było to 5 transakcji w każdym miesiącu.

 

 

 

 

Jak odebrać premię w promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem – II edycja”

Informację o przyznaniu nagrody otrzymacie mailowo do 10 stycznia 2020 roku. Waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie danych do wypłaty premii (numer konta + PESEL). Link do strony promocji będzie zawarty w wiadomości od organizatora. Na wypełnienie danych będziecie mieli 7 dni od dnia otrzymania wiadomości.

Nagrody zostaną wydane do 20 stycznia 2020 roku, 150 zł premii wypłacone zostanie w gotówce na Konto Jakie Chcę, zaś 50 zł w formie e-kodu do Biedronki. Bon zakupowy zostanie przesłany w wiadomości e-mail lub w formie SMS. Kod ważny jest przez 12 miesięcy. Możecie z niego korzystać wielokrotnie aż do momentu wyczerpania salda. Pamiętajcie, aby przed wybraniem płatności poinformować kasjera o posiadaniu 13-cyfrowego kodu zniżkowego.

 

Regulamin akcji promocyjnej „Konto Jakie Chcę z Bonusem – II edycja”.

 

Szczegóły Konta Jakie Chcę

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Banku,
 • 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce, opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat,
 • 0 zł lub 3 zł lub 5 zł za kartę debetową.

 

Co do opłaty miesięcznej za kartę debetową, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. Santander umożliwia jednak wybór jednego z dwóch wariantów pozwalających na uniknięcie opłaty za kartę. W pierwszym z nich, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W drugim wariancie zwolnienie z pobierania opłaty za kartę nastąpi po wykonaniu płatności na sumę 500 zł. W przypadku niespełnienia wymienionych warunków, opłata za kartę wyniesie 5 zł.

Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej w zakładce Bankomaty i opłaty, a następnie w sekcji Opłata za kartę. Oczywiście, rekomenduję Wam wybór wariantu z 5 transakcjami.

 

Jak zamknąć Konto Jakie Chcę?

Jeśli po odebraniu wszystkich możliwych premii, zdecydujecie się na zamknięcie konta, nic nie stoi na przeszkodzie. Santander Bank jest pod tym względem bardzo przyjazny. Obecnie dostępne są 3 formy rezygnacji z konta:

 • wizyta w oddziale (sieć oddziałów Santander Banku jest naprawdę gęsta),
 • rozmowa telefoniczna z infolinią (w dni robocze między godziną 8:00 a 18:00),
 • rozmowa on-line w kanale wideo (w dni robocze między godziną 8:00 a 18:00).

W powyższe sposoby zamkniecie również kartę wydaną do rachunku.

 

 

 

 

Czy mogę zarobić jeszcze więcej?

Niniejszy artykuł dotyczy tylko podstawowej promocji z premią bazową w wysokości 200 zł. Dla bardziej wytrawnych miłośników promocji bankowych przygotowałem osobny wpis, w którym przedstawiam jak zdobyć dodatkowe benefity w promocjach Santander Banku:

 • 80 zł za skorzystanie z programu poleceń,
 • 80 zł za polecenie oferty swoim bliskim,
 • 150 zł za wpływy wynagrodzenia lub wpływy z innych tytułów,
 • do 300 zł w formie 1% zwrotu od opłacanych rachunków domowych,
 • 50 zł w promocji dla waszego dziecka.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów