Santander Bank: po 80 zł premii w programie poleceń Konta Jakie Chcę „Polecam mój Bank” oraz 200 zł łatwego bonusu od eBrokera!

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Santander Bank kontynuuje swoją strategię marketingową, w której to odpowiedzialnymi za promocję jego kont osobistych są dotychczasowi klienci. Jak widać program poleceń „Polecam mój Bank”przypadł do gustu zarówno klientom, jak i władzom Santandera, ponieważ właśnie ruszyła piąta edycja programu. Podobnie jak w poprzednich odsłonach, obecny klient zarabia 80 zł za polecenie, zaś nowy klient 80 zł premii za założenie konta. Co ważne, bank ponownie skrócił okres karencji, tym razem aż o 5 miesięcy! W ramach programu, konto możecie maksymalnie 10 osobom, zgarniając w ten sposób nawet 800 zł ekstra dochodu! Dużą zaletą programu poleceń Santander Banku jest możliwość łączenia go z pozostałymi promocjami banku. W tej chwili są to przede wszystkim: akcja organizowana wraz z eBrokerem, w której do zdobycia jest 200 zł premii za wykonanie 10 płatności, 150 zł za wpływy wynagrodzenia (lub innego świadczenia) oraz do 300 zł zwrotu za opłacanie rachunków domowych.

Uczestnictwo w promocji – poleceni

Poleconymi (czyli osobami, które otrzymają 80 zł za założenie konta) mogą być osoby pełnoletnie lub osoby małoletnie (w wieku od 13 do 18 lat) nie posiadające konta i karty debetowej Santander Banku od 1 października 2018 roku. Oznacza to, że bank po raz kolejny skrócił okres karencji, tym razem o 5 miesięcy. Poza tym, warunkiem uczestnictwa jest podanie aktualnego numeru telefonu do kontaktu z bankiem oraz wyrażenie:

 • zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie realizacji promocji,
 • zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
 • zgody na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) – czyli na elektroniczną formę przekazywania korespondencji, zamiast tradycyjnej korespondencji papierowej,
 • zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Wniosek o promocyjne konto wraz z kartą debetową lub mobilną kartą debetową możecie złożyć w placówce banku, na infolinii lub przez Internet. W ostatniej z wymienionych opcji, umowę możecie zawrzeć za pośrednictwem kuriera. W każdym przypadku należy podać kod polecenia osoby, która bierze udział w promocji. Na złożenie wniosku macie czas od 1 października 2019 roku do 31 stycznia 2020 roku

W obecnej sytuacji, najlepszym sposobem na złożenie wniosku będzie połączenie programu poleceń z akcją eBrokera, gdzie do zdobycia jest 200 zł premii. Promocyjny wniosek oraz opis promocji znajdziecie w dedykowanym artykule.

Warunki uzyskania 80 zł premii za założenie konta

Aby zdobyć bonus na start, wystarczy, że licząc od momentu aktywacji konta do końca następnego miesiąca (nie później jednak niż do 29 lutego 2020 roku):

 • wykonacie płatności kartą debetową, kartą mobilną lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (sklepy, stacje benzynowe itd), jak i w Internecie (Allegro, sklepy internetowe, zakup biletów etc),
 • minimum jeden raz zalogujecie się do bankowości internetowej lub mobilnej. 

Premie będą wypłacane w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji przez poleconego. Przykładowo, jeśli konto założycie w październiku, a warunki spełnicie do końca listopada, wówczas premię otrzymacie w grudnia 2019 roku.

80 zł za polecenie konta znajomym

Za każde skuteczne polecenie konta, regulamin przewiduje 80 zł nagrody. Osoba polecona może następnie zostać polecającym! W ten oto sposób zwielokrotnicie swoje zyski po założeniu konta.

Polecającym może być posiadacz konta osobistego w Santander Banku wraz z dostępem do bankowości elektronicznej. Aby móc polecać konta musicie wygenerować swój kod polecenia w zakładce Oferta banku, a następnie Polecam Bank. Dodatkowym wymogiem jest wyrażenie zgód marketingowych, handlowych i na EKK oraz podanie numeru kontaktowego z bankiem. Teraz pozostaje już tylko przekazywanie kodu poleceń swoim bliskim. Jeśli będą oni skrupulatnie spełniać warunki promocji, bank będzie wypłacał Wam premie w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji przez poleconego.

W ramach bieżącej edycji programu możecie odebrać maksymalnie 800 zł premii.

Szczegóły w regulaminie programu poleceń „Polecam mój Bank- edycja V”.

Szczegóły Konta Jakie Chcę

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Banku,
 • 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce, opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat,
 • 0 zł lub 3 zł lub 5 zł za kartę debetową.

Co do opłaty miesięcznej za kartę debetową, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. Santander umożliwia jednak wybór jednego z dwóch wariantów pozwalających na uniknięcie opłaty za kartę. W pierwszym z nich, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W drugim wariancie zwolnienie z pobierania opłaty za kartę nastąpi po wykonaniu płatności na sumę 500 zł. W przypadku niespełnienia wymienionych warunków, opłata za kartę wyniesie 5 zł.

Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej w zakładce Bankomaty i opłaty, a następnie w sekcji Opłata za kartę. Oczywiście, rekomenduję Wam wybór wariantu z 5 transakcjami. W ten oto sposób, spełniając warunki dla promocji z wynagrodzeniem, jednocześnie zapewnicie sobie zwolnienie z opłaty za kartę.

Po założeniu konta możecie skorzystać z lokaty mobilnej z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Okres lokaty to 4 miesiące. Na lokacie mobilnej możecie zdeponować od 1000 zł do 20.000 zł.

Jak zamknąć Konto Jakie Chcę?

Jeśli po odebraniu wszystkich możliwych premii, zdecydujecie się na zamknięcie konta, nic nie stoi na przeszkodzie. Santander Bank jest pod tym względem bardzo przyjazny. Obecnie dostępne są 3 formy rezygnacji z konta:

 • wizyta w oddziale (sieć oddziałów Santander Banku jest naprawdę gęsta),
 • rozmowa telefoniczna z infolinią (w dni robocze między godziną 8:00 a 18:00),
 • rozmowa on-line w kanale wideo (w dni robocze między godziną 8:00 a 18:00).

W powyższe sposoby zamkniecie również kartę wydaną do rachunku.

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów