Bank Millennium: promocja konta firmowego Mój Biznes – nawet 2650 zł premii na start + 24 miesiące bez opłat i 500 zł bonusu w promocji konta osobistego

Trwa do:
28 września 2023

Organizowana przez Bank Millennium promocja konta firmowego z 2500 zł premii spotkała się z dużym zainteresowaniem. Do głównej puli promocyjnej możecie teraz dodać kolejny bonus w postaci 450 zł wydawany przez organizatora promocji – markę eBroker (właściciela między innymi serwisu Rankomat.pl). Możecie więc zdobyć za jednym zamachem aż 2650 zł premii (450 zł + do 2200 zł). Mianowicie, biorąc udział w promocji organizowanej przez Rankomat.pl musicie być już przedsiębiorcami, co uniemożliwi Wam otrzymanie części premii w wysokości 300 zł (z puli 2500 zł) za rejestrację działalności gospodarczej przez bankowość elektroniczną Banku Millennium. Zgarnięcie całości będzie oczywiście wymagało nieco gimnastyki, jednak dobrą wiadomością jest to, że bez zbędnego kombinowania, wykonując w zasadzie rutynowe czynności, osiągniecie co najmniej 1000 zł premii (a bardzo możliwe, że sporo więcej).

Promocję organizowaną bezpośrednio przez Bank Millennium potraktuję dziś dosyć skrótowo, ponieważ dokładną analizę opublikowaliśmy już w tym miejscu. Kolejną zachętą niech będzie dla Was zwolnienie z opłat za konto przez okres 24 miesięcy oraz dodatkowa premia za konto osobiste o wartości nawet 500 zł!

Uczestnicy promocji

W przypadku promocji z 450 zł premii od Rankomat.pl uczestnikiem promocji może zostać osoba fizyczna, prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, która w okresie od 1 stycznia 2020 roku nie posiadała w Banku Millennium konta dla firm – przypisanego do danego numeru NIP. Dokładnie taki sam okres karencji obowiązuje w promocji Banku Millennium, w której zdobędziecie nawet 2500 zł premii (lub 2200 zł w połączeniu z opisywanym tutaj bonusem). Tym łatwiej będzie więc połączyć obie okazje.

Bank Millennium – promocja z Rankomat.pl – jak założyć konto?

Wniosek o promocyjne konto dostępny jest po rejestracji na dedykowanej stronie promocji. Po wypełnieniu formularza otrzymacie link aktywacyjny, który przeniesie Was z powrotem na stronę promocji. Teraz pozostaje już tylko złożenie docelowego wniosku o Konto Mój Biznes. Pamiętajcie, aby po drodze zaakceptować zgodę na ujawnienie organizatorowi niezbędnych informacji w zakresie realizacji promocji. Chodzi tu oczywiście o fakt przekazania informacji, komu należy się premia za spełnienie warunków, a komu nie. Dla zdobycia nagrody kluczowe jest także wyrażenie na rzecz banku zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Rejestracja i złożenie wniosku za pośrednictwem profilu na stronie bonus.ebroker.pl dostępne są do 28 września 2023 roku. Natomiast podpisanie umowy o konto powinno nastąpić do 5 października 2023 roku.

Zasady promocji – 450 zł premii od Rankomat.pl

Konto założone? Ok, możemy przejść dalej. Nagroda od Rankomat.pl podzielona jest na dwie części. Możecie zdobyć 200 zł i na tym poprzestać lub spełnić dodatkowe warunki i zdobyć dodatkowo 250 zł.

 1. Pierwszą część premii otrzymacie jeśli w czasie składania wniosku o konto wyrazicie wskazane wcześniej zgody marketingowe, a ponadto, w terminie do 18 października 2023 roku pobierzecie i zalogujecie się do swojego konta w aplikacji mobilnej banku.

  To wystarczy, żeby na Wasze konto trafiła nagroda w wysokości 200 zł bonusu. Głupotą byłoby jednak nie schylić po drugą część premii.


 2. Trafi ona do Was, jeśli spełnicie wyżej określone warunki i zakwalifikujecie się do zdobycia pierwszej nagrody, a ponadto, do 18 października 2023 roku:
 • wykonacie co najmniej 1 przelew na dowolną kwotę,
 • wykonacie co najmniej 3 transakcje kartą debetową na dowolną kwotę.


Do spełnienia warunków nie zaliczają się polecenia przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami, wypłaty gotówki, transakcje niebędące zapłatą za towary czy usługi, transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych oraz transakcje zwrócone, jak również przelewy realizowane na rachunki bankowe ZUS lub Urzędów Skarbowych.

Teraz pozostaje już tylko formalność w postaci wypełnienia danych do wypłaty premii. O przyznaniu bonusu zostaniecie powiadomieni mailowo do 3 listopada 2023 roku. Zalogowanie się na stronie promocji oraz wypełnienie danych do wykonania przelewu bonusu musi nastąpić do 10 listopada 2023 roku. Premia w wysokości 450 zł zostanie wypłacona najpóźniej 15 listopada 2023 roku. Po otrzymaniu premii pamiętajcie, aby samodzielnie rozliczyć podatek związany z uzyskanym przychodem.Szczegóły promocji w regulaminie akcji organizowanej wraz z Rankomat.pl.

Nawet 2200 zł premii – Bank Millennium promocja konta firmowego

Premia w promocji Rankomat.pl jest jednak tylko łatwą do zdobycia przystawką w porównaniu z tym, co przygotował Bank Millennium. Dużą analizę promocji z 2200 zł znajdziecie w dedykowanym artykule. Poniżej nakreślę zaś skrót warunków.

Gdy założycie już konto Mój Biznes, korzystając z wspomnianej wcześniej dedykowanej strony promocji, będziecie mogli zdobyć aż 2200 zł premii podzielonej na 5 części:

 • do 300 zł w formie 10% zwrotu za płatności na stacjach paliw (razem za okres 5 miesięcy),
 • 100 zł za przelewy do ZUS,
 • 600 zł za podpisanie umowy o terminal i zapewnienie określonego wpływu,
 • 600 zł za podpisanie umowy leasingowej o wartości minimum 30.000 zł,
 • 600 zł za podpisanie umowy o kredyt firmowy na kwotę co najmniej 30.000 zł.

Dodatkowa premia w postaci 300 zł wydawana jest za założenie firmy za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej Banku Millennium – to jednak wykluczyłoby Was z promocji organizowanej wraz z Rankomat.pl, w której zdobędziecie wiecej, bo aż 450 zł premii i to bez najmniejszego trudu.

Promocja trwa do 28 września 2023 roku lub do wyczerpania puli 7500 wniosków. Terminy obu promocji są więc takie same.

Konto Mój Biznes Bank Millennium – szczegóły

Przez pierwsze 24 miesiące możecie korzystać z dodatkowej promocji „Zyskaj z kontem dla biznesu” gwarantującej:

 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta,
 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie kont walutowych w walutach GBP, EUR, CHF, USD.

Ze zwolnienia nie skorzystają jednak osoby, które były stroną mowy konta firmowego Banku Millennium w okresie od dnia 1 kwietnia 2022 roku do dnia 31 marca 2023 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zyskaj z kontem dla biznesu – edycja trzecia”.

Standardowe warunki dotyczące opłat prezentują się następująco:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 1000 zł lub wykonania przelewu do ZUS-u lub Urzędu Skarbowego (na dowolną kwotę), w przeciwnym razie opłata wyniesie 20 zł,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej VISA Mój Biznes pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata za kartę to 7 zł,
 • 0 zł za pakiet 20 przelewów internetowych, każdy kolejny kosztuje 1 zł,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Millennium,
 • 1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Banku oraz Planet Cash,

Szczegóły w Cenniku usług dla przedsiębiorców.

Kwestie podatkowe

Nic nie stoi na przeszkodzie, by przedsiębiorcy posiadali kilka kont firmowych. Takie rozwiązanie na pewno usprawnia przesyłanie pieniędzy i zapewnia lepszą płynność finansową. Niestety rachunki biznesowe różnią się nieco od tych, dedykowanych osobom fizycznym. Przedsiębiorca, brnąc przez gąszcz biurokracji, nie może zapomnieć o samodzielnym opodatkowaniu dochodu z tytułu uzyskanych premii. 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów