Bank Millennium: nawet 2000 zł premii w promocji Konta Mój Biznes i brak opłat przez 24 miesiące

Trwa do:
30 września 2022
Dostępność wniosków
5000

Bank Millennium, w kolejnej edycji swojej promocji, proponuje aż 2000 zł bonusu dla przedsiębiorców! Premia podzielona jest na cztery części. Otrzymacie do 500 zł zwrotu za przelewy na rzecz ZUS, do 500 zł zwrotu za transakcje na stacjach paliw i dwa razy po 500 zł – za skorzystanie z oferty dzierżawy terminala płatniczego oraz podpisanie umowy o leasing. Zdobycie pierwszej części nagrody odbędzie się niejako rutynowo. Natomiast zwrot za paliwo będzie istnym remedium na kosmicznie wysokie ceny paliwa. Na szczęście zwroty obejmą wszystkie zakupy na stacjach, łącznie z hot-dogami i płynem do spryskiwaczy. Oprócz tego polecam Wam skorzystanie z promocji dla użytkowników indywidualnych, w ramach której zgarniecie nawet 360 zł premii na start! Jeśli zdecydujecie się dodatkowo inwestować naprawdę niewielkie kwoty z Bankiem Millennium, czekać będzie na Was 100 zł bonusu ekstra – analiza promocji znajduje się tutaj.

Uczestnicy promocji – Konto Mój Biznes

Uczestnikiem promocji może zostać osoba fizyczna, prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, która w okresie od 1 stycznia 2018 roku do dnia rozpoczęcia promocji nie posiadała w Banku Millennium konta dla firm ani żadnego produktu biznesowego (typu jednostki TFI, produktu Domu Maklerskiego, czy leasing). Możecie jednak swobodnie korzystać z produktów dla klientów indywidualnych, ponieważ nie wyklucza Was to z udziału w promocji dla firm. Tym samym chciałbym Wam polecić nowe i bezwarunkowo darmowe konto Millennium 360°, za założenie którego otrzymacie aż 360 zł łatwej premii na start!

Bank Millennium – Zasady promocji

Promocja trwa do 30 września 2022 roku lub do wyczerpania puli 5000 wniosków. Maksymalny wymiar premii to aż 2000 zł. Kwota ta została podzielona na cztery części:

 • do 500 zł w formie 5% zwrotu za przelewy do ZUS (maksymalnie 100 zł miesięcznie),
 • do 500 zł w formie 5% zwrotu za płatności na stacjach paliw (maksymalnie 100 zł miesięcznie),
 • 500 zł za podpisanie umowy o terminal i zapewnienie określonego wpływu,
 • 500 zł za podpisanie umowy leasingowej z Bankiem Millennium (minimum 30.000 zł).

Jak widzicie, końcowa wartość premii uzależniona jest od tego, z jakich usług i w jakim zakresie będziecie korzystali z produktów banku. W kolejnych akapitach omówimy poszczególne kroki.

Założenie Konta Mój Biznes i aktywność

Żeby zdobyć pierwszą i drugą część premii, czyli 2 x 500 zł, powinniście w czasie trwania promocji założyć konto za pomocą dedykowanej strony promocji.

Biorąc udział w promocji konta firmowego, pamiętajcie o wyrażeniu zgód na:

 • przetwarzanie przez Bank Millennium danych kontaktowych w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium,
 • otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne, 
 • otrzymywanie informacji handlowych przez telefon.

Gdy już założycie swoje konto należy:

 • przez 5 kolejnych miesięcy wykonywać z nowootwartego konta przelewy na rzecz ZUS-u (5 miesięcy liczone jest od kolejnego miesiąca po otwarciu konta),
 • przez 5 kolejnych miesięcy płacić kartą Visa Mój Biznes na stacjach paliw.

Kwota zwrotu za każdy miesiąc nie może przekroczyć 100 zł w przypadku ZUS-u oraz 100 zł w przypadku paliwa (czyli po 500 zł łącznej premii w całej promocji). Każda z części premii zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, którego dotyczy zwrot.

Możecie oczywiście nie wykorzystać maksymalnego potencjału zwrotu – na przykład w przypadku opłacania niższych składek na rzecz ZUS-u lub rzadkiego korzystania z usług stacji paliw. Końcowa kwota premii zależy więc już tylko od Waszych działań. Dość łatwo obliczyć, iż w celu maksymalizacji zysku należy wydawać na ZUS kwotę 2000 zł oraz taką samą kwotę na zakupy na stacjach benzynowych. Nie musi być to w sumie wyłącznie paliwo, ale również inne produkty lub akcesoria.

Umowa o terminal lub leasing – Bank Millennium

Kolejna część nagrody w postaci 500 zł trafi do Was, jeśli podpiszecie w oddziale banku trójstronną umowę o terminal płatniczy (pomiędzy Wami, bankiem i firmą PayTel), a następnie zapewnicie wpływy na konto z tytułu rozliczeń transakcji z terminala w wysokości co najmniej 1000 zł. Macie na to czas do końca listopada 2022 roku. Mowa oczywiście o wpływach na konto firmowe z tytułu rozliczonych transakcji bezgotówkowych.

Pamiętajcie również o nawet 8-miesięcznym zwolnieniu z opłat za terminal w ramach promocji Polski Bezgotówkowej i Banku Millennium.

Warunkiem uzyskania ostatniej, czwartej części premii (500 zł), jest podpisanie z Millennium Leasing umowy o leasing na kwotę minimum 30.000 zł. Czas na spełnienie tego warunku macie do końca października 2022 roku.

Ta część premii spłynie na Wasze konto do 31 grudnia 2022 roku.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Polska bezgotówkowa

Konto Mój Biznes – szczegóły

Przez pierwsze 24 miesiące możecie korzystać z dodatkowej promocji „Zyskaj z kontem dla biznesu” gwarantującej:

 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta.
 • zwolnienie z opłaty za prowadzenie kont walutowych w walutach GBP, EUR, CHF, USD.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zyskaj z kontem dla biznesu – edycja druga”.

Standardowe warunki dotyczące opłat prezentują się następująco:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 1000 zł lub wykonania przelewu do ZUS-u lub Urzędu Skarbowego (na dowolną kwotę), w przeciwnym razie opłata wyniesie 20 zł,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej VISA Mój Biznes pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata za kartę to 7 zł,
 • 0 zł za pakiet 20 przelewów internetowych, każdy kolejny kosztuje 1 zł,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Millennium,
 • 1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Banku oraz Planet Cash,

Szczegóły w Cenniku usług dla przedsiębiorców.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów