fbpx

Łap Okazje z serwisem Bancovo, czyli odbierz do 500 zł premii za skorzystanie z platformy

Serwis Bancovo po raz trzeci trafia na łamy bloga. O ile w poprzednich promocjach tego fintechu do zdobycia był voucher na subskrypcję Showmaxa oraz elektroniczne gadżety, tak tym razem nareszcie doczekaliśmy się premii gotówkowej, czyli tego co tygryski lubią najbardziej. Wysokość nagrody uzależniona jest od kwoty pożyczki, jaką zaciągnięcie za pośrednictwem Bancovo i może sięgać nawet 500 zł. Ogólnie mówiąc, za każde 2000 zł pożyczki, Bancovo przyznaje 50 zł premii. Co do samej platformy, w ostatnim czasie zaszły na niej znaczące, aczkolwiek pozytywne zmiany. Do grona partnerów dołączył Santander Bank, stając się największym spośród kredytodawców dostępnych w serwisie. Jednocześnie przypominam, iż serwis, którego właścicielem jest Alior Bank zapewnia darmową możliwość sprawdzenie swojej sytuacji kredytowej w BIK-u i to bez żadnych zobowiązań (nie musicie wnioskować o jakikolwiek produkt). Oczywiście dodatkowym argumentem w zakresie skorzystania z kredytu na platformie Bancovo jest możliwość zbudowania pozytywnej historii kredytowej w BIK-u.

 

 

Jak zdobyć gwarantowaną premię od Bancovo?

W regulaminie nie widnieje jakiekolwiek wykluczenie w zakresie uczestnictwa w promocji, dlatego śmiało możemy przyjąć, iż z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci platformy Bancovo. Dotyczy to również osób, które wcześniej otrzymały dostęp do serwisu Showmax i/lub elektroniczny gadżet. Aby zdobyć premię o wartości nawet 500 zł, na początek należy wypełnić wniosek o kredyt/pożyczkę (w dalszej części wymieniam te frazy naprzemiennie) na dedykowanej stronie promocji, by następnie zawrzeć umowę w pełni online i to bez przekierowania na stronę banku lub firmy pożyczkowej.

 

Wysokość nagrody zależna jest od kwoty uzyskanej pożyczki, a mianowicie:

Liczba nagród w promocji jest nielimitowana. Akcja potrwa od 8 stycznia 2019 roku do 18 lutego 2019 roku, zaś ostateczny moment podpisania umowy oraz wypłaty kwoty pożyczki to 20 lutego 2019 roku. Nagroda zostanie wypłacona na to samo konto, na które powędrowały środki z kredytu/pożyczki w ciągu 21 dni, licząc od momentu upływu terminu na ustawowe odstąpienie od umowy. Mówiąc prościej, do ustawowych 14 dni należy dodać regulaminowe 21 dni. Zatem nagroda wypłacona zostanie nieco ponad miesiąc po zaciągnięciu pożyczki.

 

Ostateczne warunki promocji oraz czy to się opłaca?

W ramach promocji możecie zdobyć tylko jedną nagrodę. Głównym warunkiem uzyskania nagrody jest nieodstępowanie od zawartej umowy o kredyt. Chodzi to oczywiście o kwestię ustawowego odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni, czyli sytuacji podobnej do zwrócenia produktu w sklepie. Regulamin nie wspomina natomiast nic o wcześniejszej spłacie kredytu. Otóż wcześniejsza spłata (choćby zaraz po odebraniu nagrody, a nawet zaraz po zaciągnięciu pożyczki) nie stanowi odstąpienia od umowy. Działanie to zdecydowanie redukuje koszty całego przedsięwzięcia, zważywszy, gdy zależy Wam wyłącznie na otrzymaniu premii. Jest to po prostu wcześniejsze zakończenie umowy spowodowane wyzerowaniem zadłużenia. 

Opłacalność całego przedsięwzięcia musicie ocenić sami. Dopiero po wypełnieniu wniosku (co raczej nie boli), dowiecie się jakie są rzeczywiste koszty kredytu, ponieważ oferty w ramach Bancovo są spersonalizowane pod danego klienta. Oczywiście nie mam możliwości przeanalizowana w ramach artykułu wszystkich ofert udostępnianych przez banki i firmy pożyczkowe współpracujące z Bancovo. Oferta jaką otrzymacie uzależniona jest od waszej zdolności kredytowej. Jest szansa, iż koszty kredytu będą niższe niż wartość otrzymanej nagrody, szczególnie gdy zdecydujecie się na spłatę kredytu zaraz po jego zaciągnięciu. Dodatkowym bonusem będzie pozostawienie pozytywnego śladu w bazach BIK-u.

 

Aby zachować pełną transparentność, na koniec zwracam waszą uwagę na fakt, iż organizator promocji roześle Wam formularz informacji podatkowej PIT-8C. Uzyskaną nagrodę należy uwzględnić w rozliczeniu rocznym jako dodatkowy przychód. 

Szczegóły w regulaminie promocji „Łap okazje”.

 

Złóż wniosek o pożyczkę z premią do 500 zł

 

Przypomnienie, czyli jak działa platforma Bancovo?

Pomimo, iż pisałem o tym w pierwszym artykule, dla osób, które nie znają serwisu Bancovo, krótko przypomnę zasady jego działania. Otóż platforma Bancovo nie jest typową porównywarką kredytów, jakie dotychczas znaliśmy. Tradycyjne porównywarki mają w zwyczaju odsyłać nas na strony banków, gdzie odbywa się cały proces kredytowy. Mało tego, zawierają one ogólne informacje, które mogą się różnić w zależności od klienta. W przypadku Bancovo wszystko odbywa się w ramach platformy. Oferty są „zasysane” od banków i instytucji pożyczkowych, dlatego nie różnią się od tych, zaciąganych bezpośrednio w danej instytucji. Podobną ofertę na polskim rynku ma obecnie wyłącznie platforma FinAi, która ruszyła z ciekawym konkursem dla nowych klientów.

Z racji, że cała procedura odbywa się w pełni online, pieniądze wypłacane są bardzo szybko (poprzez przelew ekspresowy). Bardzo ciekawa jest również forma porównywania kredytów. Na początku podajecie wszelkie niezbędne dane, by potem instytucje niejako biły się o Was, przedstawiając swoje spersonalizowane oferty. Oczywiście ostateczny wybór należy do Was, aczkolwiek w przejrzysty sposób sprawdzicie, która propozycja jest dla Was najkorzystniejsza. Swoje dane weryfikujecie poprzez przelew inicjujący, zaś umowę otrzymujecie na skrzynkę mailową.

Wiarygodności platformie Bancovo dodaje fakt, iż jej właścicielem jest spółka NewCommerce Services, należąca do Alior Banku (zarówno bank, jak i spółka zarejestrowane są nawet pod tym samym adresem). Obecnie w ramach platformy możecie uzyskać pożyczkę od 13 podmiotów: Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, Santander Bank, InBank, TFBank, Cross Loan, TakTo Finance, SuperGrosz, Hapi Pożyczki, Wonga, KredytMarket, Monedo Now i SMS Kredyt. Gdy pisałem o Bancovo po raz pierwszy, na platformie dostępnych było 9 podmiotów. Świadczy to o stałym rozwoju serwisu Bancovo. 

Druga rewolucja rynkowa, jaką wprowadziło Bancovo to możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego sprawdzenia waszej zdolności kredytowej w BIK. Bezpłatnego, bo standardowo taka usługa kosztuje 39 zł, zaś „bez zobowiązań”, ponieważ status w BIK sprawdzicie bez potrzeby zaciągania kredytu. Ba, nie musicie nawet wnioskować o pożyczkę za pośrednictwem platformy. Możecie sprawdzić sam BIK i podziękować za współpracę, jeśli taka będzie wasza wola. Warto jednak zwrócić uwagę, iż nie jest to pełny raport BIK, a tylko częściowy. Jeśli chcecie mieć pełni podgląd waszej zdolności kredytowej, pakiet za 39 zł możecie zamówić tutaj.

Więcej na temat sprawdzania BIK-u w pierwszym artykule na temat serwisu Bancovo.

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów