BGŻ BNP Paribas: 2-letnia subskrypcja programu antywirusowego ESET Security Pack o wartości 356,88 zł w promocji Konta Optymalnego

W ostatnim czasie bank BGŻ BNP Paribas przyzwyczaił nas do promocji Konta Optymalnego, w których gratyfikacjami była gotówka lub w ostateczności vouchery, tak jak w aktualnie trwającej akcji 180 zł do sklepów Żabka i Freshmarket. Tym razem nagroda ma postać rzeczową, a w zasadzie cyfrową, ponieważ do zdobycia jest 2-letnia subskrypcja oprogramowania antywirusowego marki ESET, gwarantująca ochronę dla waszego komputera PC lub Mac oraz smartfona z systemem Android. Wartość nagrody oszacowano na niemal 360 zł! Jest to zatem suma o wiele wyższa niż w dotychczasowych promocjach, aczkolwiek „wypłacana” w bardziej niszowej formie. Oczywiście do Was należeć będzie decyzja, czy warto związać się z bankiem akurat przy okazji tej promocji. Ja w tym momencie mogę tylko dodać, iż Konto Optymalne to rachunek nie byle jaki! Gwarantuje on darmowe prowadzenie konta oraz użytkowanie karty debetowej. Dodatkowe 300 zł premii (w formie vouchera do wykorzystania w Biedronce) otrzymacie jeśli zdecydujecie się dodatkowo na kartę kredytową.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BGŻ BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 23 stycznia 2019 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 23 stycznia 2017 roku.

 

Jak założyć konto w promocji

Zanim jeszcze złożycie wniosek o konto, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji, jednocześnie akceptując regulamin wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka).

Złożenie wniosku w promocji możliwe będzie do 15 lutego 2019 roku lub do wyczerpania puli 1500 rejestracji. Póki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. Umowa o konto zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera. W tej samej przesyłce otrzymacie również kartę debetową. Na podpisanie umowy macie czas do 28 lutego 2019 roku.

 

Warunki uzyskania nagród w promocji

Łączna gratyfikacja podzielona jest na 13 nagród. Pierwsze dwanaście nagród to miesięczne subskrypcje oprogramowania, każda o wartości 14,87 zł, zaś trzynasta nagroda to roczna subskrypcja o wartości 178,44 zł.

Pierwszy miesiąc subskrypcji otrzymacie za samo podpisanie umowy oraz aktywowanie aplikacji GOmobile w terminie do 10 marca 2019 roku.

Nagrody od drugiej do dwunastej będą przyznawane za każdy miesiąc kalendarzowy w okresie od marca 2019 roku do stycznia 2020 roku, w którym spełnicie następujące warunki:

  • będziecie posiadali aktywne konto, kartę debetową, a także dostęp do bankowości elektronicznej oraz
  • wykonacie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 200 zł.

 

Nagrodę trzynastą w formie rocznej subskrypcji na kolejny rok otrzymacie pod warunkiem, iż w wymienionym terminie (marzec 2019 roku – styczeń 2020 roku) będziecie zapewniali wpływy na konto w wysokości co najmniej 1000 zł.

 

Teraz technikalia. Wymagany przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas i były Raiffeisen Polbank (w tym rachunków kredytowych).

Co do płatności kartą, regulamin wyklucza niektóre klasy kodów MCC, które mogłyby umożliwić zbyt łatwe wyrobienie transakcji. Są to kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829. Pełną charakterystykę kodów znajdziecie w załączniku nr 2 do regulaminu. Ponadto z promocji wyłączone są transakcje typu BLIK oraz za pośrednictwem PayU, Przelewy 24, Dotpay. Wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay.

 

Finalizacja promocji

Do 25 marca 2019 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody. Info o przyznaniu nagród od drugiej do dwunastej będzie rozsyłane do 18. dnia następującego po spełnieniu warunków promocji. Wiadomość dotycząca trzynastej nagrody (rocznej subskrypcji) dotrze do Was 18 marca 2020 roku.

Samo wydanie pierwszej nagrody nastąpi do 27 marca 2019 roku w formie wiadomości e-mail zawierającej kod aktywacyjny. Kolejne przedłużenia subskrypcji będą już aktywowane automatycznie. Zatem ochrona waszych sprzętów rozpocznie się od kwietnia 2019 roku i potrwa do marca 2021 roku. Zestaw ESET Security Pack 1+1 zapewnia:

– ochronę bez jakiegokolwiek spadku wydajności,
– ochronę na wypadek kradzieży lub zgubienia,
– bezpieczeństwo korzystania z bankowości internetowej,
– kontrolę rodzicielską.

W przypadku przerwania ciągłości aktywności oprogramowania antywirusowego (poprzez niespełnienie warunków dla danego miesiąca), otrzymacie maila z nagrodą w postaci nowego kodu, który będziecie musieli ponownie wprowadzić w określonym polu. E-mail zostanie wysłany do 27. dnia miesiąca, w którym otrzymacie informację o zdobyciu kolejnej nagrody. To uczciwe podejście ze strony banku. Dzięki temu w przypadku, gdy zapomnicie spełnić warunki w danym miesiącu, nadal będziecie mogli korzystać z ochrony w kolejnych okresach.

Szczegóły w regulaminie promocji „Bezpiecznie z kontem”.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 356,88 zł

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z urządzeń należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
  • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe,
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Złóż wniosek i odbierz nagrodę o wartości 356,88 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów