100 zł premii za założenie iKonta w BGŻ BNP Paribas z 3-letnią gwarancją darmowości prowadzenia rachunku – ostatni dzień promocji

Screen Shot 05-05-16 at 05.09 PM

Tylko do dzisiaj (25 czerwca 2016) możecie składać wnioski w promocji iKonta w banku BGŻ BNP Paribas. Pamiętajcie, iż pełna aktywacja konta musi nastąpić do 30 czerwca 2016 roku, dlatego umowę najlepiej zawrzeć poprzez przelew weryfikacyjny (w pełni online, bez oczekiwania na wizytę kuriera). Dla przypomnienia, osoby, które zdecydują się na założenie rachunku mogą liczyć na 100 zł premii. Aby móc otrzymać bonus należy dokonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę 500 zł w dwóch kolejnych miesiącach. iKonto prezentuje się bardzo okazale, gdyż prowadzenie konta jest bezpłatne z gwarancją 3 lat niezmienności warunków, ponadto ze wszystkich bankomatów na świecie możecie wypłacać pieniądze bez żadnych prowizji.

 

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku to znaczy osoby, które:

– nie są stroną umowy ramowej na dzień składania wniosku o otwarcie konta w ramach promocji;

– nie były posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego zarówno w banku BGŻ, BNP Paribas jak i po połączeniu obu banków.

Oznacza to, iż z promocji możecie skorzystać tylko wówczas, gdy nie mieliście żadnego produktu zarówno przed jak i po połączeniu BGŻ oraz BNP Paribas. Nie dotyczy to klientów BGŻ Optima. Jeśli posiadacie/posiadaliście lokatę bądź konto oszczędnościowe tylko w BGŻ Optima – możecie wziąć udział w prezentowanej promocji.

 

Jak otworzyć promocyjne konto

Pierwszym krokiem jest rejestracja na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Założenie konta z innego źródła (na przykład strona główna banku) nie uprawnia Was do wzięcia udziału w akcji. Pamiętajcie, aby zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji (zostawić zaznaczone tak jak są). Jeżeli konto z premią będzie chciało założyć więcej osób z waszego komputera – każda z tych osób musi zarejestrować się na osobny adres e-mail.

Czas na rejestrację macie do 25 czerwca 2016 roku. WAŻNE! Promocja jest limitowana do 2500 rejestracji. Póki link jest aktywny – macie pewność, że weźmiecie udział w promocji. Warto jednak nie zwlekać z tą decyzją!

Po rejestracji pojawi się Wam button Otwórz konto, w który należy kliknąć. Ukaże się Wam wówczas właściwy wniosek o konto osobiste. Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową.

Pełna aktywacja konta musi nastąpić:

 • do 31 maja 2016 roku, jeśli zarejestrujecie się w promocji w dniach 4 maja – 25 maja 2016 roku albo 

 • od 26 maja 2016 roku do 30 czerwca 2016 roku, jeśli zarejestrujecie się w dniach 26 maja – 25 czerwca 2016 roku.

Jeżeli macie zamiar otwierać umowę za pośrednictwem kuriera, lepiej złożyć wniosek kilka dni wcześniej niż ostateczny termin zakończenia rejestracji. Wówczas nie będziecie mieli problemu ze „zmieszczeniem się” w terminach wyznaczonych przez bank. 

 

Całość powinna zająć góra kilka minut. Konto możecie otworzyć poprzez:

 • przelew internetowy z konta w innym banku.

  Należy wówczas wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę podaną przez bank (na przykład 1 grosz), z banku, w którym obecnie posiadacie konto, w celu potwierdzenia tożsamości (przelew podlega zwrotowi, w przelewie zwrotnym zawarty będzie login do nowo otwartego konta). Wasze dane osobowe i adresowe muszą być zgodne z danymi w dowodzie osobistym i z danymi podanymi we wniosku. Konieczne jest załączenie skanu (lub fotki) dowodu osobistego;

 

 • za pośrednictwem kuriera

  Jeśli nie posiadacie jeszcze konta lub wolicie otrzymać umowę w wersji papierowej, możecie ją podpisać w obecności kuriera w dogodnym czasie i miejscu – konieczne jest wówczas dostarczenie kserokopii dowodu osobistego kurierowi lub załączenie skanu dokumentu do wniosku. Oczywiście koszty wysyłki dokumentów pokrywa bank.

 

Warunki uzyskania premii

 • Dla osób, które zarejestrowały się w promocji w dniach 4 – 25 maja 2016 roku 

– wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 500 zł w terminie od 1 czerwca 2016 roku do 30 czerwca 2016 roku (w tym miejscu uzyskujecie prawo do 50 zł premii).

– wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 500 zł w terminie od 1 lipca 2016 roku do 31 lipca 2016 roku (w tym miejscu uzyskujecie prawo do kolejnego 50 zł premii).

Jak widzicie 100 zł premii otrzymacie w dwóch transzach. Ponadto warunkiem promocji jest co najmniej jedno logowanie do systemu bankowości elektronicznej w czerwcu oraz wykonanie co najmniej jednego przelewu wychodzącego w lipcu.

 

 • Dla osób, które zarejestrowały się w promocji w dniach 26 maja – 25 czerwca 2016 roku 

– wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 500 zł w terminie od 1 lipca 2016 roku do 31 lipca 2016 roku (w tym miejscu uzyskujecie prawo do 50 zł premii).

– wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 500 zł w terminie od 1 sierpnia 2016 roku do 31 sierpnia 2016 roku (w tym miejscu uzyskujecie prawo do kolejnego 50 zł premii).

W tym przypadku również 100 zł premii otrzymacie w dwóch transzach. Ponadto warunkiem promocji jest co najmniej jedno logowanie do systemu bankowości elektronicznej w lipcu oraz wykonanie co najmniej jednego przelewu wychodzącego w sierpniu.

Transakcje mogą być wykonane zarówno w stacjonarnych punktach handlowo – usługowych jak i w Internecie.

 

Załóż iKonto z 100 zł premii

 

Wypłata premii

Nagroda zostanie wypłacona w następujących terminach:

 • Dla osób, które zarejestrowały się w promocji w dniach 4 – 25 maja 2016 roku 

28 lipca 2016 roku – I transza

30 sierpnia 2016 roku – II transza

 

Wcześniej, bo do 17 czerwca 2016 roku dostaniecie od organizatora promocji wiadomość z prośbą o uzupełnienie danych do wypłaty premii. Będziecie mieli na to czas do 22 lipca 2016 roku w przypadku pierwszej transzy oraz do 16 sierpnia 2016 roku w przypadku drugiej transzy.

 

Nagroda zostanie wypłacona w następujących terminach:

 • Dla osób, które zarejestrowały się w promocji w dniach 26 maja – 25 czerwca 2016 roku 

30 sierpnia 2016 roku – I transza

29 września 2016 roku – II transza

Wcześniej, bo do 20 lipca 2016 roku dostaniecie od organizatora promocji wiadomość z prośbą o uzupełnienie danych do wypłaty premii. Będziecie mieli na to czas do 26 sierpnia 2016 roku w przypadku pierwszej transzy oraz do 26 września 2016 roku w przypadku drugiej transzy.

 

Mimo mojej analizy, pamiętajcie jednak, żeby zapoznać się z regulaminem i w miarę możliwości samodzielnie pilnować terminów. 

Pamiętajcie, iż w dniu wypłaty premii wasze konto osobiste oraz karta debetowa muszą być aktywne. Później, sami możecie zdecydować czy chcecie pozostawić konto na dłużej czy po prostu zamknąć (listownie bądź w placówce).

 

Opodatkowanie premii

Wydanie Nagrody nastąpi zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi. Nagrody o wartości do 200 zł są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych.

 

Regulamin promocji

 

Szczegóły konta iKonto

0 zł za prowadzenie konta bezwarunkowo przez gwarantowane 36 miesięcy

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie,
0 zł za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty,
0 zł za internetowe przelewy krajowe w złotych,
0 zł za obsługę karty do konta – wystarczy w każdym miesiącu/cyklu prowizyjnym wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 300 zł lub bezwarunkowo dla klientów do 26. roku życia; w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł miesięcznie.

Jeśli macie mniej niż 26 lat – konto jest dla Was bezwarunkowo bezpłatne 🙂

 

Tabela Opłat i Prowizji

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów