fbpx

2 bilety do Multikina dla nowych i obecnych klientów Eurobanku + 5% za płatności kartą, nawet 720 zł rocznie + lokata na 3,5%

popcorn_750x200

W Eurobanku trwa od pewnego czasu promocja, w której do zdobycia są 2 bilety do Multikina. Wystarczy wykonać 10 płatności telefonem, używając technologii NFC. Co ważne, promocja przeznaczona jest zarówno dla obecnych klientów Eurobanku, jak i dla osób, które dopiero zdecydują się na założenie konta. Do wyboru są dwa rachunki: konto w wersji Active lub w wersji Prestige. Ich szczególną cechą jest zwrot 5% z tytułu płatności kartą debetową. Moneyback dotyczy zakupów w kategoriach sport, rozrywka i rekreacja. Dodatkowo dobra lokata na 3,5% dla nowych klientów.

 

 

Uczestnicy

Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy kont w pakiecie Active (dawniej Online), Classic, Prestige lub Junior, którzy aktywowali kartę „płatności mobilne Visa” wydawaną za pośrednictwem aplikacji mobilnej banku. Ponadto należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz zgodę na przetwarzanie przez bank danych osobowych w celu marketingu produktów partnerów banku.

Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta w Eurobanku, możecie je założyć na dedykowanej stronie promocji. Do wyboru macie pakiet Active lub Prestige (wybór pakietu następuje w drugim kroku składanego wniosku). O szczegółach konta dowiecie się na końcu artykułu. Promocja trwa do 31 lipca 2016 roku.

 

Jak zdobyć 2 bilety do Multikina/Silver Screen

Warunkiem udziału w promocji jest dokonanie w czasie jej trwania co najmniej 10 transakcji zbliżeniowych telefonem na łączną kwotę co najmniej 200 zł z użyciem karty „płatności mobilne Visa”. Oznacza to, iż w celu skorzystania z promocji należy posiadać telefon wyposażony w funkcję NFC. Najlepiej poszukajcie w wyszukiwarce czy wasz smartphone posiada takowy parametr.

Nagrodą w promocji są dwa bilety wstępu na dowolny seans filmowy 2D w kinie sieci Multikino lub Silver Screen. Bilety zostaną do Was dostarczone w formie kodów za pośrednictwem wiadomości SMS w ciągu 10 dni od spełnienia warunków promocji. Bilety możecie wykorzystać do 23 grudnia 2016 roku. Łączna liczba nagród jest ograniczona do 2000 podwójnych biletów do kin sieci Multikino. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Cashback 5% za płatności kartą

Po założeniu konta oraz przystąpieniu (online, w oddziale lub na infolinii) do promocji „Rodzina i Przyjaciele” nabywacie prawo do otrzymywania 5% zwrotu z tytułu płatności kartą. Cashback naliczany jest za wydatki w wybranych kategoriach: sport, rozrywka, rekreacja. Szczegółowy wykaz kategorii, za które otrzymacie zwrot znajdziecie w załączniku do regulaminu. Najciekawsze z nich to między innymi: linie lotnicze, koleje, linie autobusowe, hotele, ośrodki wypoczynkowe, biura podróży, restauracje, bary, kina, teatry, muzea, pływalnie, sklepy sportowe i rowerowe. Transakcje mogą zostać wykonane zarówno w kraju i za granicą. Mogą to być tradycyjne transakcje w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i płatności Internetowe (a nawet drogą pocztową lub telefonicznie).  

Maksymalny zwrot wynosi 60 zł miesięcznie, czyli do 720 zł rocznie. Jeżeli dodatkowo polecicie konto Active lub Prestige komuś z bliskich, a osoba ta otworzy rachunek, wówczas będziecie mogli korzystać z dodatkowego bonusu w formie darmowego prowadzenia konta bez żadnych warunków. Szczegóły promocji w regulaminie.

 

karta_750x200

 

Lokata logujesz – lokujesz

Lokata dostępna jest dla osób, które aktywują bankowość mobilną eurobanku (aplikację eurobank mobile) na swoim pierwszym urządzeniu mobilnym – tylko przez 7 dni od daty tej aktywacji. 

 • Oprocentowanie stałe: 3,5% w skali roku
 • Okres trwania lokaty: 1 miesiąc
 • Kwota lokaty: od 200 zł do 10000 zł

 

Szczegóły kont w Eurobanku

Konto Active:

 • 0 zł / 9 zł za prowadzenie konta (opłata nie jest pobierana, gdy na wasze konta zostaną dokonane wpływy na łączną kwotę wynoszącą 1500 zł lub średnie saldo środków na koncie/lokatach wyniesie 15000 zł)

 • 0 zł / 4,90 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową VISA (w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 400 zł opłata nie jest pobierana)

 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

 • 5 zł za wypłaty z bankomatów za granicą

 • 0 zł za przelewy internetowe 

 • 0 zł za wpłaty i wypłaty w kasie banku

 • możliwość aktywowania darmowego pakietu assistance pomocy domowej, komputerowej i medycznej

 • możliwość zamknięcia konta przez Internet

 

>>Załóż Konto Active<<

 

Konto Prestige:

 • 0 zł / 21 zł za prowadzenie konta (opłata nie jest pobierana, gdy na wasze konta zostaną dokonane wpływy na łączną kwotę wynoszącą 3000 zł lub średnie saldo środków na koncie/lokatach wyniesie 50000 zł)

 • 0 zł / 4,90 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową VISA (w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 500 zł opłata nie jest pobierana)

 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą

 • 0 zł za przelewy internetowe 

 • 0 zł za wpłaty i wypłaty w kasie banku

 • 0 zł za przelewy w oddziale

 • możliwość aktywowania darmowego pakietu assistance pomocy domowej, komputerowej i medycznej

 • 0 zł za usługę concierge

 • możliwość zamknięcia konta przez Internet

 

>>Załóż Konto Prestige<<

 

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji

 

Przypominam jednocześnie o szeregu innych aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Darmowa karta kredytowa Simplicity w Citibanku z voucherem na 400 zł

Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe z premią do 300 zł

Karta kredytowa Simplicity w Citibanku z tabletem Lenovo

Premia 100 zł za założenie konta w Inteligo

Konto Godne Polecenia na 4% + 100 zł bonusu

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]
Zapisz się na NewsletterJAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów