fbpx

Uczestniku promocji Banku Millennium z premią 100 zł oraz voucherem 50 zł na PolskiBus.com – uzupełnij dane do wypłaty premii

Rok 2017 przyniósł istny wysyp promocji Konta 360º w Banku Millennium. Konfiguracje były przeróżne: gotówka, vouchery lub jak w przypadku niniejszej akcji – 100 zł premii pieniężnej oraz voucher o wartości 50 zł na PolskiBus.com. Można się w tym nieco pogubić, dlatego staram się przy każdej tego typu akcji tworzyć wpis przypominający o potrzebie uzupełnienia danych w danej promocji (choć sami też musicie tego pilnować). Akcja „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – IV edycja” trwała od 7 września 2017 roku do 30 września 2017 roku. Natomiast do 31 grudnia 2017 roku organizator miał czas na rozesłanie maili z przypomnieniem i w pełni wywiązał się ze swojego obowiązku. Teraz pozostaje Wam już tylko dopełnienie ostatniego warunku, a mianowicie uzupełnienie danych na stronie promocji.

 

 

Jak uzupełnić dane

Aby uzupełnić dane do wypłaty premii zalogujcie się na stronie promocji. Jeśli nie pamiętacie hasła, w bardzo łatwy sposób odzyskacie je po kliknięciu w ZMIANA HASŁA. Po zalogowaniu podajecie imię, nazwisko oraz numer konta otwartego w ramach promocji Banku Millennium. To na ten właśnie rachunek zostanie wypłacona premia w ciągu 14 dni. Na wypełnienie danych macie 14 dni od momentu otrzymania maila od organizatora.

Oprócz premii w gotówce, promocja przewidywała przyznanie dwóch voucherów o wartości 25 zł każdy do wykorzystania na PolskiBus.com. Bony zostały wysłane mailowo przed 31 grudnia 2017 roku w formie jednorazowych kodów alfanumerycznych. Vouchery możecie wykorzystać od 15 grudnia 2017 roku do 31 marca 2018 roku. W tym czasie należy zarówno zarezerwować bilet (wpisując numer kodu w polu kod promocyjny), jak i odbyć podróż. Vouchery nie obowiązuje na trasach partnerskich, realizowanych przez innych przewoźników niż PolskiBus.com. 

 

Jeżeli na waszych skrzynkach nie pojawiła się stosowna wiadomość, sprawdźcie zakładki SPAM, Oferty, Inne itd. W przypadku braku maila również w wymienionych miejscach – złóżcie reklamację na adres mailowy [email protected]. W wiadomości podajcie swoje imię, nazwisko, adres e-mail na który rejestrowaliście się w promocji oraz przyczyny reklamacji (krótki opis faktu, iż spełniliście warunki promocji, a i tak nie dostaliście maila). Na złożenie reklamacji macie czas do 14 stycznia 2018 roku. Organizator rozpatrzy ją w ciągu 14 dni.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów