Uczestniku akcji promocyjnej Banku Millennium i Agory – uzupełnij dane do wypłaty premii

Nadszedł czas rozliczenia promocji Banku Millennium organizowanej wraz ze spółką Agora od 16 listopada do 9 grudnia minionego roku. Dla przypomnienia, promowanym produktem było Konto 360º. Nowi klienci mogli zyskać 100 zł premii za założenie konta oraz dodatkowo nawet 500 zł w ramach programu poleceń. Jeśli spełniliście warunki promocji, 20 marca 2017 roku minął termin na dostarczenie przez organizatora maila z informacją o o zakwalifikowaniu się do otrzymania premii. Pozostał Wam już ostatni krok, a mianowicie wypełnienie danych na stronie promocji. Macie na to czas do 24 marca 2017 roku. Więcej na temat samej promocji w artykule.

  

 

Treść maila od organizatora

Jeśli spełniliście warunki promocji, o których była mowa w regulaminie, na waszych skrzynkach mailowych powinna się znaleźć wiadomość o następującej treści:

 

  Gratulujemy!

Zostałeś zakwalifikowany do wypłaty premii w promocji „Moje Konto 360° w Banku Millennium” organizowanej przez Agorę SA i Bank Millennium SA! 

Aby premia znalazła się na Twoim koncie, prosimy o zalogowanie się do aplikacji promocyjnej pod adresem http://mojekonto.zpremia.pl/promocja/zaloguj/ i wypełnienie udostępnionego formularza. 

Konieczne jest podanie numeru rachunku Konta 360° (bez spacji), imienia, nazwiska oraz adresu zamieszkania. W danych adresowych prosimy nie używać znaków – przecinka i średnika – ułatwi nam to realizację przelewów.

Dane należy uzupełnić do dnia 24.03.2017. 

Premia zostanie wypłacona do dnia 31.03.2017

Zaloguj się na mojekonto.zpremia.pl i uzupełnij dane do przelewu premii.

 

Treść maila dość wyraźnie wskazuje, co należy wykonać, więc mam nadzieję, iż sami uporacie się z dopełnieniem tego obowiązku. W razie problemów, zachęcam do kontaktu.

Maile miały zostać wysłane do 20 marca 2017 roku (czyli do wczoraj), aczkolwiek organizator rozesłał je już w zeszłym tygodniu. Jeżeli na waszych skrzynkach nie pojawiła się stosowna wiadomość, sprawdźcie zakładki SPAM, Oferty, Inne itd. Jeśli mimo to, nie dostaliście informacji o potrzebie uzupełnienia danych do wypłaty premii – napiszcie do organizatora promocji na adres [email protected] lub wypełniając formularz kontaktowy. Opiszcie krótko swój status oraz fakt, iż spełniliście warunki do wypłaty premii. Pamiętajcie, aby kontaktować się z organizatorem za pomocą maila, na który rejestrowaliście się w promocji.

Jeśli podoba Wam się uzyskiwanie dodatkowych dochodów przy pomocy promocji bankowych, zachęcam do zapoznania się z akcjami podobnymi do tej z Bankiem Millennium:

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów