fbpx

PKO BP: słuchawki gamingowe Logitech o wartości 349 zł oraz kody Xbox Game o wartości 165 zł za założenie darmowego Konta dla Młodych

Trwa do:
6 marca 2022
Dostępność wniosków
500

PKO Bank Polski ruszył z kolejną akcją promocyjną Konta dla Młodych, czyli rachunku przeznaczonego dla osób w wieku od 18 do 26 lat. Tym razem do zdobycia jest zestaw dwóch nagród: słuchawki Logitech G435 o wartości 349 zł oraz 3 kody na Xbox Game Pass Ultimate o łącznej wartości 165 zł (pojedynczy kod jest warty 55 zł). Razem do zdobycia jest zatem ponad 500 zł premii, choć tym razem niegotówkowej. Co tu kryć, jest to najlepsza z dotychczasowych promocji banku skierowanych do młodych ludzi. W poprzedniej edycji do zdobycia było 250 zł premii przy nieco bardziej skomplikowanych warunkach. Warto się jednak pospieszyć, pula nagród przewidziana jest wyłącznie dla pierwszych 500 osób! Co do samego rachunku, główne zalety Konta dla Młodych to bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie rachunku oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, a także częste akcje promocyjne dla posiadaczy konta, w których do zdobycia są bilety do kina, doładowania telefonu lub premie pieniężne. Jeśli zaś ukończyliście już 26 lat, możecie założyć Konto za Zero w promocji z 100 zł premii na start.

Uczestnicy promocji

Promocja “Skille w finansach” skierowana jest do osób, które nie posiadały konta osobistego w PKO Banku Polskim w okresie od 1 stycznia 2020 roku do momentu startu promocji. Okres karencji nie dotyczy kont Inteligo – jeśli posiadaliście lub nadal posiadacie tam konto, śmiało możecie wziąć udział również w niniejszej promocji.

Warto również wspomnieć, iż Konto dla Młodych dedykowane jest dla osób w wieku do 26 lat, zatem jest to warunek obligatoryjny dla możliwości skorzystania z promocji.

Jak założyć promocyjne konto

Jeśli spełniacie powyższy warunek, złóżcie wniosek o konto wraz z kartą debetową Mastercard na dedykowanej stronie promocji Konta dla Młodych. Składając wniosek należy zaakceptować zgody marketingowe (w tym dotyczące informacji handlowych). Wyrażonych zgód nie należy cofać co najmniej do dnia wydania nagrody.

Po złożeniu wniosku o konto, zarejestrujcie swój udział w promocji poprzez wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji. Formularze zapisu znajdziecie na dole strony. Wystarczy, że podacie tam imię, nazwisko, PESEL, e-mail, telefon oraz zaakceptujecie regulamin.

Pamiętajcie o wypełnieniu formularza promocji.

Na wypełnienie wniosku o konto oraz zgłoszenie się do promocji macie czas do 6 marca 2022 roku lub do wyczerpania puli 500 nagród. Nie da się ukryć, iż limit jest dość mały i warto się pospieszyć. Mówiąc precyzyjniej bank przygotował 500 par słuchawek oraz 1500 kodów Xbox Game (wydawanych jednak w zestawach po 3 kody).

Jeśli limit wniosków zostanie przekroczony i bank zakończy promocję, strona promocji po prostu nie będzie przyjmowała nowych wniosków. Umowę o konto zawrzecie za pośrednictwem kuriera.

Warunki promocji „Skille w finansach”

Po założeniu konta, warunki są ultra proste. Wystarczy, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta:

 • wykonacie minimum 8 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM (w każdym miesiącu z osobna),
 • zapewnicie wpływy zewnętrzne na kwotę co najmniej 200 zł (w każdym miesiącu z osobna).

Kwota każdej płatności kartą/BLIKIEM musi opiewać na co najmniej 10 zł. Transakcje możecie wykonać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. W przypadku płatności kartą zaliczają się zarówno płatności wykonane tradycyjnym „plastikiem”, jak i płatności zbliżeniowe telefonem. Odpadają wszelkie nietypowe transakcje jak płatności w kasynach, salonach gier, zakładach bukmacherskich, loteriach i totalizatorach, jak i doładowania wszelkich e-portmonetek typu Revolut, czy SkyCash. Natomiast w przypadku BLIKA odpadają dodatkowo wypłaty z bankomatów oraz przelewy na telefon.

Co do wymaganego wpływu, może pochodzić on z waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata we wpłatomacie.

Przykładowo, otwierając konto w lutym 2022 roku, warunki spełnijcie w marcu, kwietniu oraz maju 2022 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji „Skille w finansach”.

Jak otrzymam nagrodę?

Za każdy miesiąc spełniania warunków promocji otrzymacie jeden kod na subskrypcję Xbox Game. Jeśli zaś spełnicie warunki we wszystkich 3 miesiącach, uzyskacie prawo do odbioru nagrody głównej, czyli słuchawek Logitech G435 o rynkowej wartości 349 zł. Dokładną specyfikację słuchawek możecie znaleźć przykładowo na stronie sklepu x-kom.

Kody będą udostępniane w bankowości elektronicznej iPKO oraz w aplikacji IKO w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków. Przykładowo, za spełnienie warunków w marcu, pierwszy kod otrzymacie w kwietniu i tak dalej.

Słuchawki będą natomiast wysyłane sukcesywnie kurierem w następujących terminach:

 • do 31 maja 2022 roku dla kont otwartych w styczniu,
 • do 30 czerwca 2022 roku dla kont otwartych w lutym,
 • do 31 lipca 2022 roku dla kont otwartych w marcu.

W dniu wydania każdej nagrody musicie posiadać aktywne konto i kartę, a także wyrażone wcześniej zgody. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Szczegóły w regulaminie promocji „Skille w finansach”.

Konto dla Młodych – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków,
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce BLIKIEM,
 • 0 zł za kartę debetową – wystarczy wykonać 4 płatności kartą lub BLIKIEM w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł,
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS oraz darmowe powiadomienia push,
 • szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

Jak wykorzystać kody Xbox Game Pass Ultimate

Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate obejmuje:.

 • Xbox Live Gold z konsolowym trybem gry wieloosobowej online, Deals with Gold, Games with Gold,
 • dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na konsolę, komputery PC i zgodne urządzenia mobilne,
 • gry Xbox na zgodnym telefonie komórkowym lub tablecie za pośrednictwem aplikacji Xbox Game Pass,
 • dostęp do bezpłatnych korzyści dla subskrybentów, takich jak dodatkowa zawartość do gier, przedmioty konsumpcyjne i oferty partnerów,
 • wyjątkowe rabaty, oferty i korzyści dla subskrybentów.

Otrzymany kod możecie zrealizować na stronie internetowej microsoft.com/redeem. Natomiast aby grać na komputerze, po realizacji kodu postępujcie zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi na stronie xbox.com/pcgamesplan.


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów