fbpx

Santander Bank: 300 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę, czyli najprostsza promocja bankowa na blogu – sprawdź instrukcję krok po kroku!

Ostatnie chwile promocji!

Do 29 lutego 2020 roku Santander Bank wraz z agencją marketingową eBroker Partner prowadzi świetną akcję promocyjną w ramach której otrzymacie rekordowe 300 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę! Jako, że jest to bardzo łatwa promocja, śmiało można ją polecić nawet osobom, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z promocjami bankowymi. Co ważne, z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci Santander Banku. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy, że w ciągu roku od rozpoczęcia promocji nie posiadaliście konta w Santanderze. Konto Jakie Chcę możecie zarówno założyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu! Zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem kuriera, zaś wypowiedzenie umowy dostępne jest z poziomu bankowości elektronicznej. Konto Jakie Chcę to solidny rachunek zapewniający darmowe prowadzenie konta oraz nielimitowane przelewy natychmiastowe. Natomiast w promocji karty kredytowej Santander VISA „Akcja Pajacyk” możecie zdobyć kolejne 800 zł premii ekstra.

 

 

Kto może wziąć udział w promocji  „Konto Jakie Chcę z Bonusem – III edycja”?

Zgodnie z regulaminem, w promocji z bonusem mogą wziąć udział osoby, które w okresie od 13 stycznia 2019 roku nie posiadały konta osobistego w Santander Banku. Co ważne, posiadanie dowolnego innego produktu jak na przykład konto oszczędnościowe, karta kredytowa czy kredyt gotówkowy – nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

 

Jak założyć promocyjne konto?

Aby wziąć udział w akcji, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji, klikając Weź udział. Pamiętajcie, aby w tym miejscu zaakceptować regulamin oraz zgodę niezbędną na realizację promocji przez organizatora. Po rejestracji, na adres mailowy otrzymacie link aktywacyjny. Kliknięcie w link będzie równoznaczne z potwierdzeniem udziału w akcji, po czym zostaniecie przeniesieni do panelu promocji (klik: Otwórz konto). Wniosek możecie wypełnić zarówno na komputerze, jak i na smartfonie.

 

Teraz pozostaje Wam już tylko złożenie docelowego wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Kartę możecie wybrać wedle uznania (VISA lub Mastercard). Podczas wnioskowania o konto należy załączyć fotkę lub skan dowodu osobistego (ewentualnie ksero dowodu przekażecie kurierowi). Ponadto pamiętajcie, aby wyrazić zgody:

 • na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
 • na kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK), czyli na elektroniczną formę przekazywania korespondencji.

 

Poniżej przedstawione zgody należy wyrazić podczas wnioskowania o konto. Zgodę na EKK wyrazicie natomiast po zalogowaniu w bankowości elektronicznej w zakładce Ustawienia > Forma otrzymywania korespondencji

 

 

Na rejestrację w promocji oraz złożenie wniosku macie czas od 13 stycznia 2020 roku do 29 lutego 2020 roku. Natomiast na podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera macie czas do 15 marca 2020 roku. Jeśli rzadko bywacie w domu, kurier może dostarczyć umowę pod wskazany przez Was adres, na przykład do miejsca pracy lub na uczelnię. Po podpisaniu umowy, dokumenty wrócą do banku. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, informację o aktywacji rachunku otrzymacie mailowo i SMS-owo.

 

Jak zdobyć 300 zł premii w ramach promocji?

Aby zdobyć premię należy w ciągu dwóch kolejnych miesięcy (w każdym miesiącu z osobna) wykonać 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Transakcje możecie wykonywać kartą debetową i/lub BLIKIEM. W praktyce oznacza to, że płatności możecie wykonać albo samą kartą albo samym BLIKIEM albo w wersji mieszanej. Najważniejsze, aby łącznie było to 5 transakcji w każdym miesiącu. Na poczet promocji zaliczają się zarówno płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet. Dla pewności, uściślę, iż warunki należy spełnić:

 • w styczniu oraz w lutym 2020 roku lub
 • w lutym oraz w marcu 2020 roku lub
 • w marcu oraz w kwietniu 2020 roku.

 

Dodatkowy warunek to zapewnienie sumy wpływów na konto w łącznej kwocie co najmniej 1000 zł. Na spełnienie tego warunku macie czas do 30 kwietnia 2020 roku. Może to być zarówno pojedynczy przelew na kwotę 1000 zł (lub więcej), jak i suma kilku mniejszych przelewów. Przykładowo, przelew/przelewy z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego bezproblemowo zapewnią spełnienie warunków promocji.

 

Jak odebrać premię w promocji “Konto Jakie Chcę z Bonusem – III edycja”

Informację o przyznaniu nagrody otrzymacie mailowo do 15 maja 2020 roku. Waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie danych do wypłaty premii na stronie promocji. Chodzi tu o numer konta założonego w promocji oraz numer PESEL. Link do strony promocji będzie zawarty w wiadomości od organizatora. Na wypełnienie danych będziecie mieli 7 dni od dnia otrzymania wiadomości. Jako, że mail może wpaść do SPAM-u, warto tam zajrzeć po 15 maja 2020 roku 🙂

 

Nagrody zostaną wypłacone do 31 maja 2020 roku w formie przelewu na Konto Jakie Chcę. W dniu wypłaty premii wasze konto musi być nadal aktywne i nie może znajdować się w fazie wypowiedzenia. Premię możecie przelać na inne konto, wydać w sklepie lub wypłacić z bankomatu. Po otrzymaniu premii, konto możecie zamknąć bez żadnych konsekwencji lub pozostawić na dłużej. O tym jak wygląda kwestia zamykania konta, przeczytacie na końcu artykułu.

Szczegóły w regulaminie promocji “Konto Jakie Chcę z Bonusem – III edycja”.

 

 

 

 

Kalendarium dla premii startowej:

 • Do 29 lutego 2020 – składacie wniosek o konto w promocji

 • Do 15 marca 2020 – podpisujecie umowę o konto wraz z kartą debetową

 • Luty oraz Marzec 2020 – 5 płatności kartą i/lub Blikiem LUB
  Marzec oraz Kwiecień 2020 – 5 płatności kartą i/lub Blikiem

 • Do 30 kwietnia 2020 – zapewniacie wpływ/wpływy na łączną sumę 1000 zł

 • Do 15 maja 2020 – otrzymujecie maila z prośbą o wypełnienie danych

 • W ciągu kolejnych 7 dni uzupełniacie dane do wypłaty premii

 • Do 31 maja 2020 – premia ląduje na waszych kontach 🙂

 

 

Szczegóły Konta Jakie Chcę

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Banku,
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach Santander Banku,
 • 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce – opłata ta nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat,
 • 0 zł za dostęp do Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay oraz BLIKA,
 • 0 zł lub 3 zł lub 5 zł za kartę debetową.

 

Co do opłaty miesięcznej za kartę debetową, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. Santander Bank umożliwia jednak wybór innego wariantu pozwalającego na uniknięcie opłaty za kartę. Mianowicie, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W przypadku niespełnienia wymienionego warunku, opłata za kartę wyniesie 5 zł.

Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej. Opcja ta dostępna jest w zakładce Twoje produkty w sekcji Karty – tam zaś odnajdźcie pole Usługi.

 

 

 

 

Sam decydujesz, jak długo chcesz korzystać z konta

Jeśli po odebraniu bonusu startowego, zdecydujecie się na zamknięcie konta, furtka jest zawsze otwarta. Santander Bank jest pod tym względem bardzo przyjazny. Obecnie dostępne są 2 formy rezygnacji z konta. Korzystając z poniższych sposobów zamkniecie również kartę debetową wydaną do rachunku:

 • wizyta w oddziale (sieć oddziałów Santander Banku jest naprawdę gęsta),
 • rozmowa telefoniczna z infolinią.

 

Czy mogę zarobić jeszcze więcej?

Niniejszy artykuł dotyczy tylko podstawowej promocji z premią bazową w wysokości 300 zł. Dla bardziej wytrawnych miłośników promocji bankowych przygotowałem osobny wpis, w którym przedstawiam jak zdobyć dodatkowe benefity w promocjach Santander Banku:

 • 50 zł za skorzystanie z programu poleceń,
 • 50 zł za polecenie oferty swoim bliskim,
 • do 300 zł w formie 1% zwrotu od opłacanych rachunków domowych.

 

Natomiast o tym jak zdobyć 800 zł ekstra w promocji karty kredytowej przeczytacie w tym artykule.

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów