Raiffeisen Polbank: dwa bilety do kina Cinema City za założenie Konta Wymarzonego + analiza ubezpieczenia „CYBER Pomoc”

Raiffeisen Polbank dość dawno nie gościł na łamach bloga. Bank z żółtym logo postanowił jednak o sobie przypomnieć poprzez promocję Konta Wymarzonego, w której do zdobycia są dwa bilety do wykorzystania w kinach sieci Cinema City. Gratyfikacja na tle innych promocji bankowych nie jest może szczególnie znacząca, aczkolwiek posiadanie Konta Wymarzonego ma nieco inną wartość dodaną. Oprócz faktu, iż prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe, wyrabiając kartę debetową MasterCard Debit możecie skorzystać z nowatorskiego ubezpieczenia assistance „CYBER Pomoc”, któremu szczegółowo przyjrzę się w dzisiejszej analizie. Karta MasterCard Debit kosztuje 6 zł miesięcznie i nie ma możliwości uniknięcia tej opłaty. Jednak w zamian bank nie pobiera opłat z tytułu CYBER ochrony ubezpieczeniowej oraz wypłat gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

 

 

Jak zdobyć bilety do Cinema City

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy, że założycie Konto Wymarzone wraz z kartą MasterCard Debit oraz w ciągu miesiąca od otwarcia konta wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 50 zł. Ponadto w okresie trwania promocji wasza karta nie może zostać zastrzeżona.

Promocja dostępna jest na dedykowanej podstronie banku i trwa do 31 grudnia 2017 roku lub do wyczerpania puli nagród. Ta zaś wynosi 3000 sztuk. W razie przedwczesnego zakończenia promocji, stosowny komunikat pojawi się na stronie banku. Regulamin zastrzega również informację o możliwości przedłużenia akcji.

Podczas wnioskowania o konto, pamiętajcie aby wyrazić zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (do celów związanych z realizacją promocji). Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadają oraz nie posiadali konta w Raiffeisen Polbank w ciągu roku od momentu startu promocji. Oznacza to, iż dniem karencji jest 15 września 2016 roku.

 

Nagrody w formie kodów SMS otrzymacie do 31 stycznia 2018 roku. Możecie je wymieniać na bilety w kasach kina nie później niż do 30 kwietnia 2018 roku. Bony dotyczą wyłącznie seansów 2D. Premia zwolniona jest z opodatkowania. Kody zostaną przyznane 3000 osobom, które jako pierwsze spełnią warunki promocji.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Szczegóły Konta Wymarzonego

 – 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

 – 6 zł stałej opłaty miesięcznej za kartę MasterCard Debit,

 – 0 zł za ubezpieczenie assistance CYBER Pomoc (analiza w dalszej części artykułu),

 – 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,

 – 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,

 – 0 zł za wpłaty gotówki w kasie i wpłatomatach zlokalizowanych w oddziałach banku,

 – 0 zł za pierwszą w miesiącu wpłatę gotówki w kasie banku,

 – 0 zł za pierwszą w miesiącu wpłatę gotówki we wpłatomacie Euronet (kolejne 0,5%, min. 10 zł).

 

Wymarzone Konto zapewnia oprocentowanie do końca 2017 roku (od 2018 roku bank ma zadecydować, czy oprocentowanie będzie nadal naliczane). Na obecną chwilę, oprocentowanie wyliczane jest według wzoru:

  • dla kwoty do 10.000 zł – stopa referencyjna NBP x 0,15 (obecnie 0,225%),
  • dla kwoty powyżej 10.000 zł – stopa referencyjna NBP x 0,35 (obecnie 0,525%).

 

Zamiast karty MasterCard Debit, możecie wybrać kartę Wymarzona VISA. Jej miesięczny koszt to 0 zł pod warunkiem wykonania co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł. Karta MasterCard Debit nie uprawnia jednak do otrzymania biletów, korzystania z darmowych bankomatów oraz ubezpieczenia CYBER Pomoc.

 

Złóż wniosek o Konto Wymarzone

 

Analiza ubezpieczenia CYBER Pomoc

Ubezpieczenie CYBER Pomoc jest pierwszym na rynku ubezpieczeniem dostępnym dla osób fizycznych na wypadek cyberprzestępstw. Dotychczas tego typu rozwiązania oferowane były wyłącznie klientom korporacyjnym (i to nie tanio). Z ubezpieczenia mogą skorzystać posiadacze aktywnej karty MasterCard Debit. Jak wcześniej wspominałem, jej miesięczny koszt to 6 zł. Rocznie wychodzi 72 zł. Oczywiście na rynku jest wiele darmowych kart debetowych, jednak w tym przypadku opłatę możemy potraktować tak naprawdę jako miesięczny koszt ubezpieczenia. CYBER Pomoc obejmuje wsparcie i pomoc prawną w zakresie:

  • kradzieży środków pieniężnych z Wymarzonego Konta Osobistego (np. nieupoważnione wykorzystanie w Internecie danych karty debetowej Mastercard przez osobę trzecią),
  • konfliktu ze sklepami on-line (np. brak lub niekompletna dostawa towaru zakupionego w sklepie internetowym),
  • utraty danych z dysku komputera, laptopa czy tabletu,
  • utraty reputacji internetowej (np. umieszczanie o kimś fałszywych informacji),
  • kradzieży tożsamości internetowej (np. w celu zaciągnięcia kredytu w czyimś imieniu).

Ochrona ubezpieczeniowa świadczona jest przez partnera banku, firmę AXA Assistance. To właśnie z nią należy kontaktować się w przypadku zajścia szkody. W tym celu należy skontaktować się z Centrum Pomocy Assistance dzwoniąc na działającą całą dobę infolinię: +48 22 575 95 91.

Po szczegóły odsyłam Was do karty produktu oraz Szczególnych Warunków Ubezpieczenia.

 

Złóż wniosek o Konto Wymarzone

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów