Przetestuj płyny do płukania lub perfumowane perełki marki Coccolino i odbierz zwrot pieniędzy

Były środki do prania, kapsułki do zmywarki, kosmetyki dla dzieci, pasty do zębów, czy płyny do płukania jamy ustnej. Teraz czas na nowy produkt do darmowego testowania – płyny do płukania Coccolino. Mówisz: test produktu, myślisz: Smolar. Zgadza się, to kolejna akcja tej agencji marketingowej, zapewniająca zwrot pieniędzy za zakup i przetestowanie produktu. Ile można zaoszczędzić? W przypadku płynów 19,99 zł, zaś perełki zapewnią do 26,99 zł zwrotu. Jedno jest pewne, będzie miękko i pachnąco 🙂

 

 

Zasady promocji

W ramach testu należy zakupić jeden z produktów linii Coccolino Intense (płyny do płukania lub perfumowane perełki), spośród wymienionych w załączniku do regulaminu. Zakupu produktu należy dokonać w terminie od 1 listopada 2018 roku do 30 listopada 2018 roku. W promocji biorą towary zakupione w dowolnym sklepie. Pamiętajcie, aby zachować paragon!

W celu uzyskania zwrotu, wypełnijcie formularz promocyjny na dedykowanej stronie promocji. Pula zwrotów w promocji wynosi 4000 sztuk, ale na szczęście organizator zadbał o to, aby nie rozeszła się “na hurra” w kilka dni, tak jak to miało miejsce w opisywanej promocji BabyDove. Jeśli nie wiecie o co chodzi, napomnę, iż 2000 zwrotów zostało rozdysponowane w ciągu jednego dnia! Niniejsza promocja podzielona jest na 4 tygodniowe etapy:

  • I etap trwa od 1.11.2018 roku do 9.11.2018 roku,
  • II etap trwa od 10.11.2018 roku do 16.11.2018 roku,
  • III etap trwa od 17.11.2018 roku do 23.11.2018 roku,
  • IV etap trwa od 24.11.2018 roku do 30.11.2018 roku.

 

W każdym z nich przydzielone będzie po 1000 zwrotów. Gdy w danym etapie limit zostanie osiągnięty, wówczas rejestracja zostanie zamknięta, zaś ponowne zgłoszenia będą przyjmowane w kolejnym etapie. Nie dotyczy to oczywiście ostatniego tygodnia, który zakończy promocję.

Wypełnienie formularza jest dość proste i nie powinno raczej sprawić Wam żadnego problemu. Oczywiście niezbędnym elementem będzie akceptacja regulaminu promocji oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki (może spaść do SPAM-u). Jeśli w tego typu promocjach nie lubicie podawać swojego głównego numeru telefonu, polecam Wam wyrobienie dodatkowej karty SIM pre-paid, na przykład w analizowanej przeze mnie ofercie a2mobile.

 

 

 

 

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 21 dni od zgłoszenia, nie później niż do 15 stycznia 2019 roku. Procedura może się wydłużyć do 29 stycznia 2019 roku w przypadku, gdy organizator będzie miał wątpliwości do danego zgłoszenia. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Podane w załączniku kwoty zwrotu to maksymalne stawki, jakie możecie otrzymać. W przypadku, gdy koszt produktu na paragonie będzie niższy, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie. Natomiast w przypadku, gdy cena będzie wyższa, wówczas otrzymacie kwotę maksymalną według załącznika.

Zanim weźmiecie udział w promocji, zapoznajcie się z:

 

Inne trwające akcje promocyjne typu „test produktu” znajdziesz wpisując w blogowej wyszukiwarce frazy:

  • Listerine,
  • Sensodyne,
  • Nutella b-ready.

 

 

200 zł premii za założenie konta

Konto 360º w Banku Millennium

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów