fbpx

Promocja Visa Checkout i POLREGIO: 50% zniżki (do 10 zł) za zakup biletu kolejowego

Ruszyła kolejna akcja promująca usługę portfela elektronicznego Visa Checkout. Tym razem możecie skorzystać z 50% rabatu (maksymalnie 10 zł) na zakup biletu kolejowego w serwisie biletyregionalne.pl. Z rabatu możecie skorzystać jednorazowo.

 

 

Zasady promocji

Usługę Visa Checkout omawiałem na blogu dwukrotnie, przy okazji promocji z oleole.pl oraz RTV EURO AGD, a także z Ravelo.pl. Promocja z POLREGIO trwa od 26 lipca 2017 roku do 30 października 2017 roku. W tym czasie należy zakupić bilet w serwisie biletyregionalne.pl i wybrać metodę płatności Visa Checkout. Jeśli wcześniej nie korzystaliście z tej formy płatności, niezbędna będzie rejestracja oraz dodanie karty płatniczej (może to być zarówno VISA, jak i MasterCard). Po wybraniu płatności Visa Checkout, rabat zostanie naliczony automatycznie.

Pula rabatów jest ograniczona, choć regulamin nie podaje szczegółowych danych. W przypadku wyczerpania się puli rabatów, promocja zostanie zakończona. Bilet zakupiony z rabatem nie podlega zwrotowi ani wymianie.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie.

 

Gdzie jeszcze znaleźć zniżki na podróże?

Posiadacze konta w mBanku mogą skorzystać z dwóch promocji w ramach mOkazji. Pierwsza z nich to 15% zniżki na zakup biletu PolskiBus.com. Z promocji możecie skorzystać jednorazowo, zaś maksymalny zwrot wynosi 20 zł. Druga mOkazja to 20% zwrotu za zakup biletu kolejowego w serwisie Koleo.pl. Z tej promocji też możecie skorzystać jednorazowo, zaś maksymalny zwrot to 5 zł. Szczegóły znajdziecie po zalogowaniu do bankowości elektronicznej mBanku.

Jeśli nie posiadacie jeszcze konta w mBanku, a chcecie korzystać z tego typu promocji, zachęcam Was do zapoznania się z artykułem Zgarnij premię z eKontem od mBanku i odbierz nawet 800 zł premii.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów