Premia 170 zł oraz starter T-mobile z pakietem Internetu 1 Gb za założenie darmowego
Konta Godnego Polecenia w banku BZ WBK
Promocja nieaktualna

f4313b05805447b14fTrwa mocna kampania marketingowa banku BZ WBK mająca na celu zwiększenie liczby obsługiwanych kont osobistych. Tym razem w zamian za otwarcie konta możecie otrzymać 170 zł premii oraz starter T-mobile z pakietem internetowym 1 Gb. Konto jest darmowe, zaś warunki zdobycia nagród banalne. Brzmi dobrze? W takim razie zapraszam do lektury.

Promocja nieaktualna

  Bank BZ WBK jest obecnie najaktywniejszym graczem na rynku usług finansowych dla osób fizycznych. Nie tak dawno opisywałem promocję, gdzie do zdobycia był bonus wynoszący 270 zł (100 zł Prepaid + 20 zł bon do Empiku oraz 150 zł z tytułu zwrotu za doładowania telefonów oraz zakup biletów). Obecna promocja jest nieco zmodyfikowana. Tym razem do zdobycia jest:

 • 150 zł z tytułu zwrotu za doładowania telefonów oraz zakup biletów komunikacji miejskiej poprzez aplikację mobilną w promocji
  „Zewsząd dostępne 150 zł”
 • Bon Sodexo 20 zł
 • Starter T-mobile z pakietem Internetu 1 Gb

Okres przystąpienia do promocji trwa od 15.04. do 30.06.2015 r. Najwygodniejszym sposobem na założenie konta jest złożenie wniosku internetowego dostępnego na stronie banku www.bzwbk.pl

Do promocji mogą przystąpić osoby, które w momencie składania wniosku nie sa posiadaczami lub współposiadaczami konta w BZ WBK. Jeżeli posiadaliście konto w banku, ale je zamknęliście – możecie skorzystać z promocji.

Pamiętajcie również, by wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, na kontakt telefoniczny oraz o podaniu do kontaktu polskiego numeru telefonu komórkowego. Są to kwestie techniczne, aczkolwiek regulamin wyraźnie na nie wskazuje.

I część promocji – „Zewsząd dostępne 150 zł”

c5c3334939ac17002b

Uczestnik może otrzymać nagrodę w wysokości maksymalnie 150 zł w postaci 3 nagród cząstkowych po maksymalnie 50 zł miesięcznie. Aby otrzymać nagrodę cząstkową, należy w danym miesiącu kalendarzowym spełnić łącznie poniższe warunki:

a) zapewnić na konto wpływ w wysokości minimum 500 zł;

b) dokonać zakupu biletów komunikacji miejskiej poprzez usługę Zakupy Mobilne w aplikacji BZWBK24 mobile lub dokonać doładowania telefonu komórkowego korzystając z aplikacji BZWBK24 mobile lub Lekkiego serwisu transakcyjnego.

Uczestnik promocji otrzyma nagrodę cząstkową w wysokości odpowiadającej sumie wartości biletów komunikacji miejskiej zakupionych poprzez usługę Zakupy Mobilne i sumie kwoty doładowań telefonu.
W przypadku zakupów biletów i doładowań na sumę większą niż 50 zł otrzymacie nagrodę cząstkową w wysokości 50 zł. Jeżeli będzie to zakup na przykładową sumę 40 zł – otrzymacie 40 zł zwrotu za dany miesiąc.

Jeśli nie posiadacie telefonu na kartę, możecie wykonać doładowania dla kogoś bliskiego na przykład z rodziny. Wówczas oczywiście otrzymacie regulaminowy zwrot za doładowania.

Nagroda cząstkowa może zostać przyznana jeden raz w miesiącu przez 3 następujące po sobie miesiące kalendarzowe począwszy, od miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym zawarta została umowa o pakiet konta.

… a po naszemu najlepiej dokonać wpływów oraz zakupów mobilnych w miesiącach: Czerwiec, Lipiec, Sierpień. Wówczas otrzymacie premie analogicznie w Lipcu, Sierpniu, Wrześniu.

 

II część promocji – Pakiet korzyści z kontem mobilnym
Bon Sodexo 20 zł oraz Starter T-mobile z pakietem internetu mobilnego 1 Gb.

Nowy obraz (77)

Aby uzyskać prawo do tych nagród, należy analogicznie w okresie trwania promocji złożyć poprawnie wniosek internetowy o pakiet konta oraz zawrzeć umowę o Konto Godne Polecenia do 30 czerwca 2015 roku.

Warto zwrócić uwagę, iż liczba bonów Sodexo jest ograniczona do 1000 sztuk. Ponadto, nagroda ta należy się osobom, które założą konto poprzez przelew weryfikacyjny. Dotychczas bank BZ WBK nie udostępniał nowym klientom tej formy zawierania umowy o konto. Można, więc dojść do wniosku, iż w ten sposób bank chce zachęcić potencjalnych klientów do korzystania z tej jakże wygodnej formy zakładania konta. Listę akceptantów bonu Sodexo znajdziecie pod linkiem Punkty akceptujące – Sodexo.

Pamiętajcie, aby wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, nie złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz podać numer telefonu komórkowego do kontaktu.

 

Opodatkowanie

Wartość nagród w promocji prowadzonej w formie sprzedaży premiowej jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art.21 ust.1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2012r. poz. 361).

Jeżeli przekonała Was ta promocja, złożenie promocyjnego wniosku internetowego dostępne na stronie www.bzwbk.pl

 

Szczegóły Konta Godnego Polecenia

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo
 • 0 zł opłaty miesięcznej za zbliżeniową kartę debetową MasterCard Omni (do dnia 31.12.2015 r.)
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce kartą MasterCard Omni
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą (do dnia 31.12.2015 r.)
 • 0 zł za przelewy internetowe, przelew24, przelewy cykliczne
 • Szeroka sieć placówek w Polsce z obsługą kasową
 • Bardzo dobra aplikacja mobilna

…brzmi dobrze. Na stronie głównej podana jest informacja, iż karta kosztuje 7 zł miesięcznie. Jednak dla osób, które założą konto podczas trwającej promocji (od 15.04) opłata wynosi 0 zł aż do końca roku. Również wypłaty z zagranicznych bankomatów oraz wydanie karty w trybie ekspresowym jest darmowe. Oznacza to, iż konto jest w pełni darmowe. Gwarantuje to Regulamin promocji „Płać mniej za Omni”.

 Kojarzycie muzyczkę? 🙂

 

Podsumowanie

Jeżeli nie posiadacie KGP, warto zainteresować się tą promocją. W łatwy oraz bezkosztowy sposób możecie uzyskać dodatkowy dochód poprzez aktywne korzystanie z konta. Warunki „wejścia” nie są wygórowane. Wystarczy założyć rachunek oraz przelać 500 zł na przykład z własnego konta w innym banku. Konto Godne Polecenia może być również dobrą propozycją jako rachunek główny ze względu na niskie opłaty, szeroką sieć placówek oraz wysoką jakość obsługi.

Regulamin promocji „Zewsząd dostępne 150 zł”

Regulamin promocji „Pakiet korzyści z kontem mobilnym”

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów