Promocja zakończona – ważna informacja dla osób, których wnioski odrzucono! Nadal możecie otrzymać 100 zł bonusu oraz 4% na koncie

750x200

 

Aktualizacja 27.11.2015 – info od organizatora

W wyniku bardzo dużego zainteresowania akcją „Konto Godne Polecenia na 4% bez opłat za kartę i z premią pieniężną aż 100 złotych” wystąpiły pewne opóźnienia w procesie obsługi złożonych wniosków. Bank informuje, że każdy z prawidłowo złożonych wniosków internetowych zostanie obsłużony zgodnie z obowiązującymi w Banku procedurami. Informujemy, że czas otwarcia wszystkich kont założonych w ramach akcji pozwoli na swobodne spełnienie przez Klientów pozostałych wymagań akcji, niezbędnych do otrzymania premii przewidzianej Regulaminem.

Wszystkich uczestników Akcji, którzy otrzymali automatyczną informację o odrzuceniu ich wniosku przez Bank, a którym nie udało się ponownie złożyć wniosku, prosimy o kontakt z Organizatorem Akcji,
za pomocą formularza kontaktowego dostępnego pod adresem
http://godnepolecenia.zpremia.pl/promocja/kontakt/ .

Takie zgłoszenia będą rozpatrywane w trybie indywidualnego postępowania reklamacyjnego.

W razie pytań lub problemów, zapraszam do kontaktu lub pozostawiania komentarzy pod wpisem.

 

 

 

Wszystko co dobre, szybko się kończy zostaje przedłużone. Nie inaczej jest z promocją Konta Godnego Polecenia w banku BZ WBK. Tylko do 23 listopada 2015 roku Do 27 listopada 2015 roku, czyli do dzisiaj możecie składać wnioski o to świetne konto. Dla przypomnienia, rachunek jest oprocentowany na 4% w skali roku, ponadto prowadzenie konta, karta debetowa, przelewy internetowe oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju są bezwarunkowo darmowe. Mało tego, aby Was jeszcze bardziej zachęcić do skorzystania z tej intratnej propozycji, bank dorzuca premię 100 zł z tytułu otwarcia konta. Warunki jej uzyskania są banalne, wystarczy dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę 100 zł w terminie do 31 grudnia 2015 roku,  by móc cieszyć się przyznaniem bonusu. Promocja przeznaczona jest dla nowych jak i byłych klientów banku, pod warunkiem, iż zamknęli swoje konto przed 31 sierpnia 2015 roku. Moim zdaniem to najlepszy rachunek osobisty na rynku, dlatego umieszczam go na pierwszym miejscu w Rankingu Konto Osobistych bloga JakDorobić.com. Ponadto konto będzie moim głównym rachunkiem w codziennych rozliczeniach, gdyż z jednej strony nie będę musiał martwić się o opłaty, a z drugiej będę mógł uzyskiwać dodatkowe, pasywne dochody z tytułu odsetek od środków zgromadzonych na koncie. Zapraszam do szczegółowej analizy.

 

Uczestnicy promocji

Z promocji konta z premią 100 zł mogą skorzystać zarówno nowi, jak i powracający klienci banku BZ WBK, pod warunkiem, iż swoje dotychczasowe konto zamknęli przed 31 sierpnia 2015 roku. Jeśli spełniacie ten warunek – możecie w pełni korzystać z dobrodziejstw przygotowanych przez BZ WBK.

 

Jak założyć promocyjne konto z premią 100 zł

1) Pierwszym krokiem jest założenie profilu w promocji na dedykowanej stronie kampanii:

Załóż Konto Godne Polecenia z bonusem 100 zł

 

Czas na złożenie wniosku macie
od 5 listopada 2015 roku do 27 listopada 2015 roku.

 

Rejestrując się w promocji, tradycyjnie wystarczy zaznaczyć tylko akceptację regulaminu.

Screen Shot 11-08-15 at 07.16 PM

 

Od siebie dodam tylko, iż składając wniosek z innego źródła (na przykład poprzez stronę główną banku) nie będziecie mogli wziąć udziału w promocji, a jedynie skorzystać z standardowych warunków.

 

2) W tym momencie otrzymacie na maila link aktywacyjny, który musicie kliknąć by potwierdzić udział w promocji oraz wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej, w zakresie określonym w formularzu (spokojnie, chodzi tylko o umożliwienie organizatorowi – Agora przeprowadzenie kampanii, a więc przyznanie bonusu osobom, które spełniły warunki promocji)

 

3) Teraz pozostało Wam tylko wypełnić właściwy wniosek o Konto Godne Polecenia. Całość powinna zająć góra kilka minut. Konto możecie otworzyć poprzez:

 • przelew internetowy z konta w innym banku.

  Należy wówczas wysłać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł, z banku, w którym obecnie posiadacie konto, w celu potwierdzenia tożsamości (przelew podlega zwrotowi, w przelewie zwrotnym zawarty będzie login do nowo otwartego konta). Wasze dane osobowe i adresowe muszą być zgodne z danymi w dowodzie osobistym i z danymi podanymi we wniosku. Konieczne jest załączenie skanu (lub fotki) dowodu osobistego;

 • za pośrednictwem kuriera

  Jeśli nie posiadacie jeszcze konta lub wolicie otrzymać umowę w wersji papierowej, możecie ją podpisać w obecności kuriera w dogodnym czasie i miejscu – konieczne jest wówczas dostarczenie kserokopii dowodu osobistego kurierowi lub załączenie skanu dokumentu do wniosku. Oczywiście koszty wysyłki dokumentów pokrywa bank.

 

Pamiętajcie też, że prawo do premii uzyskają osoby, które:

a) nie złożyły w banku sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych,

b) wyraziły w banku zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną,

c) podały w banku numer telefonu komórkowego do kontaktu

Nie są to zbyt wygórowane wymagania jak na tak świetną promocję.

 

>>> Załóż Konto Godne Polecenia z bonusem 100 zł <<<

 

aaaaadsad

 

Warunki otrzymania premii 100 zł

Gdy już otworzycie konto (oraz wyrazicie odpowiednie zgody marketingowe) wystarczy, że do 31 grudnia 2015 roku wykonacie transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 100 zł.  Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (sklepy, stacje benzynowe itd) jak i w Internecie (allegro, sklepy internetowe, zakup biletów etc).

Gdy spełnicie te banalne warunki, organizator powiadomi Was o przyznaniu premii do
31 stycznia 2016 roku. Dostaniecie wówczas maila, w którym będziecie poproszeni o zalogowanie się w aplikacji promocji oraz wypełnienie danych do wypłaty bonusu, a mianowicie numer Konta Godnego Polecenia, na który ma zostać przesłana premia oraz wasze dane osobowe (takie same jak w przypadku dokonywania przelewu). Na wypełnienie tych danych będziecie mieli czas do 14 lutego 2015 roku. Nawet jeśli zapomnicie o tym fakcie, obiecuję przypomnieć na blogu o potrzebie spełnienia formalności w promocji konta z premią banku BZ WBK.

Premia gwarantowana zostanie przekazana przez organizatora w terminie do dnia
29 lutego 2016 roku.

 

Screen Shot 11-03-15 at 09.56 PM

 

Szczegóły Konta Godnego Polecenia

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo

 • 0 zł opłaty miesięcznej za zbliżeniową kartę debetową MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni

 • 4% – oprocentowanie środków zgromadzonych na ROR do kwoty 4000 zł,
  nadwyżka tej kwoty oprocentowana jest na 1%

 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce kartą MasterCard

 • 0 zł za przelewy internetowe, przelew24, przelewy cykliczne

 • 0 zł za sprawdzenie stanu salda w bankomacie

 • Szeroka sieć placówek w Polsce z obsługą kasową

 • Bardzo dobra aplikacja mobilna (osobiście byłem testerem przed jej wdrożeniem :) )

 

Co więcej, BZ WBK gwarantuje tak świetne warunki (oprocentowanie 4% i darmowa karta debetowa) do czerwca 2017 roku, czyli przez ponad półtora roku!

 

>>> Załóż Konto Godne Polecenia z bonusem 100 zł <<<

 

Opodatkowanie premii

Wartość premii w Akcji jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust.1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2012 r. , poz.361 z późn. zm.).

 

Regulamin promocji

 

 

Jak dorobić na tej promocji bankowej

Uzyskanie 100 zł bonusu jest w tym przypadku banalnie proste. Wystarczą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 100 zł wykonane do końca roku. Tak naprawdę wiele osób wydaje tyle podczas jednego tankowania bądź większych zakupów. Dużym plusem jest oprocentowanie konta, wynoszące aż 4%. Dzięki tak dobrze oprocentowanemu ROR-owi nie musimy przenosić co chwilę środków na nowe lokaty lub konta oszczędnościowe. Zakładając, iż średni „osad” na koncie wynosi 4000 zł, roczny dochód z odsetek wyniesie ponad 160 zł brutto. Należy zauważyć, iż kapitalizacja w przypadku tego konta jest miesięczna, więc mamy tutaj do czynienia ze zjawiskiem procenta składanego. Punktem odniesienia są konta osobiste w innych bankach, gdzie oprocentowanie zazwyczaj wynosi 0%, a w dodatku naliczane są różne opłaty, na przykład z tytułu użytkowania karty.

 

zrobion1

 

 

Dlaczego BZ WBK organizuje takie promocje – moja opinia

BZ WBK po fuzji z Kredyt Bankiem jest obecnie na 3. miejscu w Polsce pod względem posiadanych aktywów oraz na tym samym miejscu jeśli chodzi o liczbę placówek. O ile pozycja lidera – PKO BP jest niezagrożona (największy bank w Europie Środkowo-Wschodniej), to wicelider Pekao S.A. może czuć oddech trzeciego BZ WBK. Na koniec 2014 roku aktywa Pekao S.A. to ok. 167 mld zł, zaś BZ WBK ok. 134 mld zł. Jednak jeśli chodzi o przyrost aktywów w stosunku rok do roku, pierwszy z banków wygenerował 5,7% zwyżki, natomiast BZ WBK aż 26,8% (dane ze strony stefczykradzi.pl). Z pewnością jest to pokłosiem wielu promocji oferowanych przez BZ WBK. Na tym polu Pekao S.A. jest raczej biernym graczem. 

 

Aktualizacja 27.11.2015 – info od organizatora

W wyniku bardzo dużego zainteresowania akcją „Konto Godne Polecenia na 4% bez opłat za kartę i z premią pieniężną aż 100 złotych” wystąpiły pewne opóźnienia w procesie obsługi złożonych wniosków. Bank informuje, że każdy z prawidłowo złożonych wniosków internetowych zostanie obsłużony zgodnie z obowiązującymi w Banku procedurami. Informujemy, że czas otwarcia wszystkich kont założonych w ramach akcji pozwoli na swobodne spełnienie przez Klientów pozostałych wymagań akcji, niezbędnych do otrzymania premii przewidzianej Regulaminem.

Wszystkich uczestników Akcji, którzy otrzymali automatyczną informację o odrzuceniu ich wniosku przez Bank, a którym nie udało się ponownie złożyć wniosku, prosimy o kontakt z Organizatorem Akcji, za pomocą formularza kontaktowego dostępnego pod adresem http://godnepolecenia.zpremia.pl/promocja/kontakt/ . Takie zgłoszenia będą rozpatrywane w trybie indywidualnego postępowania reklamacyjnego.

 

Jak zamknąć konto

Stałym elementem każdej mojej analizy promocji bankowej jest kwestia sposobu zamknięcia konta. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn, Konto Godne Polecenia nie spełni waszych oczekiwań – będziecie je mogli zamknąć bez żadnych konsekwencji. Oczywiście warto jest poczekać z tym do wypłaty premii, gdyż wcześniejsze wypowiedzenie będzie skutkować utratą prawa do otrzymania bonusu.

Umowa z bankiem BZ WBK może być rozwiązana:

1) w oddziale banku;

2) drogą listowną, przesyłając pismo na adres banku

UWAGA!  W przypadku nadesłania dyspozycji na drodze korespondencyjnej, będzie to dokument (akt notarialny) potwierdzony przez notariusza (niestety rodzi to dodatkowe koszty).

Szczegóły dla tego jak i innych banków w poradniku Jak skutecznie zamknąć konto bankowe.

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]
Zapisz się na Newsletter


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów