fbpx

[TYLKO DZIŚ – 21 marca] Pożyczka Plus: darmowa pożyczka do 3000 zł + bon do Allegro o wartości 25 zł! Decyzja od ręki, 0% RRSO!

Trwa do:
21 marca 2022

To nie pierwsza promocja dotycząca darmowej pożyczki z premią na blogu. W związku z tym, że poprzednie szybkie akcje tego rodzaju przypadły Wam do gustu, postanowiłem przeanalizować kolejną, która wpadła mi w ręce dziś rano. Specjalne warunki oferty Pożyczka Plus dotyczą nowych klientów, którzy zdecydują się zaciągnąć pożyczkę na kwotę do 3000 zł. Dotrzymując terminu spłaty (30 dni) taka kwota będzie dla Was całkowicie pozbawiona opłat, prowizji i oprocentowania. Jednym słowem: RRSO wynosi okrągłe 0%. Ciekawym dodatkiem będzie też e-bon do Allegro o wartości 25 zł. To miły bonus ze strony organizatora promocji.

Uczestnictwo w promocji i informacje o organizatorze

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci, czyli osoby, które nigdy wcześniej nie zawierały umowy pożyczki z podmiotem współpracującym w ramach promocji, a jednocześnie udzielającym pożyczki – spółką TUSUMI sp. z o.o. Warto zwrócić uwagę, iż obok serwisu Pożyczka Plus, spółka ta udziela pożyczek również za pośrednictwem takich serwisów jak Niewielkapozyczka.pl oraz ratanaplus.pl. Jeśli zatem nie zaciągaliście pożyczki w żadnym z wymienionych serwisów – możecie śmiało brać udział w promocji!

Co do organizatora promocji, spółka Aventus Group działa na polskim rynku od 2012 roku, oferując zarówno krótkoterminowe pożyczki, jak i kredyty ratalne. Grupa działa również na innych obszarach Europy Środkowo-Wschodniej oraz Azji. W Polsce do Aventus Group należą takie marki jak: Pożyczka Plus, Smart Pożyczka, Rata na Plus, Niewielka Pożyczka, Lew Pożyczka oraz Finansowe Posiłki. Na polskim rynku Aventus Group dotychczasowo pośredniczyła w udzieleniu pożyczek dla 400.000 klientów. Spółka Aventus Group sp. z o.o. zarejestrowana jest w Polsce, zaś markę Pożyczka Plus znajdziemy na liście członków Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

Dodatkowe wymogi w zakresie uczestnictwa w promocji dotyczą samej kwestii zaciągnięcia pożyczki. Mianowicie oferta skierowana jest do osób legitymujących się numerem PESEL, posiadających źródło dochodu, konto bankowe oraz telefon komórkowy. Wiadomo, pożyczkodawca będzie badał również waszą zdolność kredytową, zatem pozytywna historia kredytowa też może się przydać. Na szczęście, Pożyczka Plus nie weryfikuje ani nie zgłasza swoich klientów do BIK-u (Biuro Informacji Kredytowej S.A., z którego korzystają głównie banki). Natomiast będziecie weryfikowani w innych biurach informacji gospodarczych, a mianowicie: Krajowy Rejestr Długów BIG, Kaczmarski Group oraz Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowej CRIF. Jeśli macie jakieś niespłacone zobowiązanie, może być Wam ciężko uzyskać nową pożyczkę.

Jak prawidłowo złożyć wniosek w promocji?

Jeśli spełniacie podstawowy warunek uczestnictwa, możemy przejść do działania. Cały proces zajmie Wam góra kilka minut. Wniosek o pożyczkę z premią dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Wniosek możecie złożyć wyłącznie 21 marca 2022 roku do godziny 23:59!

Wniosek złożycie, wybierając wcześniej parametry w kalkulatorze pożyczki. Możecie wnioskować zarówno o 3000 zł, jak i o każdą inną kwotę z zakresu od 200 zł do 3000 zł. W takim przypadku RRSO wynosi okrągłe 0%, oczywiście pod warunkiem terminowej spłaty (30 dni). Co ważne, tego typu pożyczka nie wymaga zabezpieczenia ani wykupowania drogich ubezpieczeń.

Strona promocji Pożyczka Plus

Po kliknięciu przycisku Weź…, przyjdzie Wam założyć profil w serwisie. Proces trwa kilka minut i nie niesie za sobą żadnych dodatkowych zobowiązań. Wyraźcie również niezbędne do udziału w promocji zgody marketingowe.

Po zweryfikowaniu numeru telefonu, kolejnym krokiem będzie podanie danych osobowych oraz związanych z waszą sytuacją dochodową (status uzyskiwanych dochodów + wynagrodzenie). Pod koniec formularza zaznaczcie wszystkie obowiązkowe zgody. W tym momencie Pożyczka Plus wyświetli Wam swoją propozycję, zgodną z osiąganymi dochodami. Pożyczka może być w takiej samej wysokości, co kwota wnioskowana lub nieco niższa. W moim przypadku w miejsce wnioskowanej kwoty 3000 zł, pożyczkodawca zaproponował 1800 zł. Jako, że kwota pożyczki niezbędna do odebrania premii jest dowolna, rzecz jasna godzę się na propozycję i klikam WYBIERAM.

Pożyczka Plus stosuje dwie metody weryfikacji danych. Pierwsza z nich, czyli ekspresowa weryfikacja danych opiera się o metodą screen scrapingu. W tym procesie uczestniczy podmiot zewnętrzny, system Kontomatik. Po podaniu danych do logowania do rachunku bankowego, system weryfikuje wasze dane, po czym decyzja wydawana jest natychmiastowo. Kontomatik nie zapamiętuje waszych danych, przekazanie historii rachunków jest jednorazowe. Ponadto komunikacja z Kontomatik jest zaszyfrowana i zabezpieczona certyfikatem.

 

Weryfikacja danych Pożyczka Plus

Druga opcja to weryfikacja tradycyjna. W celu potwierdzenia danych, Pożyczka Plus poprosi Was o wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 0,01 zł z waszego konta osobistego. Pamiętajcie, iż koniecznie musicie być posiadaczami tego rachunku. Przelew wykonany z konta innej osoby sprawi, iż wasz wniosek zostanie odrzucony. Pożyczka Plus przekaże Wam dane do wykonania przelewu, który wykonacie w ramach swojej bankowości elektronicznej lub mobilnej. Przelewu możecie wykonać z dowolnego banku lub SKOK-u.

 

Ostatnie formalności Pożyczka Plus

Ostateczny krok należy do firmy pożyczkowej. Może ona udzielić Wam pożyczki w żądanej wysokości, zaproponować niższą kwotę lub odmówić udostępnienia środków. Decyzja o przyznaniu pożyczki powinna być dostępna już po chwili od zweryfikowania danych (w przypadku przelewu proces ten się wydłuża ze względu na kwestię zaksięgowania środków). W przypadku pozytywnej decyzji, przelew kwoty pożyczki zrealizowany będzie niezwłocznie, zatem środki prawdopodobnie otrzymacie jeszcze tego samego dnia (przelew zostanie wykonany w systemie Express Elixir). Potwierdzenie udzielenia pożyczki otrzymacie mailowo oraz SMS-owo.

Warunki uzyskania e-bonu do Allegro

Na szczęście ten akapit będzie niezmiernie krótki. Aby zdobyć premię, nie musicie spełniać żadnych dodatkowych warunków, jak wpływy na odpowiednią kwotę albo wykonywanie płatności kartą, jak ma to miejsce w przypadku promocji bankowych. Tutaj bonus otrzymacie za samo przyznanie pożyczki. Nagroda zostanie przekazana na adres e-mail lub numer telefonu wskazany we wniosku najpóźniej 31 maja 2022 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Natomiast informacje na temat opłat oraz wzory dokumentów znajdziecie na stronie promocji oraz w tabeli opłat i prowizji.

Jak spłacić szybką pożyczkę?

Spłata pożyczki odbywa się poprzez standardowy przelew bankowy lub przelew natychmiastowy. Wszelkie dane do spłaty znajdziecie po zalogowaniu w serwisie Pożyczka Plus w zakładce Spłata pożyczki. Hasło do logowania otrzymacie zaraz po złożeniu wniosku o pożyczkę. Najpewniejszą, a jednocześnie najwygodniejszą formą spłaty jest szybki przelew. W ten sposób macie pewność, że środki zostaną wysłane natychmiastowo za pośrednictwem bramki płatniczej Dotpay. Co ciekawe w panelu dostępna jest również opcja spłaty BLIKIEM. Być może spłacając pożyczkę, przy okazji otrzymacie moneyback w swoim banku lub zwolnienie z opłaty za konto/kartę 🙂

Pożyczkę oczywiście możecie spłacić szybciej niż ostateczny termin spłaty jednak nie wcześniej niż na 3 dni przed terminem! To warunek uzyskania vouchera Allegro.


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów