fbpx

Po 20 zł premii od PayPal dla poleconego i polecającego w promocji „Zaproś znajomych”

Dziś na tapetę trafia promocja organizowana nie przez bank, lecz przez system płatności PayPal. Otwierając konto w PayPal możecie zdobyć łatwe 20 zł premii. Tyle samo otrzyma osoba, która poleci Wam konto. Osoby polecające mogą zdobyć w programie poleceń maksymalnie 10 nagród, o łącznej wartości 200 zł. 

PROMOCJA NIEAKTUALNA

 

 

Czym jest PayPal

Być może nie wszyscy wiedzą, czym jest system płatności PayPal, dlatego na początku przybliżę nieco jego działanie. PayPal służy głównie do przesyłania gotówki oraz do płatności w sklepach internetowych lub za różnego rodzaju usługi świadczone na odległość. W ramach systemu możecie utworzyć e-portmonetkę, którą zasilicie przelewem lub podpiąć karty płatnicze, za pośrednictwem których realizowane będą płatności (ta druga opcja przypomina portfel MasterPass lub Visa Checkout).

Głównymi zaletami PayPala jest międzynarodowy charakter, niskie koszty (dla osób prywatnych większość usług jest za darmo) oraz program ochrony kupujących. PayPal jak łatwo się domyśleć ma amerykańskie korzenie. W Polsce działa on poprzez spółkę zarejestrowaną w Luksemburgu (PayPal Europe). Serwis PayPal dostępny jest w języku polskim wraz z polskim supportem oraz infolinią.

 

Zasady promocji

Jak każda inna promocja, tak i program poleceń PayPal ma swój regulamin. Różni się on jednak od znanych nam, typowych regulaminów promocji bankowych, w których zachowany jest sformalizowany charakter. Regulamin, a w zasadzie „Warunki zapraszania znajomych i odbierania premii z tego tytułu” mają mniej formalny charakter, odnoszą się głównie to uczciwego korzystania z promocji. Jednak jest też trochę na temat uzyskania premii.

 

Aby zdobyć 20 premii za założenie konta PayPal należy:

  • zarejestrować się za pośrednictwem dedykowanego linku, otrzymanego od osoby polecającej,
  • założyć nowe konto PayPal,
  • w ciągu 14 dni wykonać płatność na kwotę co najmniej 20 zł.

Jeśli chodzi o płatność, musi to być typowa transakcja za dokonanie zakupu, nie może to być przekazanie gotówki na inne konto. PayPalem możecie płacić między innymi w serwisie Pyszne.pl, w sklepach internetowych New BalanceDecathlon, empik.com, Sferis, Media Markt, Piotr i Paweł, Answear.com, Zalando, Bdsklep, Smyk, czy za reklamę na Facebooku. To tylko przykłady, które akurat przyszły mi do głowy. PayPal dostępny jest również w wielu innych miejscach. Premię otrzymacie w formie elektronicznego vouchera do wykorzystania podczas kolejnych zakupów (nie można go wypłacić na konto). Niestety regulamin nie mówi nic na temat, kiedy konkretnie premia pojawi się na koncie. 

 

Jeśli chcesz założyć konto PayPal i odebrać 20 zł, mogę zostać Twoim polecającym. W celu otrzymania linka polecającego, napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt, wpisując w temacie frazę PayPal. Jeśli spełnisz warunki promocji, oboje otrzymamy po 20 zł premii.

 

Założenie i prowadzenie konta PayPal dla osób prywatnych jest darmowe. Za 0 zł możecie również wysyłać gotówkę na inne konta, przyjmować wpłaty lub dokonywać płatności. Opłaty mogą pojawić się w przypadku transakcji walutowych (koszty przewalutowania). Moim zdaniem najprostszym sposobem na zdobycie premii będzie zasilenie e-portmonetki oraz dokonanie zakupu za jej pośrednictwem. Więcej na temat opłat tutaj.

 

Jak polecać konto znajomym

Jeśli chcecie zdobyć dodatkowe dochody, dzięki polecaniu promocji swoim bliskim, kod polecenia możecie wygenerować wyłącznie w aplikacji mobilnej PayPal. Łącznie możecie uzyskać 200 zł premii za polecanie konta PayPal (oznacza to, że ofertę możecie polecić 10 znajomym). Kod polecenia możecie przesyłać na przykład w mailu lub poprzez media społecznościowe. Regulamin wymaga, aby poinformować osobę polecającą o fakcie wypłaty premii zarówno dla polecającego, jak i poleconego. Link wygenerujecie w ustawieniach aplikacji, w zakładce „Zaproś znajomego i odbierz premię 20 zł”.

Program poleceń trwa do odwołania, organizator może w dowolnym momencie zakończyć lub zmodyfikować zasady promocji.

 

Aktualizacja (7.08.2017), czyli pierwsze spostrzeżenia

Pierwsi czytelnicy bloga skorzystali już z promocji PayPala. Okazuje się, że kupon na kolejne zakupy generowany jest niezwłocznie po dokonaniu promocyjnego zakupu. Można go odnaleźć w zakładce oferty. Ważność vouchera upływa 31 grudnia 2017 roku. Zakupy można wykonać z wykorzystaniem salda środków, przypiętej karty płatniczej lub obu tych form płatności naraz (na przykład gdy saldo konta jest za niskie i część kwota zassana będzie z karty). Po przyznaniu vouchera, PayPal wysyła maila z informacją o tym fakcie. Podczas jednych zakupów możecie wykorzystać jeden kupon o wartości 20 zł. [aktualizacja 18.08.2017: w tym miejscu pomyliłem się, aczkolwiek dość pozytywnie. Okazuje się, że podczas jednych zakupów można użyć kilka kuponów naraz, co bardzo ułatwia ich wykorzystanie]. Co ciekawe voucher można wykorzystać częściowo. Robiąc zakupy za na przykład 15 zł, pozostałe 5 zł nie przepada, tylko można je wykorzystać następnym razem. Kupon dodawany jest do płatności automatycznie (obniżając o 20 zł wartość zamówienia).

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów