fbpx

Plush, czyli no-limit z dużymi paczkami Internetu za darmo przez 4 miesiące – 120 zł oszczędności

Opłata za abonament telefoniczny to jeden z tych wydatków w budżecie domowym, które w prosty sposób można zredukować. Na polskim rynku trwa istna wojna cenowa, w której uczestniczy czterech głównych operatorów oraz masa operatorów wirtualnych. O ile Ci pierwsi są zazwyczaj dość drodzy ze względu na utrzymanie armii pracowników w stacjonarnych oddziałach oraz milionów złotych wydawanych na reklamy, o tyle przeniesienie numeru w ramach budżetowych telekomów jest bardzo proste, bezpieczne i pozwala zaoszczędzić konkretne kwoty. Dzisiaj przedstawiam Wam analizę oferty Plush Abo. Plush to marka należąca do Polkomtela – operatora sieci telefonii komórkowej Plus. Propozycja Plush Abo jest w pełni kompletna. Zawiera nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych i na numery stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y, duże pakiety Internetu, elastyczną umowę oraz wiele innych ciekawych rozwiązań. To wszystko za 30 zł miesięcznie! Oprócz tego, przenosząc numer możecie uzyskać 4-miesięczne zwolnienie z abonamentu! Dzięki temu zaoszczędzicie aż 120 zł!

Oferta bazowa

Dożyliśmy pięknych czasów, gdzie wszelkie no-limit w zakresie usług GSM to rynkowy standard. Plush Abo to marka skierowana głównie do osób młodych, które bardziej nastawiają się na surfowanie po Internecie, niż dzwonienie i SMS-owanie. Dzięki temu operator Plusha bez problemu może zaoferować braki limitów za tak niską cenę. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby z oferty skorzystali również nieco starsi użytkownicy komórek. W ramach abonamentu otrzymacie:

  • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych,
  • nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne,
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych,
  • 3,5 GB roamingu Internetu w Unii Europejskiej.

Powyższe dane to podstawy podstaw. Dalej zachodzi już pewne zróżnicowanie. Do wyboru macie ofertę na czas nieokreślony z elastyczną umową lub umowę na 24 miesiące. Tą pierwszą możecie wypowiedzieć w każdym momencie, z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia. To dobra opcja dla tych, którzy często lubią zmieniać operatora. Druga opcja to standardowa umowa terminowa, która daje pewne profity, w tym przede wszystkim pierwsze 4 miesiące gratis dla przenoszących numer!


Zanim przejdę do porównania oferty elastycznej i terminowej, koniecznie muszę wspomnieć, iż obu przypadkach możecie korzystać bez limitu (nie zużywa się transferu) w przypadku korzystania z aplikacji: Facebook, Messenger, Instagram i WhatsApp. Natomiast na korzystanie z serwisów YouTube oraz TikTok otrzymujecie 10 GB ekstra, poza głównym pakietem Internetu.

Facebook, Messenger, Instagram i WhatsApp bez limitu!

Dostęp do Tidal oraz HBO GO w prezencie

To jeszcze nie wszystko. Na start otrzymujecie dwa prezenty. Pierwszy to dostęp do platformy muzycznej Tidal za darmo przez okres 90 dni. Później możecie zrezygnować z usługi lub płacić 19,99 zł miesięcznie. Drugi prezent to dostęp do platformy HBO GO za darmo przez pierwszy miesiąc. Później wiadomo – rezygnacja lub 20 zł miesięcznie.

Instrukcję jak skorzystać z kodu na Tidal znajdziecie tutaj, zaś informacje o promocji HBO GO pod tym linkiem.

Umowa na czas nieokreślony za 30 zł miesięcznie

W ofercie na czas nieokreślony w abonamencie za 30 zł dostajecie 15 GB Internetu na start. Jednak oferta na czas określony gwarantuje „dodatkowe gigsy za lojalność”:

  • + 5 GB po 6 miesiącach– Razem 20 GB,
  • + 10 GB po 12 miesiącach– Razem 25 GB.

Plush Abo w ofercie elastycznej pozwala zrobić sobie wakacje od płacenia abonamentu. Wystarczy wysłać SMS-a o odpowiedniej treści, by w kolejnym miesiącu nie została naliczona opłata za abonament. Wówczas wyłączone zostaną wszelkie no-limity. Będziecie jednak mogli odbierać połączenia przychodzące i SMS-y oraz korzystać z usług wychodzących po stawkach cennikowych.

Umowa na okres 24 miesięcy za 30 zł miesięcznie

Jeśli chodzi o umowę na 24 miesiące, pakiet internetowy jest stały i wynosi 20 GB. Oprócz tego, w przypadku przeniesienia numeru otrzymacie 4 miesiące abonamentu gratis. W ten oto sposób zaoszczędzicie nawet 120 zł!

Porównanie pakietów Plush.

W parze jeszcze taniej!

Kupując dwa dowolne abonamenty Plush Abo otrzymacie 5 zł zniżki na każdym z nich. Dzięki temu, opłata za pojedynczy abonament wyniesie jedynie 25 zł. Dotyczy to zarówno oferty na czas nieokreślony, jak i tej na 24 miesiące.

Plush – w parze taniej!

Jak przenieść numer do Plush'a lub zawrzeć nową umowę?

Dołączenie do rodziny Plusha jest bardzo proste. Cały proces odbywa się w pełni online, zaś umowę dostarczy Wam kurier w ciągu 2-3 dni roboczych. Proces przeniesienia numeru leży po stronie operatora. Wystarczy, że wypełnicie dane na dedykowanej stronie promocji oraz wybierzecie odpowiedni pakiet.

Proces przeniesienia numeru możecie rozpocząć nie wcześniej niż 4 miesiące przed końcem dotychczasowej umowy. Jeśli posiadacie umowę na czas nieokreślony lub telefon na kartę, wówczas możecie to zrobić w dowolnym momencie. Przeniesienie numeru trwa dla:

  • oferty na kartę u innego operatora – do 14 dni,
  • abonamentu z umowy na czas nieokreślony – najczęściej od 30 do 60 dni,
  • abonamentu z umową na czas terminowy – w dniu jej zakończenia.Jeśli zdecydujecie się na przeniesienie numeru w trakcie trwania umowy z innym operatorem, obowiązuje Was okres wypowiedzenia zgodnie z wcześniej zawartą umową. Podpisywany wniosek o przeniesienie przekazywany jest do weryfikacji u obecnego operatora, a po jego rozpatrzeniu Plush rozpocznie proces przeniesienia. Na każdym etapie przeniesienia otrzymacie SMS ze statusem.

Opłaty za abonament u obecnego operatora naliczane będą do momentu przeniesienia numeru zgodnie z cyklem rozliczeniowym. Opłaty za abonament u nowego operatora naliczane będą od momentu aktywacji. W przypadku jeśli skorzystacie z oferty z 3 miesiącami gratis, opłaty naliczane będą po okresie promocyjnym.

Wszelkie regulaminy oraz cenniki znajdziecie pod tym linkiem.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów