Plush, czyli no-limit z dużymi paczkami Internetu – 30 GB za 20 zł miesięcznie!

Opłata za abonament telefoniczny to jeden z tych wydatków w budżecie domowym, które w prosty sposób można zredukować. Na polskim rynku trwa istna wojna cenowa, w której uczestniczy czterech głównych operatorów oraz masa operatorów wirtualnych. O ile Ci pierwsi są zazwyczaj dość drodzy ze względu na utrzymanie armii pracowników w stacjonarnych oddziałach oraz milionów złotych wydawanych na reklamy, o tyle przeniesienie numeru w ramach budżetowych telekomów jest bardzo proste, bezpieczne i pozwala zaoszczędzić konkretne kwoty. Dzisiaj przedstawiam Wam analizę oferty abonamentu Plush. Plush to marka należąca do Polkomtela – operatora sieci telefonii komórkowej Plus. Propozycja Plusha jest wyjątkowo prosta i w pełni kompletna. Zawiera nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych i na numery stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y, duże pakiety Internetu, elastyczną umowę oraz wiele innych ciekawych rozwiązań. To wszystko w cenie od 20 zł do 25 zł miesięcznie (w zależności od wybranego wariantu umowy)!

Oferta bazowa Plush

Dożyliśmy pięknych czasów, gdzie wszelkie no-limit w zakresie usług GSM to rynkowy standard. Plush to marka skierowana głównie do osób młodych, które bardziej nastawiają się na surfowanie po Internecie, niż dzwonienie i SMS-owanie. Dzięki temu operator Plush bez problemu może zaoferować braki limitów za tak niską cenę. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby z oferty skorzystali również nieco bardziej dojrzali klienci 😉 W ramach abonamentu otrzymacie:

  • nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych,
  • nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne,
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych,
  • od 5,43 GB do 6,52 GB roamingu Internetu w Unii Europejskiej (wielkość pakietu zależy od wybranej oferty),
  • Internet 5G w cenie abonamentu.

Powyższe dane to podstawa. Dalej zachodzi już pewne zróżnicowanie. Do wyboru macie ofertę na czas nieokreślony z elastyczną umową lub dwie oferty na czas określony, a konkretnie na 24 miesiące (różnią się wielkością pakietu GB – o tym za chwilę). Tą pierwszą możecie wypowiedzieć w każdym momencie, z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia. To dobra opcja dla tych, którzy często lubią zmieniać operatora. Druga opcja to standardowa umowa terminowa, która daje pewne profity.

Zanim przejdę do porównania ofert na czas nieokreślony oraz określony, koniecznie muszę wspomnieć, iż obu przypadkach możecie korzystać bez limitu (bez zużywania transferu) w przypadku korzystania z aplikacji: Facebook, Messenger, Instagram i WhatsApp.

Ceny, które będziemy dziś omawiać, będą już pomniejszone o 10 zł miesięcznie (taki rabat uzyskują klienci, którzy zgodzą się na otrzymywanie e-faktury).

Dostęp do Tidal oraz Disney+ w prezencie

To jeszcze nie wszystko. Jeśli zdecydujecie się na umowę na czas określony, w ramach powitania otrzymacie dwa prezenty, a konkretnie: dostęp do platformy Tidal oraz Disney+ za darmo na rok! Później możecie zrezygnować z każdej z usług lub zacząć opłacać subskrypcję w standardowej cenie.

Darmowe subskrypcje dla nowych klientów Plush!

Instrukcję aktywacji darmowych ofert znajdziecie w dedykowanych zakładkach na stronie Plush:

Umowa na czas nieokreślony – 25 zł miesięcznie

W ofercie na czas nieokreślony w abonamencie za 25 zł dostajecie 15 GB Internetu + 5,43 GB (roaming w UE) na start. Jednak oferta ta gwarantuje dodatkowe gigabajty w ramach tak zwanej usługi stażowej, czyli +5 GB po 24 miesiącach – razem 20 GB w pakiecie miesięcznym + 5,43 GB w ramach roamingu Internetu w UE.

Jest to prosty i bardzo niezobowiązujący wariant dla osób, które nie chcą się wiązać z żadnym operatorem na długi czas. Umowę można wypowiedzieć z zachowaniem 30-dniowego okresu.

Umowy na okres 24 miesięcy – 25/20 zł miesięcznie

Jeśli chodzi o umowy na okres 24 miesięcy, do wyboru mamy dwa warianty różniące się wielkością pakietu internetowego.

W przypadku wariantu za 25 zł miesięcznie do Waszej dyspozycji będzie 20 GB danych, jednak na tę chwilę znacznie lepsze warunki oferuje druga z ofert. Co prawda w standardowej cenie jest nieco droższa (30 zł miesięcznie), jednak dostarcza nam już 30 GB Internetu miesięcznie, a w wyniku trwającej obecnie promocji opłata za tę ofertę wynosi tylko 20 zł przez pierwsze 12 miesięcy! Wyższa oferta ma także większy pakiet danych w roamingu na terenie UE (6,52 GB zamiast 5,43 GB).

Porównanie pakietów Plush.

Który pakiet spośród dwóch na czas określony opłaca się bardziej?

  • Wybierając pierwszą opcję z mniejszym pakietem Internetu, koszt całego 24-miesięcznego okresu wyniesie 600 zł (25 zł x 24 miesiące).
  • Wybierając pakiet z 30 GB Internetu 24-miesięczny okres umowy będzie Was kosztował również 600 zł (20 zł x 12 miesięcy + 30 zł x 12 miesięcy)

Jak dla mnie wybór jest prosty. Ta sama cena – 10 GB Internetu miesięcznie więcej 😉

Pamiętajcie, że w ofertach na czas określony nie obowiązuje usługa stażowa, a pakiet danych ma stałą liczbę GB.

W parze jeszcze taniej!

Kupując dwa dowolne (lub więcej) abonamenty w Plush albo dobierając kolejny numer do posiadanego już abonamentu otrzymacie 5 zł zniżki na każdym z nich. Dotyczy to zarówno oferty na czas nieokreślony, jak i ofert na 24 miesiące.

Plush – w parze taniej!

Jak przenieść numer do Plush lub zawrzeć nową umowę?

Dołączenie do rodziny Plusha jest bardzo proste. Cały proces odbywa się w pełni online, zaś umowę dostarczy Wam kurier w ciągu 2-3 dni roboczych. Proces przeniesienia numeru leży po stronie operatora. Wystarczy, że wypełnicie dane na dedykowanej stronie promocji oraz wybierzecie odpowiedni pakiet.

Proces przeniesienia numeru możecie rozpocząć nie wcześniej niż 12 miesięcy przed końcem dotychczasowej umowy. Jeśli posiadacie umowę na czas nieokreślony lub telefon na kartę, wówczas możecie to zrobić w dowolnym momencie. Przeniesienie numeru trwa dla:

  • oferty na kartę u innego operatora – do 14 dni,
  • abonamentu z umowy na czas nieokreślony – najczęściej od 30 do 60 dni,
  • abonamentu z umową na czas terminowy – w dniu jej zakończenia.

Jeśli zdecydujecie się na przeniesienie numeru w trakcie trwania umowy z innym operatorem, obowiązuje Was okres wypowiedzenia zgodnie z wcześniej zawartą umową. Podpisywany wniosek o przeniesienie przekazywany jest do weryfikacji u obecnego operatora, a po jego rozpatrzeniu Plush rozpocznie proces przeniesienia. Na każdym etapie przeniesienia otrzymacie SMS ze statusem.

Opłaty za abonament u obecnego operatora naliczane będą do momentu przeniesienia numeru zgodnie z cyklem rozliczeniowym. Opłaty za abonament u nowego operatora naliczane będą od momentu aktywacji.

Wszelkie regulaminy oraz cenniki znajdziecie pod tym linkiem.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów