Pekao S.A.: 100 zł premii na start za założenie Konta Przekorzystnego, konto oszczędnościowe na 3% w skali roku oraz Karta Rewolucyjna!

Bank Pekao S.A. ruszył z kolejną promocją Konta Przekorzystnego. Tym razem do zdobycia jest 100 zł bardzo łatwej premii na start. Ciekawostką w najnowszej akcji jest fakt, iż bank mocno promuje „swoje dziecko” jakim jest finalizacja umowy bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem biometrii twarzy. Konto otwarte poprzez selfie? Czemu nie 🙂 Słynny Żubr zapewnia również świetne rozwiązanie oszczędnościowe. Wasze środki będą pracowały na 3% w skali roku dla kwoty do 30.000 zł i to z gwarancją oprocentowania przez pół roku! Na duży plus zasługują również kwestie płatności zagranicznych oferowanych przez Pekao. Wyrabiając Kartę rewolucyjną zapewnicie sobie płatności walutowe (również w sklepach online) i wypłaty z bankomatów po kursach Mastercarda, bez żadnej prowizji. Konto Przekorzystne to bardzo dobry rachunek, w którym większość usług możecie mieć za darmo. Konto można szczególnie polecić osobom mającym do 26 lat, dla których prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezwarunkowo darmowe.

 

 

Uczestnicy promocji

Promocja skierowana jest do osób, które od 1 lipca 2018 roku do 31 sierpnia 2019 roku nie posiadały (również jako współposiadacz) konta osobistego w banku Pekao.

Plus jest taki, iż posiadanie innego produktu (na przykład konta oszczędnościowego, kredytu, karty kredytowej, czy pożyczki) nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji!

 

Jak założyć promocyjne konto

Promocja trwa do 30 września 2019 roku lub do wyczerpania puli 10.000 wniosków. Na szczęście w chwili wyczerpania puli, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.

W wymienionym okresie należy zarówno złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji, jak i podpisać umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową lub usługą bankowości elektronicznej Pekao24. Oznacza to, iż w ramach promocji nie musicie nawet wyrabiać karty debetowej! Podczas wnioskowania o konto nie musicie również wyrażać jakichkolwiek zgód marketingowych, co jest ogromną zaletą w porównaniu do innych tego typu promocji. Wniosek złożycie za pośrednictwem komputera lub smartfona.

 

Co do kwestii podpisania umowy, w niniejszej promocji dostępna jest jedna forma, a mianowicie biometria (selfie). Mówiąc prościej, podczas wypełniania wniosku, bank poprosi Was o zrobienie zdjęcia twarzy oraz dowodu osobistego. Jeśli natomiast finalizacja umowy się nie powiedzie z przyczyn technicznych, wówczas możecie wybrać opcję podpisania umowy w placówce (ale tylko w takim przypadku!)

 

Jak zdobyć 100 zł premii na start?

Po przystąpieniu do promocji, wystarczy, że do końca pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy zapewnicie wpływ na konto w kwocie co najmniej 500 zł oraz wykonacie minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą lub aplikacją PeoPay. Mówiąc prościej, otwierając konto we wrześniu, warunki spełnijcie do końca października 2019 roku.

Wymagane wpływy mogą pochodzić przykładowo z waszego rachunku w innym banku. Wyłączone są natomiast wpłaty gotówkowe (we wpłatomacie lub w kasie banku), przelewy wewnętrzne oraz wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek. Płatność kartą lub aplikacją może opiewać na dowolną kwotę. Pamiętajcie jednak, iż w przypadku PeoPay nie chodzi o zwykły przelew mobilny, lecz płatność BLIKIEM, zbliżeniowo telefonem lub poprzez płatność ekspresową w Internecie.

 

Wypłata nagrody nastąpi przelewem na Konto Przekorzystne do 14 listopada 2019 roku. Szczegóły w regulaminie promocji.

 

 

 

 

Konto Oszczędnościowe na 3% w skali roku do 30.000 zł

Na nowych klientów Pekao S.A. czeka również bardzo dobra oferta konta oszczędnościowego. Maksymalna kwota obowiązywania preferencyjnego oprocentowania wynosi 30.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie obowiązuje przez 180 dni od momentu zawarcia umowy o konto oszczędnościowe. Nadwyżka ponad 30.000 zł będzie pracowała już według standardowego oprocentowania.

Do promocji konta oszczędnościowego możecie przystąpić do 30 września 2019 roku. Najlepiej zawnioskować o nie podczas składania wniosku o Konto Przekorzystne.

 

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Co miesiąc możecie z niego wykonywać bezpłatnie nielimitowaną liczbę przelewów (co zdarza się dość rzadko), aczkolwiek wyłącznie poprzez aplikację PeoPay. Przelewy poprzez tradycyjną bankowość elektroniczną kosztują dość sporo, bo 7 zł sztuka.

Szczegóły w regulaminie oferty specjalnej konta oszczędnościowego.

 

Konto Przekorzystne – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na co najmniej 500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6 zł,
  • 0 zł za użytkowanie karty debetowej po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,
  • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
  • 0 zł za autoryzację przelewów w aplikacji PeoPay lub 20 groszy za SMS autoryzacyjny,
  • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale lub we wpłatomatach banku,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Pekao S.A,
  • 2% wartości transakcji (minimum 5 zł) za wypłaty z obcych bankomatów w Polsce i za granicą. Jednak, jeśli zapewnicie warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę (wpływ na minimum 500 zł + 1 płatność kartą), wówczas bank sprezentuje Wam w danym miesiącu 2 darmowe wypłaty z obcych bankomatów w Polsce oraz darmowe wypłaty z zagranicznych bankomatów bez ograniczeń.

 

Jeśli macie mniej niż 26 lat, wówczas prowadzenie konta, użytkowanie karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są bezwarunkowo darmowe.

 

Szczegóły w Tabeli opłat i prowizji.

 

 

 

 

Karta rewolucyjna – idealny wybór na zagraniczne wyjazdy!

Bank Pekao S.A. postanowił mocno powalczyć z fintechami zapewniającymi korzystne rozwiązania płatnicze za granicą. W ten oto sposób do naszej dyspozycji została oddana karta rewolucyjna, zapewniająca przewalutowania bez prowizji.

W praktyce, oznacza to, iż płacąc zarówno w sklepach stacjonarnych za granicą, jak i przez Internet, środki zostaną przeliczone po średnim kursie Mastercarda, bez narzucania jakiejkolwiek prowizji. Kursy oferowane przez organizację Mastercard to tak zwane kursy rzeczywiste, czyli nieobarczone wysokim spreadem. Kursy stosowane w danym dniu możecie śledzić na bieżąco na specjalnej podstronie Mastercarda. Dzięki temu nie musicie specjalnie zakładać kont walutowych, wyrabiać dodatkowych kart płatniczych, czy tez korzystać z kantorów walutowych. Jeśli jednak zdecydujecie się na otwarcie kont walutowych, wówczas karta rewolucyjna będzie działała niczym karta wielowalutowa. Oznacza to, iż inteligentny system będzie pobierał środki z konta walutowego, zgodnego z walutą płatności.

 

Przewalutowania po kursie średnim Mastercarda stosowane są również w przypadku wypłat z zagranicznych bankomatów. Oprócz tego, nie zapłacicie ani grosza prowizji za takową wypłatę. Warunkiem niepobierania opłat za wypłaty z zagranicznych bankomatów jest…spełnienie warunków zwalniających z opłaty za prowadzenie konta. Mianowicie, wystarczy, że zapewnicie w danym miesiącu wpływy na co najmniej 500 zł oraz wykonacie minimum 1 płatność na dowolną kwotę. W ten oto sposób zapewnicie sobie zagraniczne bankomaty za free w danym miesiącu 🙂

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów