fbpx

Testuj promocyjne produkty marki Pedigree i odbierz do 20 zł zwrotu środków na konto

Mam wrażenie, iż producenci towarów konsumpcyjnych połknęli bakcyla pod nazwą „testuj za darmo”. Najnowszym pomysłem jest akcja „Spróbuj za darmo”, w której to degustatorami będą wasze psiaki. Do analizy trafiają trzy rodzaje przysmaków marki Pedigree: Ranchos, Wrap oraz Munch. Maksymalny zwrot wynosi 20 zł i możecie go otrzymać za zakup pojedynczego produktu, bądź zestawu 2 lub 3 produktów. Co ważne, organizator promocji nie stosuje wyłączeń typu „jeden zwrot na gospodarstwo domowe”, dzięki czemu z promocji możecie skorzystać rodzinnie. Wybierając się na zakupy, pamiętajcie, iż przy okazji możecie jeszcze wypróbować i otrzymać zwrot za zakup produktów marek Bryza, Develey, Duck, Bodymax, Coccolino, Listerine oraz Parodontax. Szczegółów danej promocji szukajcie w blogowej wyszukiwarce.

 

 

Zasady promocji

Promocja „Spróbuj za darmo” trwa od 25 lutego do 19 maja 2019 roku lub do wyczerpania puli zwrotów wynoszącej 100.000 zł. Obowiązuje tu zasada kto pierwszy ten lepszy, ale na szczęście na stronie promocji widnieje baner z informacją o aktualnej wartości puli. W wymienionym okresie należy dokonać zarówno zakupu, jak i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Pamiętajcie, iż pomiędzy zakupem i wypełnieniem formularza nie może upłynąć więcej niż 14 dni.

 

W ramach promocji możecie uzyskać zwrot za zakup pojedynczego produktu lub całego zestawu produktów. Oczywiście opcja numer dwa jest o wiele bardziej opłacalna. W promocji biorą udział następujące produkty:

  • Ranchos Original Wołowina,
  • Ranchos Original Kurczak,
  • Ranchos Original Jagnięcina,
  • Munch,
  • Wrap.

 

Przyznaję się – nie znam się na karmie dla psów, dlatego od razu odsyłam Was do wizualizacji produktów. Wiem natomiast, iż promocyjny zakup należy wykonać w dowolnym sklepie stacjonarnym na terenie Polski lub w jednym z trzech sklepów online: bdsklep.pl, fera lub zooart. Jedyne wyłączenie to automaty vendingowe. Przyczyna jest prosta. W ramach promocji musicie zachować paragon lub fakturę imienną, ponieważ skan lub fotkę danego dokumentu należy umieścić w formularzu zgłoszeniowym.

 

Weryfikacja i wypłata nagrody

W kolejnych 7 dniach roboczych organizator będzie weryfikował wasze zgłoszenie. Jeśli wszystko będzie w porządku, otrzymacie maila z informacją o wyniku weryfikacji. W mailu będzie zawarty również link z aktywnym formularzem do podania danych niezbędnych do wypłaty środków (przede wszystkim wasz numer konta). Będziecie mieli na to 72 godziny! Wypłata środków nastąpi w ciągu kolejnych 14 dni roboczych (od momentu wypełnienia formularza). Zwroty zwolnione są z opodatkowania.

 

 

 

 

Zwrot środków, czyli zwróć uwagę na szczegóły

Kwota w wysokości 20 zł to maksymalna stawka, jaką możecie otrzymać. W przypadku, gdy koszt produktu na paragonie będzie niższy, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie (na przykład 9,99 zł za zakup tylko jednego produktu). Natomiast w przypadku, gdy cena będzie równa lub wyższa niż 20 zł, wówczas otrzymacie kwotę maksymalną, czyli 20 zł. Dla przykładu, kupując zestaw 3 smakołyków na kwotę 35 zł, otrzymacie 20 zł zwrotu na konto.

 

Każda osoba może otrzymać zwrot wyłącznie jednorazowo. Ponadto dla danego adresu e-mail oraz numeru rachunku bankowego można zdobyć wyłącznie jeden zwrot. Na szczęście, w odróżnieniu od akcji Smolara, nie ma wyłączeń typu „jeden zwrot na jedno gospodarstwo domowe”. W związku z tym, z promocji możecie skorzystać całą rodziną, zamieszkałą pod jednym adresem. Ważne, aby każda osoba miała osobny adres e-mail oraz rachunek bankowy. Zatem jak mówi stare chińskie przysłowie „tam gdzie jeden pies, a domowników sporo, tam pies szczęśliwy” 😉

 

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie akcji “Spróbuj za darmo”.

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów