Nadal zostań w domu, czyli nowa promocja w banku BNP Paribas: 200 zł premii w gotówce lub voucher o wartości 250 zł do wykorzystania na Allegro

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

„Nadal zostań w domu” to nazwa najnowszej promocji konta osobistego w banku BNP Paribas, która jest niejako kontynuacją zakończonej niedawno akcji „Zostań w domu”. Tym razem warunki są jeszcze lepsze. Otóż możecie zdobyć nawet 250 zł premii w postaci voucherów Allegro. Jeśli zaś wolicie premię pieniężną, możecie wybrać nieco niższą premię, na poziomie 200 zł. W obu przypadkach, w celu zdobycia nagrody tak naprawdę nie musicie nigdzie wychodzić. Po pierwsze – umowę zawrzecie przez Internet. Jedynie kurier dostarczy Wam kartę debetową oraz zweryfikuje waszą tożsamość. Po drugie – warunki promocji spełnicie nie ruszając się z kanapy, ponieważ bank nie wymaga wykonywania płatności kartą. Po trzecie – konto możecie zamknąć przez infolinię. Co ważne, z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci banku. Aby załapać się na 200 zł lub 250 premii, wystarczy, że nie posiadaliście konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy! Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu.

Uczestnictwo w promocji

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 9 kwietnia 2020 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 9 kwietnia 2019 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. 

Złożenie wniosku o konto wraz z kartą debetową w promocji możliwe jest od 9 kwietnia 2020 roku do 26 kwietnia 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane. 

Podczas składania wniosku musicie zdecydować, którą nagrodę wybieracie: voucher Allegro o wartości 250 zł, czy też 200 zł premii gotówkowej. Warunki promocji dla obu wariantów nieco się różnią, o czym piszę w kolejnym akapicie.

Tryb finalizowania umowy w BNP Paribas wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Pamiętajcie, aby zaraz po wizycie kuriera aktywować kartę i nadać jej PIN! Na zawarcie umowy macie czas do 16 maja 2020 roku.

Warunki promocji – vouchery Allegro o wartości 250 zł 

Pierwszy e-kod Allegro o wartości 100 zł otrzymacie pod warunkiem, iż:

 • w maju 2020 roku wykonacie co najmniej 3 przelewy zewnętrzne za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej, wykonacie minimum 3 transakcje BLIKIEM oraz zapewnicie wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.

Drugi e-kod Allegro o wartości 150 zł otrzymacie pod warunkiem, iż:

 • w czerwcu 2020 roku wykonacie co najmniej 3 przelewy zewnętrzne za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej, wykonacie minimum 3 transakcje BLIKIEM oraz zapewnicie wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.

Warunki promocji – 200 zł premii pieniężnej 

Pierwszą nagrodę o wartości 50 zł otrzymacie pod warunkiem, iż:

 • w maju 2020 roku wykonacie co najmniej 1 przelew zewnętrzny za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej, wykonacie 2 transakcje BLIKIEM oraz zapewnicie wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 500 zł.

Drugą nagrodę o wartości 150 zł otrzymacie pod warunkiem, iż:

 • w czerwcu 2020 roku wykonacie co najmniej 1 przelew zewnętrzny za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej, wykonacie 2 transakcje BLIKIEM oraz zapewnicie wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 500 zł.

Aspekty techniczne

Wymagane wpływy mogą pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Może to być jednorazowy przelew lub suma kilku mniejszych przelewów, których łączna kwota zapewni spełnienie warunków promocji. W ramach akcji wystarczy samo zaksięgowanie środków, dlatego chwilę później możecie je wypłacić z powrotem na dowolne konto.

Przelewy zewnętrzne mogą opiewać na dowolną kwotę, choćby 1 zł. Środki możecie przykładowo przelewać na swoje konto w innym banku lub do kogoś bliskiego.

W przypadku transakcji BLIKIEM mogą to być zarówno płatności w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie. Kwota jest również dowolna. 

Finalizacja promocji

Na koniec zostaną już tylko delikatne formalności. Mianowicie, do 22 czerwca 2020 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody oraz prośbą o podanie danych do wypłaty premii na stronie promocji (dotyczy to wyłącznie premii pieniężnej, vouchery Allegro otrzymacie bez potrzeby uzupełniania danych). Link do strony promocji zawarty będzie w mailu (chodzi tu o podanie numeru konta w BNP Paribas oraz podstawowych danych do wykonania przelewu premii). Na wymienione czynności będziecie mieli czas do 25 czerwca 2020 roku. Druga premia zostanie już wypłacona z automatu, bez ponownej potrzeby wypełniania danych (oczywiście po spełnieniu warunków promocji). Bank jedynie w celach informacyjnych prześle Wam maila o przyznaniu drugiej nagrody w terminie do 24 lipca 2020 roku.

Wypłata nagród nastąpi odpowiednio do 30 czerwca 2020 roku oraz do 31 lipca 2020 roku. W dniu wydania nagród, konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj, wystarczy jedna płatność “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe.

Vouchery Allegro zostaną wysłane w formie SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji w promocji.

Szczegóły w regulaminie promocji “Nadal zostań w domu”.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

Analizę Konta Otwartego na Ciebie należy przedstawić w dwóch częściach. Pierwsza dotyczy warunków ogólnych, zaś druga charakterystyki danej karty debetowej. Mówiąc krótko, bazowe konto od BNP Paribas gwarantuje bezwarunkowo darmowe prowadzenie oraz standardowe przelewy internetowe i mobilne.

Ponadto bank zapewnia obsługę gotówkową, ponieważ środki możecie wpłacać bez limitu we wpłatomatach zlokalizowanych w placówce oraz jeden raz w miesiącu u kasjera w oddziale. Z drugiej strony, BNP Paribas zapewnia dostęp do najpopularniejszych form płatności mobilnych takich jak BLIK, Apple Pay oraz Google Pay.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 6 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie CYBER Pomoc.

Ubezpieczenie CYBER Pomoc jest pierwszym na rynku ubezpieczeniem dostępnym dla osób fizycznych na wypadek cyberprzestępstw. Dotychczas tego typu rozwiązania oferowane były wyłącznie klientom korporacyjnym (i to nie tanio). Z ubezpieczenia mogą skorzystać posiadacze aktywnej Karty Otwartej na eŚwiat. Jak wcześniej wspominałem, jej miesięczny koszt to 6 zł. Rocznie wychodzi 72 zł. Oczywiście na rynku jest wiele darmowych kart debetowych, jednak w tym przypadku opłatę możemy potraktować tak naprawdę jako miesięczny koszt ubezpieczenia. CYBER Pomoc obejmuje wsparcie i pomoc prawną w zakresie:

 • kradzieży środków pieniężnych z Konta Otwartego na Ciebie (np. nieupoważnione wykorzystanie w Internecie danych karty debetowej Mastercard przez osobę trzecią),
 • konfliktu ze sklepami on-line (np. brak lub niekompletna dostawa towaru zakupionego w sklepie internetowym),
 • utraty danych z dysku komputera, laptopa czy tabletu,
 • utraty reputacji internetowej (np. umieszczanie o kimś fałszywych informacji),
 • kradzieży tożsamości internetowej (np. w celu zaciągnięcia kredytu w czyimś imieniu).
 • Karta Otwarta na Świat

– 10 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– płatności zagraniczne po kursach Mastercarda i bez prowizji za przewalutowanie,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie “Rezygnacja z podróży”.

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów