Money Mania 3: darmowe konto, karta i wypłaty ze wszystkich bankomatów w banku BZ WBK
z oprocentowaniem 4% oraz łatwe 100 zł premii
16 luty 2016 – ostatni dzień promocji

cover-fb3

To już ostatnie chwile na złożenie wniosku w promocji Money Mania. Tylko do jutra (czyli do 16 lutego 2016 roku) możecie wnioskować o Konto Godne Polecenia w banku BZ WBK, oprocentowane na 4% w skali roku. Prowadzenie konta, karta debetowa, przelewy oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – to wszystko macie bezwarunkowo za darmo. Co ważne, wymienione warunki są gwarantowane przez bank aż do czerwca 2017 roku. Mało? Wystarczy, że dokonacie 5 dowolnych transakcji bezgotówkowych kartą debetową, a otrzymacie 100 zł premii na start. 

 

W skrócie

Dla osób, które wolą krótkie wpisy, przedstawiam na początek skrót całej promocji. Otwierając Konto Godne Polecenia w banku BZ WBK w promocji Money Mania 3 otrzymujecie w pełni bezpłatny rachunek bankowy. Nie musicie spełniać żadnych warunków, by otrzymać darmowe prowadzenie konta, zwolnienie z opłaty za kartę debetową, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz darmowe przelewy internetowe.

Konto oprocentowane jest na 4% w skali roku do kwoty 4000 zł, zaś nadwyżka oprocentowana jest na 1%. Jeżeli dodatkowo wykonacie
5 transakcji bezgotówkowych kartą (płatności w sklepach lub Internecie) do 15 marca tego roku – otrzymacie 100 zł premii.

Konto otwiera się bez wychodzenia z domu: poprzez przelew weryfikacyjny bądź też dostarczenie umowy wysyłką kurierską. Wniosek o konto należy złożyć do 16 lutego 2016 roku korzystając z dedykowanego linku promocyjnego: Otwórz darmowe konto z 4% oraz 100 zł premii.

Uczestnikami promocji mogą być zarówno nowi, jak i powracający klienci banku, pod warunkiem, iż zamknęli swoje konto w BZ WBK przed 15 sierpnia 2015 roku. Konto Godne Polecenia to obecnie najlepszy rachunek bankowy na rynku. Wobec tego trafia on na 1. miejsce w Rankingu Kont Osobistych bloga JakDorobić.com.

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji konta z premią 100 zł mogą skorzystać zarówno nowi, jak i powracający klienci banku BZ WBK, pod warunkiem, iż swoje dotychczasowe konto zamknęli przed 15 sierpnia 2015 roku. Jeśli spełniacie ten warunek – możecie w pełni korzystać z dobrodziejstw przygotowanych przez BZ WBK. Ponadto, wnioski o konto mogą składać osoby, którym nie udało się otworzyć rachunku podczas podobnej akcji, organizowanej wraz z Agorą.

 

Jak założyć promocyjne konto z premią 100 zł

1) Pierwszym krokiem jest założenie profilu w promocji na dedykowanej stronie kampanii:

Załóż Konto Godne Polecenia z 4% oraz bonusem 100 zł

Czas na złożenie wniosku macie
od 19 stycznia 2016 roku do 16 lutego 2016 roku.

Z jednego profilu (na jeden adres e-mail) można założyć tylko jedno konto. Pamiętajcie o tym, w przypadku gdy kilkoro domowników będzie chciało otworzyć promocyjny rachunek. Wówczas każdy z osobna musi zarejestrować się w promocji. Gdyby były jakieś problemy z rejestracją kolejnych osób (na tym samym komputerze) polecam użyć innej przeglądarki lub wyczyścić cookies w przeglądarce.

Od siebie dodam tylko, iż składając wniosek z innego źródła (na przykład poprzez stronę główną banku) nie będziecie mogli wziąć udziału w promocji. Wówczas będziecie korzystać ze standardowych warunków bez 100 zł premii oraz darmowej karty debetowej.

 

2) W tym momencie otrzymacie na maila link aktywacyjny, który musicie kliknąć by potwierdzić udział w promocji oraz wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej, w zakresie określonym w formularzu. Spokojnie, chodzi tylko o umożliwienie organizatorowi – Money.pl przeprowadzenie kampanii, a więc przyznanie bonusu osobom, które spełniły warunki promocji. Gwarantuje to zapis regulaminu:

Dane osobowe udostępnione przez Uczestników Akcji, będą wykorzystywane wyłącznie w celach związanych z realizacją przedmiotu Akcji (tj. w celu rozliczenia premii) przez Organizatora, a pod warunkiem udzielenia przez Uczestnika zgody, także dla celów marketingowych Organizatora.

3) Teraz pozostało Wam tylko wypełnić właściwy wniosek o Konto Godne Polecenia. Całość powinna zająć góra kilka minut. Konto możecie otworzyć poprzez:

 • przelew internetowy z konta w innym banku.

  Należy wówczas wysłać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł, z banku, w którym obecnie posiadacie konto, w celu potwierdzenia tożsamości (przelew podlega zwrotowi, w przelewie zwrotnym zawarty będzie login do nowo otwartego konta). Wasze dane osobowe i adresowe muszą być zgodne z danymi w dowodzie osobistym i z danymi podanymi we wniosku. Konieczne jest załączenie skanu (lub fotki) dowodu osobistego;

 • za pośrednictwem kuriera

  Jeśli nie posiadacie jeszcze konta lub wolicie otrzymać umowę w wersji papierowej, możecie ją podpisać w obecności kuriera w dogodnym czasie i miejscu – konieczne jest wówczas dostarczenie kserokopii dowodu osobistego kurierowi lub załączenie skanu dokumentu do wniosku. Oczywiście koszty wysyłki dokumentów pokrywa bank.

 

750x200

 

Pamiętajcie również o tym…

aby skorzystać z promocji cenowej dotyczącej karty, we wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną (nie można złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych).

Nie są to zbyt wygórowane wymagania jak na tak świetną promocję.

 

>>> Załóż Konto Godne Polecenia z bonusem 100 zł <<<

 

 

Warunki otrzymania premii 100 zł

Gdy już otworzycie konto (oraz wyrazicie odpowiednie zgody marketingowe) wystarczy, że do 15 marca 2016 roku wykonacie 5 dowolnych transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub aplikacją BLIK. Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (sklepy, stacje benzynowe itd) jak i w Internecie (allegro, sklepy internetowe, zakup biletów etc). Nie mogą to być wypłaty z bankomatów lub transakcje anulowane. 

WAŻNE

Transakcje muszą zostać zaksięgowane do 15 marca 2016 roku. Oznacza to, iż fizycznie musicie je wykonać na kilka dni przed tym terminem. Bank potrzebuje zawsze kilku dni na zaksięgowanie transakcji płatniczych.

 

Gdy spełnicie już te banalne warunki, organizator powiadomi Was o przyznaniu premii do
11 kwietnia 2016 roku. Dostaniecie wówczas maila, w którym będziecie poproszeni o zalogowanie się na stronie promocji oraz wypełnienie danych do wypłaty bonusu. Będzie to numer Konta Godnego Polecenia, na który ma zostać przelana premia oraz wasze dane osobowe (takie same jak w przypadku dokonywania przelewu). Na wypełnienie tych danych będziecie mieli 9 dni. Oznacza to, iż deadline na wypełnienie tych danych mija 20 kwietnia 2016 roku. Nawet jeśli zapomnicie o tym fakcie, obiecuję przypomnieć na blogu o potrzebie spełnienia formalności w promocji konta z premią banku BZ WBK.

Premia gwarantowana zostanie wypłacona przez organizatora w terminie do dnia
30 kwietnia 2016 roku.

 

Screen Shot 11-03-15 at 09.56 PM

 

Szczegóły Konta Godnego Polecenia

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo

 • 0 zł opłaty miesięcznej za zbliżeniową kartę debetową MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni

 • 4% – oprocentowanie środków zgromadzonych na ROR do kwoty 4000 zł,
  nadwyżka tej kwoty oprocentowana jest na 1%

 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce kartą MasterCard

 • 0 zł za przelewy internetowe, przelew24, przelewy cykliczne

 • 0 zł za sprawdzenie stanu salda w bankomacie

 • Szeroka sieć placówek w Polsce z obsługą kasową

 • Bardzo dobra aplikacja mobilna (osobiście byłem testerem przed jej wdrożeniem :) )

 

Co więcej, BZ WBK gwarantuje tak świetne warunki (oprocentowanie 4% i darmowa karta debetowa) do czerwca 2017 roku, czyli przez niemal półtora roku!

 

>>> Załóż Konto Godne Polecenia z bonusem 100 zł <<<

 

Opodatkowanie premii

Wartość premii w akcji jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust.1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 roku o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2012 r. , poz.361 z późn. zm.).

 

Regulamin promocji

Tabela Opłat i Prowizji

Uwaga, informacje zawarte w TOiP uwzględniają standardowe warunki promocji. Wy zaś korzystacie z warunków promocyjnych. Oznacza to, iż karta Mastercard Omni / Mastercard Omni Payback jest bezwarunkowo bezpłatna.

 

Jak dorobić na tej promocji bankowej

Uzyskanie 100 zł bonusu jest w tym przypadku banalnie proste. Wystarczy 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Mogą to być transakcje nawet na 1 zł lub mniej, jeżeli terminal przyjmie takową transakcję. Dużym plusem jest oprocentowanie konta, wynoszące aż 4%. Dzięki tak dobrze oprocentowanemu ROR-owi nie musimy przenosić co chwilę środków na nowe lokaty lub konta oszczędnościowe. Zakładając, iż średni „osad” na koncie wynosi 4000 zł, roczny dochód z odsetek wyniesie ponad 160 zł brutto. Należy zauważyć, iż kapitalizacja w przypadku tego konta jest miesięczna, więc mamy tutaj do czynienia ze zjawiskiem procenta składanego. Punktem odniesienia są konta osobiste w innych bankach, gdzie oprocentowanie zazwyczaj wynosi 0%, a w dodatku naliczane są różne opłaty, na przykład z tytułu użytkowania karty.

Co więcej, możecie otworzyć aż 3 konta oprocentowane na 4% w skali roku. Wówczas będziecie mogli oszczędzać do 12 tysięcy złotych z oprocentowaniem 4%. Oczywiście premię (100 zł) otrzymacie tylko za pierwsze takie konto – otwarte w promocji Money Mania. Jeżeli jesteście zainteresowani dodatkowymi kontami – najpierw otwórzcie pierwsze konto w promocji Money Mania. Gdy już je aktywujecie, możecie składać kolejne 2 wnioski ze standardowej strony promocji dostępnej pod linkiem Otwórz Konto Godne Polecenia BZ WBK.

Osobiście Konto Godne Polecenia z oprocentowaniem 4% oraz 100 zł premii otworzyłem w poprzedniej edycji promocji, organizowanej wraz z Agorą. Obecnie jest moim głównym rachunkiem w codziennych rozliczeniach, gdyż z jednej strony nie muszę martwić się o opłaty, a z drugiej uzyskuję dodatkowe, pasywne dochody z tytułu odsetek od środków zgromadzonych na koncie. 

 

750x100

 

Dlaczego BZ WBK organizuje takie promocje – moja opinia

BZ WBK po fuzji z Kredyt Bankiem jest obecnie na 3. miejscu w Polsce pod względem posiadanych aktywów oraz na tym samym miejscu jeśli chodzi o liczbę placówek. O ile pozycja lidera – PKO BP jest niezagrożona (największy bank w Europie Środkowo-Wschodniej), to wicelider Pekao S.A. może czuć oddech trzeciego BZ WBK. Na koniec 2014 roku aktywa Pekao S.A. to ok. 167 mld zł, zaś BZ WBK ok. 134 mld zł. Jednak jeśli chodzi o przyrost aktywów w stosunku rok do roku, pierwszy z banków wygenerował 5,7% zwyżki, natomiast BZ WBK aż 26,8% (dane ze strony stefczykradzi.pl). Z pewnością jest to pokłosiem wielu promocji oferowanych przez BZ WBK. Na tym polu Pekao S.A. jest raczej biernym graczem. 

 

Jak zamknąć konto

Stałym elementem każdej mojej analizy promocji bankowej jest kwestia sposobu zamknięcia konta. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn, Konto Godne Polecenia nie spełni waszych oczekiwań – będziecie je mogli zamknąć bez żadnych konsekwencji. Oczywiście warto jest poczekać z tym do wypłaty premii, gdyż wcześniejsze wypowiedzenie będzie skutkować utratą prawa do otrzymania bonusu. Mimo to polecam ten rachunek jako wasze główne konto bankowe.

Umowa z bankiem BZ WBK może być rozwiązana:

1) w oddziale banku;

2) drogą listowną, przesyłając pismo na adres banku

UWAGA!  W przypadku nadesłania dyspozycji na drodze korespondencyjnej, będzie to dokument (akt notarialny) potwierdzony przez notariusza (niestety rodzi to dodatkowe koszty).

Szczegóły dla tego jak i innych banków w poradniku Jak skutecznie zamknąć konto bankowe.

 

>>> Załóż Konto Godne Polecenia z bonusem 100 zł <<<

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]
Zapisz się na Newsletter


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów