fbpx

Promocja mBanku oraz serwisu Bankier.pl, czyli 150 zł łatwej premii za założenie konta mBiznes Standard oraz 24-miesięczne zwolnienie z opłat

mBank przy współpracy z serwisem Bankier.pl ruszył z okrągłą, dziesiątą już edycją promocji mBiznes konta Standard. Akcja ta przeznaczona jest zarówno dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i posiadających osobowość prawną (spółki, fundacje itp.). Tym razem do zdobycia jest 150 zł premii na bajecznie prostych warunkach. Bonus otrzymacie… za samo założenie konta oraz wykonanie jednej dowolnej transakcji (płatność kartą lub przelew zewnętrzny). Ponadto okres karencji jest tutaj ultrakrótki (wystarczyło nie mieć konta na dzień 30 września 2019 roku). Co tu kryć, w promocjach mBiznes konta Standard, rachunek tak naprawdę można co chwilę otwierać i zamykać, po drodze zgarniając sowite premie 😉 Dodatkowym benefitem w promocji jest 24-miesięczne zwolnienie z opłat za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz przelewy internetowe. Jeśli zatem posiadacie już główne konto firmowe, rachunek w mBanku możecie potraktować testowo, przy okazji uzyskując 150 zł dodatkowego dochodu. Być może, jak wiele innych osób pozostawicie go sobie jako główne narzędzie rozliczeniowe w waszym biznesie. A jeśli nie jesteście biznesmenami, odsyłam Was do promocji konta osobistego, które również oferuje 140 zł premii

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne i partnerskie, spółki komandytowe, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną oraz publiczne jednostki oświatowe.

Akcja przeznaczona jest dla klientów, którzy na dzień 30 września 2019 roku nie posiadali konta firmowego w mBanku (weryfikowane według danego numeru NIP).

 

Co tu kryć, okres karencji jest niezmiernie krótki. Wystarczy zatem, że do 29 września 2019 roku skutecznie zamknęliście swoje dotychczasowe konto, by znowu móc skorzystać z promocji. Powyższe wykluczenie nie dotyczy innych produktów, na przykład konta osobistego (niefirmowego), czy też karty kredytowej. Bezproblemowo możecie równolegle posiadać produkt przeznaczony dla osoby fizycznej, jak i skorzystać z promocji dla klientów firmowych. Ba, możecie również wziąć udział w aktualnej promocji konta osobistego, w której do zdobycia także jest 150 zł premii startowej

 

Warunki uzyskania 150 zł od Bankier.pl

W celu uzyskania 150 zł bonusu pierwszym krokiem będzie rejestracja na dedykowanej stronie promocji. Następnie złóżcie wniosek o promocyjne konto używając w tym celu wygenerowanego (promocyjnego) linku. Podczas składania wniosku pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia udziału w promocji.

Czas na rejestrację oraz złożenie wniosku macie do 18 listopada 2019 roku. Na podpisanie umowy o konto macie miesiąc od złożenia wniosku (nie później niż do 18 grudnia 2019 roku).

 

Waszym głównym zadaniem będzie wykonanie jednej transakcji z wykorzystaniem nowo otwartego konta. Może to być transakcja bezgotówkowa (na przykład płatność kartą w sklepie) lub przelew zewnętrzny (przykładowo na wasze konto w innym banku). Na wykonanie tej czynności macie 2 miesiące od momentu założenia konta (nie później jednak niż do 18 lutego 2019 roku).

 

To wszystko! Teraz pozostaje Wam tylko poczekać na maila z informacją o przyznaniu prawa do wypłaty premii. Organizator roześle stosowne informacje do 31 marca 2020 roku. Następnie w ciągu 5 kolejnych dni roboczych będziecie musieli potwierdzić dane do wypłaty premii na stronie promocji (chodzi głównie o numer rachunku do wypłaty premii). Premia w wysokości 150 zł zostanie wypłacona w okresie do 14 dni roboczych od otrzymania informacji o jej przyznaniu.

Po szczegóły akcji odsyłam do regulaminu promocji „150 zł na start – X edycja”.

 

 

 

 

Mam już konto firmowe. Po co mi drugie?

Przedsiębiorcy tak samo jak osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej mogą posiadać więcej niż jeden rachunek bankowy. Jest to bardzo wygodne w przypadku, gdy chcecie, aby środki na waszym koncie zostały zaksięgowane natychmiastowo. Wówczas podajecie kontrahentowi numer konta założonego w banku, w którym posiada on konto. Tego typu przelewy księgowane są natychmiastowo. Innym motywatorem do zakładania kolejnych rachunków są promocje, taka jak ta.

 

Opodatkowanie wypłacanych premii

Promocje dla przedsiębiorców rządzą się jednak swoimi prawami w kwestii opodatkowania bonusów. Otóż przychód uzyskany w ramach promocji bankowych musicie rozliczyć samodzielnie, zgodnie ze stosowaną formą opodatkowania. Spokojnie, to standardowe działanie, zatem wasz księgowy z pewnością sobie z tym poradzi 🙂

 

Szczegóły konta mBiznes Standard

W ramach promocji otrzymujecie 24-miesięczne zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz nielimitowane przelewy internetowe. Koszty prowadzenia rachunku w pierwszych 24 miesiącach są następujące:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów własnych, sieci Euronet, Santander Banku, Planet Cash,
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku oraz sieci Euronet. 

Po upływie 24 miesięcy, opłaty będą naliczane zgodnie z bieżącą taryfą. Szczegóły dotyczące gwarancji zwolnienia z opłat znajdziecie w regulaminie promocji „Konto firmowe z gwarancją 0 zł na 24 miesiące”, natomiast aktualnie obowiązujące stawki w taryfie opłat i prowizji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów