fbpx

Bank Millennium: 200 zł łatwej premii w ramach promocji rachunku firmowego Konto Mój Biznes

W Banku Millennium oprócz 200 zł premii na start za założenie konta osobistego, dostępna jest również akcja promująca konto firmowe. W tym przypadku kwota premii również wynosi 200 zł. Mam wrażenie, iż Bank Millennium ma słabość do takiej stawki, ponieważ identyczna nagroda do zdobycia jest także w ramach promocji karty kredytowej. Sumarycznie możecie zatem zdobyć nawet 600 zł premii, a warto jeszcze pamiętać, iż Millennium zapewnia świetne konto oszczędnościowe oprocentowane na 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Wracając jednak do samego Konta Mój Biznes, bo tak właśnie nazywa się flagowy rachunek firmowy Banku Millennium, zasady promocji są bardzo proste. Samo konto wraz z kartą płatniczą może być w pełni darmowe po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków.

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG. Oprócz tego bank stosuje dwa wykluczenia. Pierwsze jest dość standardowe, ponieważ z akcji wykluczone są osoby, które są lub były stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku Millennium lub którejkolwiek ze spółek grupy Banku Millennium jako przedsiębiorca. Posiadając konto osobiste lub jakikolwiek inny produkt przeznaczony dla osób indywidualnych śmiało możecie skorzystać z niniejszej promocji. Ba, możecie najpierw otworzyć konto osobiste z 200 zł premii, by później w systemie Millenet wyklikać konto firmowe.

Co do drugiego wykluczenia, bank ewidentnie nie przepada za osobami nielojalnymi, ponieważ z akcji konta firmowego wykluczone są osoby, które otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej organizowanej przez bank lub inny podmiot (mówiąc prościej: w promocji z premią), a następnie rozwiązały, wypowiedziały lub odstąpiły od umów dotyczących tych kont. W takim przypadku oczywiście możecie założyć konto firmowe, ale już bez premii startowej.

 

Jak założyć promocyjne konto

Wniosek o Konto Mój Biznes dostępny jest z poziomu bankowości elektronicznej. Aby uzyskać do niej dostęp, należy najpierw posiadać konto osobiste. To zaś możecie otworzyć w promocji z 200 zł premii o której piszę tutaj lub w programie poleceń, gdzie do zdobycia jest do 90 zł premii. Różnica polega na tym, iż pierwsza akcja skierowana jest wyłącznie do całkowicie nowych klientów, zaś druga również do klientów powracających, z krótkim 12-miesięcznym okresem karencji.

 

 

 

 

Zanim jeszcze zaczniecie składać wniosek o konto firmowe, pamiętajcie, aby zweryfikować, czy macie wyrażone zgody na:

  • przetwarzanie przez Bank Millennium danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium,
  • otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz 
  • otrzymywanie informacji handlowych przez telefon.

Ponadto wyrażonych zgód nie należy odwoływać do momentu wypłaty premii. Na złożenie wniosku macie czas do 30 czerwca 2019 roku. Limit wniosków w promocji wynosi 1000 sztuk.

 

Warunki uzyskania 200 zł premii

Waszym głównym zadaniem będzie:

  • wykonanie przelewu do ZUS-u na kwotę minimum 200 zł,
  • zapewnienie wpływów na konto w kwocie co najmniej 1000 zł.

 

Wymienione warunki należy spełnić w ciągu dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych po podpisaniu umowy o konto. Przykładowo, podpisując umowę w maju, warunki spełnijcie w czerwcu i lipcu 2019 roku. Przelew z waszego konta w innym banku spokojnie zapewni spełnienie warunku promocji.

Premia zostanie wypłacona do 30 września 2019 roku.

 

Po szczegóły akcji odsyłam do krótkiego regulaminu promocji „200 zł premii i konto firmowe”.

 

Opodatkowanie

Przedsiębiorcy tak samo jak osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej mogą posiadać więcej niż jeden rachunek bankowy. Jest to bardzo wygodne w przypadku, gdy chcecie, aby środki na waszym koncie zostały zaksięgowane natychmiastowo. Wówczas podajecie kontrahentowi numer konta założonego w banku, w którym posiada on konto. Tego typu przelewy księgowane są natychmiastowo. Innym motywatorem do zakładania kolejnych rachunków są promocje, taka jak ta.

Promocje dla przedsiębiorców rządzą się swoimi prawami w kwestii opodatkowania. Przychód uzyskany w ramach promocji bankowych musicie rozliczyć samodzielnie, zgodnie ze stosowaną formą opodatkowania. Wasz księgowy z pewnością sobie z tym poradzi.

 

Szczegóły Konta Mój Biznes

  • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 1000 zł lub wykonania przelewu do ZUS-u lub Urzędu Skarbowego (na dowolną kwotę), w przeciwnym razie opłata wyniesie 15 zł,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej VISA Mój Biznes pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł, w przeciwnym wypadku opłata za kartę to 7 zł.
  • 0 zł za pakiet 20 przelewów internetowych, każdy kolejny kosztuje 1 zł.
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Millennium.

 

Bank Millennium docenia również start-upy, ponieważ przez 12 pierwszych miesięcy nie pobiera opłat za prowadzenie konta od firm działających na rynku krócej niż 12 miesięcy.

Opłata miesięczna za prowadzenie rachunku Konto Mój Biznes dla klientów, którzy otworzyli rachunek w przeciągu 12 miesięcy od daty formalnego rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej wynosi 0 zł przez pierwszych 12 miesięcy od otwarcia rachunku.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów