Konto Internetowe Citi Priority: 150 zł premii w formie 5% moneyback oraz 0 zł za prowadzenie rachunku, kartę i wszystkie bankomaty

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Bank Citi Handlowy zmienia strategię. Tym razem promowanym produktem jest Konto Internetowe Citi Priority. W porównaniu do tradycyjnego konta Citi Priority jest to w pełni darmowy rachunek, który nie wymaga od nas regularnych wpływów, czy też posiadania produktu kredytowego. Konto w wersji internetowej zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, kartę debetową oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oprócz tego, bank wypłaci Wam do 150 zł w formie 5% moneyback od płatności kartą. Dodatkowo będziecie mogli skorzystać z preferencyjnej oferty limitu w koncie. W pierwszym roku nie zapłacicie prowizji z tytułu udzielenia limitu, zaś w każdym kolejnym miesiącu możecie korzystać ze środków banku do 7 dni bez odsetek. Sumarycznie daje to do 84 dni darmowego kredytu w skali roku! Moim zdaniem, Konto Internetowe Citi Priority to obecnie jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku. Ale uwaga – limit wniosków w promocji to jedyne 3000 sztuk, zatem warto się pospieszyć! 

Kto może wziąć udział w promocji i jak założyć promocyjne konto

Z promocji „Do 150 zł zwrotu za zakupy” mogą skorzystać osoby, które nie posiadały jakiegokolwiek produktu w Citi Handlowym, w tym konta osobistego lub oszczędnościowego  po 1 stycznia 2017 roku. Sytuacja ta dotyczy również współposiadania oraz pełnomocnictwa do rachunku. Natomiast posiadanie w powyższym okresie jakiegoś innego produktu (na przykład karty kredytowej) w żaden sposób nie koliduje z możliwością udziału w niniejszej promocji. Jednak posiadanie karty kredytowej wyklucza możliwość wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Aby założyć promocyjne konto, pierwszym krokiem będzie złożenie krótkiego wniosku na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas od 1 sierpnia 2018 roku do wyczerpania puli 3000 wniosków. W przypadku wcześniejszego zakończenia promocji, nowe wnioski nie będą po prostu przyjmowane. Po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Wami konsultant. Jeśli jesteście już klientami Citi, nie będzie nawet potrzeby wysyłania do Was kuriera. Po weryfikacji, umowa zostanie udostępniona w serwisie bankowości elektronicznej. W przypadku nowych klientów, umowa zostanie dostarczona kurierem. Wszelkie szczegółowe dane do umowy podacie podczas rozmowy z konsultantem. Ponadto podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych. Dzięki wyrażeniu wymienionych zgód, będziecie mogli między innymi korzystać z darmowych bankomatów.

150 zł premii w formie 5% moneyback

Warunkiem otrzymywania zwrotów jest zapewnienie nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta wpływu z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 1500 zł. Dodatkowym warunkiem jest minimum jedno zalogowanie się w powyższym terminie do bankowości elektronicznej za pomocą przeglądarki na smartfonie. Przykładowo podpisując umowę w sierpniu, wymienione warunki należy spełnić do końca września.

Moneyback będzie obowiązywał przez 6 kolejnych miesięcy. Pierwszy okres spełniania warunków to miesiąc następujący po otwarciu konta. Maksymalnie w skali pierwszego miesiąca możecie uzyskać 50 zł zwrotu, zaś w kolejnych miesiącach 20 zł. Oznacza to, iż w celu uzyskania maksymalnego zwrotu w pierwszym miesiącu należy wykonać płatności w kwocie 1000 zł, zaś w kolejnych miesiącach na co najmniej 400 zł.

Na potrzeby promocji zaliczają się zarówno transakcje w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i płatności internetowe. Premie będą wypłacane do ostatniego dnia kolejnego miesiąca. W momencie wypłaty premii wasze konto musi być aktywne oraz nie może być w fazie wypowiedzenia.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Do 150 zł zwrotu za zakupyz nowym kontem internetowym – Citi Priority”.

Otwórz internetowe konto Citi Priority i odbierz do 150 zł premii

7 dni darmowego limitu w koncie w każdym miesiącu

Zakładając internetowe konto Citi Priority możecie również skorzystać z preferencyjnej oferty limitu w koncie. Motywy takiego działania mogą być dwa. Po pierwsze, przez 84 dni w roku możecie za darmo korzystać ze środków udostępnionych przez bank, które ulokujecie w tym czasie przykładowo na koncie oszczędnościowym. Drugi z motywów to budowa pozytywnej historii kredytowej w bazach BIK-u. Jest to świetny (czytaj: darmowy) sposób na polepszenie scoringu, ponieważ bank nie pobiera prowizji za przydzielenie limitu w koncie. Pierwsza prowizja może pojawić się dopiero za odnowienie limitu po pierwszym roku (wynosi ona 1% wartości limitu, nie mniej niż 50 zł). Oczywiście możecie uniknąć tej opłaty, rezygnując z usługi przed upływem roku. Warto jeszcze wspomnieć, iż w przypadku korzystania z limitu dłużej niż 7 dni w miesiącu, standardowe oprocentowanie wynosi 8,75% w skali roku.

O tym jak funkcjonuje tego typu usługa szczegółowo opowiadałem w artykule dotyczącym limitu w koncie Banku Millennium. Tam działa to podobnie. Bank również nie pobiera odsetek, jeśli korzystacie ze środków do 7 dni w miesiącu.

Szczegóły: wzór umowy limitu w koncie oraz oferta linii kredytowej

Ile kosztuje konto Citi Priority

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową – bezwarunkowo,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce po wyrażeniu zgód marketingowych, w przeciwnym razie opłata za każdą transakcję wyniesie 7 zł,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet,
  • więcej na temat opłat w regulaminie konta internetowego (ostatnia strona). 

Jako, że jest to konto internetowe, bank pobiera dość słone opłaty za mniej standardowe usługi. Należą do nich wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale – każda transakcja wiąże się z kosztem równym 20 zł. Tyle samo zapłacicie za przelewy zrealizowane za pośrednictwem infolinii (o ile ktoś jeszcze korzysta z tego typu usług). Ponadto bank pobiera opłatę miesięczną za dostęp do usługi bankowości telefonicznej CitiPhone w wysokości 6 zł. Aby opłata ta nie była jednak pobierana, wystarczy nie korzystać z wymienionej usługi.

Otwórz internetowe konto Citi Priority i odbierz do 150 zł premii

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów