Karta kredytowa w BGŻ BNP Paribas: voucher 200 zł na empik.com oraz zwolnienie z opłat

Na początku listopada informowałem Was o promocji karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas, w której do zdobycia jest voucher na empik.com o wartości 200 zł. Wówczas promocję określiłem jako dość średnią ze względu na fakt pobierania przez bank stałej opłaty z tytułu użytkowania karty w wysokości 72 zł. W międzyczasie pojawiły się jednak pewne okoliczności, które zdecydowanie uatrakcyjniły tę ofertę. Otóż w ramach promocji dodatkowej, wystarczy wykonać płatności na kwotę 500 zł, by uwolnić się od opłaty rocznej za kartę. Dzięki temu w łatwy i bezkosztowy sposób możecie zdobyć 200 zł premii. Oprócz tego bank dorzuca na start 5000 punktów w akcji mamBONUS (można je wymienić przykładowo na doładowanie telefonu o wartości 15 zł). Promocję karty kredytowej polecam zarówno dotychczasowym posiadaczom konta w BGŻ BNP Paribas, jak i osobom, które dopiero co zamierzają założyć Konto Optymalne (w bieżącej promocji do zdobycia jest 100 zł w gotówce lub w bonach + do 300 zł „mobilnej premii”).

 

 

Uczestnictwo w promocji

Z promocji może skorzystać osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed dniem zawarcia umowy o kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas:

  • nie miała zawartej innej Umowy o Kartę z Bankiem;
  • nie rozwiązała, nie wypowiedziała ani nie złożyła oświadczenia o odstąpieniu od zawartej z Bankiem Umowy o Kartę;
  • zawarta przez nią z Bankiem Umowa o Kartę nie okazała się nieważna.

 

Zasady promocji

Promocja trwa do 31 grudnia 2017 roku. W tym czasie należy wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocji wraz z wyrażeniem zgody na działania marketingowe. Wyrażoną zgodę należy utrzymać co najmniej do końca grudnia 2017 roku.

Po wypełnieniu formularza, bank będzie się z Wami kontaktował w celu realizacji dalszych kroków. Podczas rozmowy, konsultant wypyta Was o szczegółowe dane. Warto sobie wcześniej przygotować informacje dotyczące stażu pracy, czy też wysokości otrzymywanego wynagrodzenia.

Gdy uzyskacie pozytywną (wstępną) decyzję kredytową, anastępnie podpiszecie umowę o kartę (niezbędna będzie wizyta w oddziale), pozostanie Wam gwóźdź programu, czyli wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 1000 zł. Płatności należy wykonać w dwóch pierwszych okresach rozliczeniowych (bank poinformuje Was od kiedy do kiedy trwa Wasz okres rozliczeniowy). Transakcje możecie wykonywać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Ba, organizator akceptuje również transakcje gotówkowe w formie wypłaty gotówki z bankomatu lub zlecenia dokonania przelewu środków z karty. Nie polecam jednak tego typu operacji ze względu na ich wysokie koszty. Raz, że zapłacicie słoną prowizję, a dwa, że odsetki będą naliczane od momentu dokonania transakcji. Więcej na ten temat w moim autorskim poradniku Jak działa karta kredytowa?

Dodatkowym warunkiem promocji jest terminowa spłata zobowiązań wobec banku. Akurat ten warunek powinniście spełnić z automatu, ponieważ racjonalność nakazuje jak najszybsze regulowanie zadłużenia na karcie, w celu niepłacenia odsetek 🙂

 

Złóż wniosek o kartę kredytową z bonem o wartości 200 zł

 

Finalizacja promocji

Nagrody w promocji zostaną udostępnione po zalogowaniu na platformie mamBONUS w ciągu 5 dni roboczych od daty zaksięgowania transakcji kartą. Oznacza to, że im szybciej wykonacie regulaminowe transakcje, tym szybciej otrzymacie voucher.

Specyfiką e-Kart podarunkowych na empik.com jest ich wielokrotny użytek, aż do momentu wyczerpania się salda. Szczegóły promocji „Zgarnij e-Kartę prezentową empik.com” w regulaminie.

 

Program mamBONUS zapewnia również wiele innych zniżek i rabatów. Na start otrzymacie 5000 punktów lojalnościowych. Za każde wydane 1 zł, zdobędziecie 2 punkty. Zatem po wydaniu 1000 zł, będziecie mieli co najmniej 7000 punktów. Zgodnie z katalogiem nagród otrzymacie za to bilet do Multikina, Helios lub Cinema City (koszt biletu to 6500 punktów), bądź doładowanie telefonu prepaid (15 zł kosztuje 4500 punktów, zaś 25 zł kosztuje 7500 punktów).

Szczegóły w regulaminie promocji 5000 punktów na start.

 

Szczegóły kart kredytowych BGŻ BNP Paribas

W ramach promocji możecie wybrać kartę MasterCard w wersji Standard lub Gold. W obu przypadkach wydanie karty jest darmowe. Roczna opłata za kartę Standard to 72 zł, zaś za kartę Gold 150 zł. Na szczęście w bardzo łatwy sposób unikniecie tych opłat. Warunkiem uzyskania zwolnienia z opłaty jest wykonanie transakcji kartą na łączną kwotę minimum 500 zł dla karty kredytowej MasterCard Standard lub 1000 zł dla karty Gold w czasie dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych. Oznacza to, iż spełniając warunki dla bonu na empik.com, jednocześnie zwalniacie się z opłat za kartę. Dwie pieczenie na jedynym ogniu 🙂 a nawet trzy, bo zbieracie jeszcze punkty w programie mamBONUS.

Decydując się na kartą w wersji Gold, będziecie mogli skorzystać z ubezpieczenia zapewniającego pomoc w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń losowych: Bezpieczna KartaBezpieczna Podróż.

Więcej na temat opłat w tabeli opłat i prowizji oraz w zasadach promocji dotyczącej zwolnienia z opłaty za kartę.

 

Złóż wniosek o kartę kredytową z bonem o wartości 200 zł

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów