fbpx

Karta kredytowa 1|2|3 w BZ WBK: 4% zwrotu za tankowanie paliwa na stacjach Statoil i Circle K oraz 50 zł premii na start

Promocje paliwowe cieszą się dość dużą popularnością wśród czytelników bloga. Tym razem Bank Zachodni WBK zapewnia 4% zwrotu od płatności wykonanych na stacjach paliw należących do sieci Circle K oraz Statoil. Co ważne, z promocji mogą skorzystać zarówno dotychczasowi, jak i całkiem nowi posiadacze karty kredytowej 1|2|3. Ci drudzy mogą dodatkowo zdobyć 50 zł premii na start w ramach programu poleceń. Karta 1|2|3 zapewnia dodatkowo 1% zwrotu od transakcji w supermarketach, 2% od płatności na pozostałych stacjach paliw oraz 3% zwrotu za wydatki w restauracjach. Dużym plusem jest również fakt, iż w łatwy sposób możecie uniknąć wszelkich opłat związanych z użytkowaniem karty.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Uczestnictwo w promocji determinowane jest tak naprawdę w jednym zdaniu:

Uczestnikami promocji są Posiadacze i Użytkownicy kart kredytowych 123 wydawanych przez Bank („karta“) zgodnie z Regulaminem Wydawania i Używania Kart Kredytowych BZ WBK.

Nie musicie zatem wypełniać żadnych formularzy rejestracyjnych, by przystąpić do promocji. Jesteście nią objęci z automatu.

 

Zasady promocji

Promocja trwa od 1 października 2017 roku do 30 września 2018 roku. W tym czasie transakcje wykonane kartą kredytową 1|2|3 na stacjach Circle K oraz Statoil premiowane będą zwrotem wynoszącym 4% (standardowe 2% + 2% ekstra). W skali miesiąca możecie uzyskać maksymalnie 63,33 zł (do 760 zł rocznie). Premia wypłacana będzie do 15-tego dnia kolejnego miesiąca po wykonaniu transakcji.

Szczegóły promocji oraz lista stacji biorących udział w akcji dostępne są w regulaminie

 

50 zł premii dla nowych klientów

Nowi klienci mogą dodatkowo otrzymać 50 zł dzięki zawnioskowaniu o kartę w ramach programu poleceń. Warunkiem wzięcia udziału w tej promocji jest nieposiadanie konta lub karty kredytowej w BZ WBK po 15 marca 2017 roku.

Aby uzyskać premię należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 200 zł. Na wykonanie płatności macie czas do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu złożenia wniosku (płatności muszą zostać zaksięgowane w miesiącu ich wykonania).  Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (sklepy, stacje benzynowe itd) jak i w Internecie (allegro, sklepy internetowe, zakup biletów etc). Oprócz tego, promocja wymaga:

  • wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • nieskładania sprzeciwu wobec działań marketingowych banku,
  • podania numeru telefonu komórkowego do kontaktu,
  • posiadania aktywnej karty w dniu wypłaty premii.

 

Premia w postaci zasilenia karty kredytowej zostanie wypłacona w miesiącu następującym po spełnieniu warunków. Więcej na temat programu poleceń w regulaminie. Program „Polecaj Bank” trwa do 31 grudnia 2017 roku. Jeśli zdecydowaliście się na skorzystanie z promocji, wniosek o kartę kredytową wypełnijcie na dedykowanej stronie programu poleceń „Polecaj Bank”. Z prawej sekcji, dla „poleconych” klikacie w Zamów rozmowę w sprawie karty. W tym miejscu podajecie swoje podstawowe dane do kontaktu wraz z kodem polecenia oraz klikacie wyślij. Teraz pozostaje Wam poczekać na kontakt ze strony konsultanta BZ WBK.

Kod Polecającego to kluczowy element, jeśli chodzi o udział w programie poleceń. Kod polecenia możecie uzyskać od kogoś bliskiego, kto uczestniczy w programie. Ewentualnie możecie wykorzystać mój kod polecenia: 1008552568. W programie poleceń BZ WBK biorę udział od dłuższego czasu i spełniam wszystkie warunki jako polecający. W ten sposób macie pewność, iż otrzymacie swoją premię za skorzystanie z polecenia. Warto pamiętać, iż gdyby polecający zdecydował się na zamknięcie konta przed wypłatą premii – Wy również jej nie otrzymacie.

 

Szczegóły karty kredytowej 1|2|3

Opłata roczna za kartę w pierwszym roku wynosi 0 zł pod warunkiem rozliczenia minimum 5 transakcji (z wyjątkiem przelewów z karty kredytowej) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 120 zł. 

W kolejnych latach opłata wynosi 10 zł miesięcznie. W tym przypadku również można uniknąć opłaty poprzez wykonanie 5 transakcji, aczkolwiek warunek ten należy spełniać w każdym miesiącu. Oczywiście kwestia ta dotyczy osób, które pozostawią kartę na kolejny rok/lata.

Ponadto karta 1|2|3 zapewnia:

  • 1% zwrotu wydatków we wszystkich supermarketach spożywczych w Polsce,
  • 2% zwrotu wydatków na wszystkich stacjach paliw w Polsce,
  • 3% zwrotu wydatków we wszystkich restauracjach i fastfoodach w Polsce.

Rocznie możecie uzyskać do 760 zł zwrotu. Więcej na stronie banku. RRSO: 13,78%.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów