fbpx

Jak zaoszczędzić na sprzedaży niepotrzebnych drobiazgów, czyli 0 zł prowizji oraz 0 zł za wystawienie oferty w serwisie Allegro.pl

Posiadacie w domu zbędne rzeczy, które wolelibyście spieniężyć, aby uzyskać dodatkowe dochody? Obecnie jest na to bardzo dobry okres. W serwisie Allegro.pl trwa ciekawa promocja dzięki której zaoszczędzicie na sprzedaży wszelkiej maści rupieci zalegających Wam w piwnicach. W ramach akcji „Sprzedaj nietrafiony prezent”, do końca stycznia 2018 roku serwis Allegro.pl nie pobiera opłaty z tytułu wystawienia przedmiotu oraz prowizji od jego sprzedaży. Nie da się ukryć, iż w ostatnim czasie największa platforma handlowa w Polsce dość mocno podrożała, dlatego warto wykorzystać tą rzadką okazję, jeśli mieliście w planach „wietrzenie szaf”.

 

 

Zasady promocji

Z promocji mogą skorzystać zarejestrowani użytkownicy Allegro (z wyłączeniem kont firmowych), którzy w okresie od 1 stycznia 2017 roku do 26 grudnia 2017 roku kupili choć jeden przedmiot oraz nie wystawili na sprzedaż więcej niż 25 ofert.

Aby aktywować możliwość darmowego i bezprowizyjnego wystawiania ofert sprzedażowych, zalogujcie się na dedykowanej stronie Allegro. W Centrum Zniżek wystarczy kliknąć aktywuj zniżkę (poniżej screen, kliknij, by powiększyć).

 

 

O czym warto pamiętać

Allegro nie pobierze od Was prowizji od sprzedaży pod warunkiem, iż aukcja zakończy się przed 31 stycznia 2018 roku. Do końca miesiąca nie zostało zbyt wiele czasu, dlatego musicie sprężyć się z wystawianiem przedmiotów. Promocja nie dotyczy opłat dodatkowych (na przykład za pogrubienie lub podświetlenie) oraz nie obowiązuje w kategoriach ogłoszeniowych, takich jak: “Nieruchomości”, “Wakacje”, “Samochody”, “Maszyny”, “Motocykle i quady”, “Inne pojazdy i łodzie”, “Przyczepy, Naczepy”, Motoryzacja>Usługi.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie.

 

Kupującym na Allegro przypominam natomiast o promocji „Raty 0% na Allegro”. Jest to bardzo skuteczny sposób na zbudowanie pozytywnej historii kredytowej, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Więcej na ten temat pisałem w artykule pod linkiem.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów