Wypróbuj serwis Internetowykantor.pl i odbierz eKartę o wartości 25 zł do empik.com

W związku ze zbliżającymi się świętami, serwis Internetowykantor.pl również rozdaje prezenty. Wymieniając 250 jednostek dowolnej waluty po bardzo atrakcyjnym kursie (do wyboru macie: USD, EUR, GBP oraz CHF), otrzymacie Ekartę podarunkową do empik.com o wartości 25 zł. Warto się jednak pospieszyć. Nagrody przewidziane są dla 200 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji. Internetowykantor.pl to najstarszy serwis wymiany walut online, należący do grupy Currency One, znanej również z serwisu Walutomat.pl. Sam Walutomat również prowadzi ciekawą promocję (choć trwającą tylko do końca roku), o której pisałem w tym artykule.

 

 

Zasady promocji „Wymień walutę i odbierz świąteczny bon”

Akcja przeznaczona jest dla nowych użytkowników serwisu Internetowykantor.pl, którzy zarejestrują się na dedykowanej stronie promocji i utworzą konto użytkownika. Nowi klienci to osoby, które nie posiadały w nim kiedykolwiek konta jako osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej.

Promocja trwa od 17 grudnia 2018 roku do wyczerpania puli 200 nagród, nie dłużej jednak niż do 15 stycznia 2019 roku. W przypadku przedwczesnego zakończenia akcji, formularz zostanie zamknięty i nie będzie przyjmował nowych wniosków.

Głównym warunkiem zdobycia bonu do empik.com jest zlecenie kupna lub sprzedaży co najmniej 250 jednostek danej waluty (do wyboru macie USD/EUR/GBP/CHF). Przykładowo możecie zakupić 250 USD, płacąc około 938 zł (dane z 20 grudnia 2018, godzina 12:30).

 

Jak otrzymam prezent

Po spełnieniu warunków promocji, Ekartę otrzymacie mailowo do 20 stycznia 2019 roku. Ważność bonu upływa 14 grudnia 2019 roku, więc za jego pośrednictwem możecie nawet dokonać zakupu prezentów na kolejne święta. Ekarta podarunkowa jest wielokrotnego użytku. W przypadku przekroczenia salda, nadwyżkę można opłacić tradycyjnie, na przykład przelewem lub kartą. Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu oraz na stronę promocji.

 

Kilka słów na temat serwisu Internetowykantor.pl

Na koniec, krótko na temat serwisu Internetowykantor.pl. Jak wcześniej wspominałem, jest to najdłużej działający na rynku kantor online w Polsce. Od 2010 roku z jego usług skorzystało już ponad 281 tysięcy klientów. W chwili pisania tego artykułu, w serwisie opineo.pl znajdziemy około 750 tysięcy opinii na temat funkcjonowania serwisu. Wskaźnik pozytywnych opinii wynosi…100%, zaś ocena ogólna to 4.9/5.0.

Internetowykantor.pl należy do grupy Currency One (posiadającą licencję KNF – tutaj link), znanej między innymi z giełdy wymiany walut Walutomat.pl. Dużą zaletą serwisu Internetowykantor.pl jest dość prosty interfejs, dostęp do aplikacji mobilnej, a także możliwość skorzystania z kalkulatora korzyści, dzięki któremu obliczycie ile możecie zaoszczędzić na wymianie waluty w serwisie w stosunku do kursów oferowanych przez banki w Polsce.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów