fbpx

Ostatnie chwile promocji konta w Inteligo, czyli jak rzutem na taśmę zdobyć 100 zł łatwej premii, sprawdź zestaw kluczowych pytań i odpowiedzi

Wraz z końcem kwietnia dobiega również końca świetna promocja od Inteligo. Na start bieżącej promocji czekaliśmy blisko rok, dlatego szkoda byłoby przegapić taką okazję. Kto wie, może na start kolejnej edycji programu poleceń ponownie będziemy musieli poczekać następne 12 miesięcy? Lepiej nie ryzykować, zważywszy, iż do zdobycia jest bardzo łatwe 100 zł premii na start. Musicie się jednak pospieszyć, ponieważ do 30 kwietnia należy podpisać umowę o konto. Same warunki promocji spełnicie już na spokojnie w późniejszym terminie. W dzisiejszym wpisie dodatkowo zwrócę uwagę na kilka praktycznych kwestii, o których nie wspominałem w bazowym artykule.

 

 

Jak zdobyć 100 zł szybko i konkretnie

Na początek wersja dla tych, którzy nie lubią dużo czytać, a chcą w jak najmniej inwazyjny sposób zdobyć stówkę na konto. Warunkiem przystąpienia do akcji jest nieposiadanie konta w Inteligo po 4 lutego 2016 roku. Wniosek o konto należy złożyć na dedykowanej stronie Konta Inteligo wraz z podaniem kodu polecenia. Mój sprawdzony kod polecenia to 603367619. Umowę o konto otrzymacie kurierem (powinna być podpisana do 30 kwietnia 2019 roku). Następnie w ciągu 30 dni od aktywowania konta:

  • wykonajcie płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 200 zł – w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych oraz
  • wykonajcie płatności bezgotówkowe BLIKIEM na łączną kwotę minimum 40 zł – w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w Internecie (na przykład Allegro, sklepy internetowe).

Po wykonaniu wymaganych płatności, możecie zrezygnować z karty debetowej i spokojnie wyczekiwać wypłaty nagrody. Zwyczajowo odbywa się to w ciągu 30 dni. To tyle! Do dzieła 🙂

 

Jak to jest z tym podpisaniem umowy do 30 kwietnia 2019 roku?

Promocje Inteligo różnią się od większości promocji bankowych pod względem daty zakończenia akcji. Otóż w większości przypadków, w ostatnim dniu promocji wystarczy złożyć wniosek o konto. Natomiast Inteligo wymaga, aby w dniu zakończenia akcji podpisać umowę o konto. Jako, że odbywa się to za pośrednictwem kuriera, tak naprawdę nie wiadomo, ile dni potrzeba zostawić kurierowi na dostarczenie umowy. W tym roku 30 kwietnia wypada we wtorek. Dlatego moim zdaniem najbezpieczniej będzie złożyć wniosek do weekendu 27-28 kwietnia 2019 roku.

Tyle teoria. W praktyce na bazie wielu edycji programu poleceń wiem, iż Inteligo przymyka na to oko. Jeśli ktoś w dobre wierze złożył wniosek nawet ostatniego dnia promocji z użyciem kodu polecenia, wówczas i tak otrzymywał premię. Od wielkiego dzwonu należało napisać reklamację, którą bank zawsze rozpatrywał pozytywnie. Dlatego, jeśli kurier dotrze do Was dopiero w maju, wystarczy…zgonić winę na kuriera, który przybył za późno 🙂

 

Czy kurier może dostarczyć umowę pod inny adres?

Pewnie, że tak. Kurierowi tak jak tobie zależy na tym, aby umowę podpisać sprawnie i szybko. Adres, pod którym najwygodniej jest Wam zapewnić formalności możecie podać podczas rozmowy z konsultantem. We wniosku niestety nie ma dedykowanego pola pod wpisanie adresu dostarczenia przesyłki. Umowę możecie zawrzeć na przykład w miejscu pracy lub w szkole.

 

 

Otwórz konto w Inteligo i zdobądź 100 zł premii

użyj kodu: 603367619

 

 

Jak zamknąć kartę debetową?

Najprostszym sposobem będzie zastrzeżenie jej poprzez system bankowości elektronicznej. Jako powód możecie wybrać opcję „karta zniszczona” lub „karta zagubiona”. Nie ma to większego znaczenia. W miejsce starej karty, bank z automatu NIE wydaje nowej karty i nie są naliczane opłaty za obsługę karty debetowej.

 

Jak wyłączyć pakiet powiadomień SMS?

Wraz z aktywacją konta, Inteligo z automatu uruchamia również swoim klientom pakiet SMS. Dzięki niemu, na bieżąco będziecie informowani o wszelkich czynnościach związanych z waszym rachunkiem (na przykład o wykonanej płatności kartą, wpływie środków na konto,  czy nieudanym logowaniu). Powiadomienia te są bardzo wygodne i pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo. Mają jednak pewien szkopuł. O ile przez pierwsze 2 miesiące, powiadomienia SMS są darmowe, o tyle w kolejnych miesiącach ich koszt to 5 zł miesięcznie.

Aby zmienić ustawienia lub zrezygnować z usługi Powiadomienia SMS należy zalogować się do serwisu Inteligo według ścieżki: „Dane i ustawienia” -> „Ustawienia” ->”Powiadomienia” -> „Zmień dane”. W tym miejscu możecie dezaktywować powiadomienia. Inną możliwością jest kontakt z konsultantem na infolinii.

Oczywiście standardowe SMS-y autoryzacyjne (potwierdzające przelewy lub inne dyspozycje) są bezwarunkowo darmowe.

 

Czy można posiadać konto w PKO BP i Inteligo? A co z aplikacją IKO?

Odpowiedź na pierwsze pytanie jest bardzo prosta – tak, Inteligo i PKO BP traktowane są jako osobne podmioty. Śmiało możecie posiadać konto w PKO BP, jak i zdobyć 100 zł premii w ramach akcji Inteligo.

Lekka komplikacja pojawia się w przypadku aplikacji IKO. Jako, że warunkiem zdobycia 100 zł bonusu jest wykonanie płatności BLIKIEM na co najmniej 40 zł, wówczas musicie aktywować IKO dla konta w Inteligo. Jeśli nie posiadacie obecnie konta w PKO BP lub jesteście jego posiadaczami, ale nie używacie aplikacji IKO, wówczas żaden problem. Po prostu pobierzcie aplikację IKO i aktywujcie na niej swoje konto w Inteligo.

Nieco bardziej skomplikowana sytuacja zachodzi w przypadku, gdy aktualnie używacie aplikacji IKO dla konta w PKO BP. W takim wypadku musicie albo dezaktywować aplikację dla obecnego konta, albo zainstalować aplikację na drugim telefonie (numer telefonu może być dowolny). Dezaktywacja aplikacji dostępna jest w systemie iPKO. Po wykonaniu regulaminowych transakcji, aplikację możecie z powrotem „przeinstalować” na PKO BP lub pozostawić w ramach Inteligo.

 

Czy konto w Inteligo warto zostawić na dłużej?

Moim zdaniem jak najbardziej. Otóż po zamknięciu karty, konto jest bezwarunkowo darmowe. W związku z tym może sobie ono spokojnie poczekać na kolejną edycję programu poleceń. Wówczas, będziecie mogli zdobywać kolejne bonusy na polecanie konta swoim bliskim. W bieżącej edycji obie strony otrzymują po 100 zł. Jeśli kolejna edycja ruszy w niezmienionej formie, wówczas staniecie przed szansą zarobienia kolejnych setek, a może i tysięcy złotych.

 

Szczegóły konta Inteligo

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za przelewy internetowe oraz zlecenia stałe,
  • 0 zł za użytkowanie karty debetowej pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę co najmniej 100 zł, w przeciwnym razie opłata to 4 zł,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego oraz Santander Banku,
  • 5 zł za wypłaty z obcych bankomatów,
  • 0 zł za wpłaty gotówkowe we wpłatomatach oraz oddziałach PKO BP,
  • płatność za pośrednictwem BLIK, Apple Pay, Garmin Pay oraz kartą w telefonie HCE.
  • szczegóły w Tabeli opłat i prowizji.

 

 

Otwórz konto w Inteligo i zdobądź 100 zł premii

użyj kodu: 603367619

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów