fbpx

Inteligo: bony na 150 zł do sklepów Intersport za założenie konta + 100 zł w programie poleceń

Podczas tej wiosny banki odznaczają się niebywałą wręcz aktywnością. W niedawno zakończonej akcji „dużego” PKO BP do zdobycia były bony do sklepów Intersport o wartości 100 zł. Tym razem, zakładając konto w Inteligo (czyli internetowej odnodze banku PKO BP) możecie otrzymać jeszcze więcej. W zamian za założenie darmowego konta Inteligo otrzymacie 3 vouchery do sklepów Intersport o łącznej wartości 150 zł! Ponadto możecie skorzystać z programu poleceń „Mam Inteligo” i odebrać dodatkowe 100 zł. Zatem łączna pula do zdobycia to solidne 250 zł.

 

 

Promocja „Intersport za 0”

Już na wstępie pragnę zakomunikować, iż okres karencji jest tym razem bardzo krótki. W promocji z bonami mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały konta w Inteligo oraz PKO BP w okresie od 1 grudnia 2016 roku do 24 maja 2017 roku. Zatem karencja to jedynie niecałe pół roku.

Aby wziąć udział w akcji należy w dniach od 25 maja do 30 czerwca 2017 roku złożyć wniosek o konto Inteligo (adblock może niekiedy blokować poprawne otwarcie strony) wraz z kartą debetową MasterCard. Do konta Inteligo dostępna jest również karta VISA, aczkolwiek jej wybór uniemożliwia udział w promocji.

Podczas wypełniania wniosku zaznaczcie również zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących i nie odwołujcie tej zgody co najmniej do dnia wydania nagrody. Limit promocyjnych wniosków wynosi 2900 sztuk. Na szczęście bank poda stosowną informację o wyczerpaniu się puli nagród na stronie promocji „Intersport za 0”. Na tej samej stronie należy zarejestrować swój udział w promocji po złożeniu wniosku o konto. Macie na to czas od 25 maja do 14 lipca 2017 roku.

Gdy podpiszecie już umowę (dostarczoną przez kuriera) wystarczy, że wykonacie jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową na dowolną kwotę. Mogą to być na przykład jakieś drobne zakupy w sklepie spożywczym. Płatność należy wykonać również do 14 lipca 2017 roku.

 

To wszystko, nagroda w formie 3 bonów o wartości 50 zł każdy zostanie przesłana poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej Inteligo do końca lipca 2017 roku. W tym dniu zarówno wasze konto, jak i karta muszą być aktywne. Ważność kodów mija 31 grudnia 2017 roku. Bony możecie wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych Intersport, jak i w sklepie internetowym intersport.pl. W tym pierwszym przypadku podczas jednej transakcji możecie wykorzystać kilka bonów naraz. Natomiast w przypadku sklepu internetowego, podczas jednej transakcji można wykorzystać wyłącznie jeden bon. Płacąc bonami nie wydaje się reszty, zaś w przypadku, gdy wartość transakcji jest  wyższa niż wartość bonów, różnicę należy dopłacić w tradycyjny sposób (np. kartą lub gotówką). Więcej na temat promocji w regulaminie.

 

Złóż wniosek o konto Inteligo i odbierz 150 zł premii

 

100 zł premii w programie poleceń „Mam Inteligo”

Warto również pamiętać o trwającej promocji „Mam Inteligo”, czyli programie poleceń, w którym możecie zdobyć 100 zł za założenie konta. W tym przypadku okres karencji jest nieco dłuższy, ponieważ datą graniczną jest 24 kwietnia 2014 roku. Aby zdobyć 100 zł należy założyć konto z dedykowanej strony programu poleceń, zaś we wniosku podać kod polecenia. Jednocześnie pamiętajcie o terminowej rejestracji w promocji „Intersport za 0”

 

Jeśli nie posiadacie kodu promocyjnego, możecie skorzystać z mojego polecenia. Mój kod rekomendacyjny to: 603367619. W ten sposób macie pewność, iż będziecie uczestnikami promocji, ponieważ w programie biorę udział już od wielu edycji. Dzięki użyciu mojego kodu zarabiamy oboje 🙂

 

Poniżej zdjęcie przedstawiające, w którym miejscu należy wpisać kod promocyjny.

aaa

Po założeniu konta wystarczy wykonać płatności kartą na minimum 200 zł w ciągu 30 dni od aktywacji konta. W tym samym terminie, należy wykonać minimum jedną transakcję poprzez aplikację IKO (kod lub czek BLIK) na co najmniej 10 zł. Płatności dotyczą stacjonarnych punktów handlowo-usługowych (sklepy, stacje paliw, kina itd.). Transakcje internetowe oraz wypłaty z bankomatu nie uprawniają do zdobycia premii.

Więcej na temat programu poleceń znajdziecie w artykule dotyczącym promocji „Mam Inteligo”.

 

Szczegóły konta Inteligo

 – 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

 – 0 zł za przelewy krajowe oraz zlecenia stałe – realizowane przez Internet,

 – 0 zł za wydanie karty,

 – 0 zł za użytkowanie karty debetowej w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę 100 zł w ciągu miesiąca, w przeciwnym razie opłata wynosi 4 zł.

 – 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego i BZ WBK,

 – 0 zł za wpłaty gotówkowe we wpłatomatach banku PKO BP lub w kasie banku.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów