fbpx

ING Bank Śląski: 400 zł premii oraz 2 bilety do kina w promocji karty kredytowej, a także 190 zł bonusu za założenie konta osobistego

Wraz z końcem czerwca zakończyła się bardzo popularna promocja karty kredytowej ING, w której do zdobycia było 300 zł premii. Największym atutem promocji była łatwość, z jaką bank wydawał karty (zazwyczaj wystarczyło oświadczenie o zarobkach) oraz proste warunki promocji w stosunku do gratyfikacji. Okazuje się, że pomarańczowy bank poszedł o krok dalej. W nowej odsłonie promocji do zdobycia jest nawet 400 zł premii oraz 2 bilety do kina sieci Cinema City. Za to obecni posiadacze karty z logo ING mogą zdobyć 200 zł premii oraz 2 bilety do kina. Co ważne, w łatwy sposób możecie uniknąć wszelkich opłat związanych z użytkowaniem karty. To jeszcze nie wszystko. W promocji konta osobistego możecie zdobyć 190 zł premii na start lub do 1000 zł za polecanie konta. Oprócz tego dostępna jest promocja regularnego inwestowania z premią do 200 zł. ING Bank Śląski wakacyjnym liderem pod względem promocji bankowych? Na to wychodzi 🙂

 

 

200 zł premii na start dla nowych klientów

Z promocji może skorzystać osoba, która w dniu jej rozpoczęcia (a mianowicie 1 lipca 2018 roku) nie posiadała karty kredytowej wydanej przez ING Bank Śląski. Oznacza to, iż promocja dostępna jest zarówno dla całkiem nowych, jak i byłych „klientów kartowych” ING. Regulamin wymienia jedynie dwa wykluczenia. Pierwszym jest w zasadzie kwestia źródeł uzyskiwania niektórych dochodów. Bank zastrzega w regulaminie, iż dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego/rodzicielskiego/chorobowego i prowadzonej działalności gospodarczej nie są uwzględniane przy wnioskowaniu o kartę kredytową w systemie Moje ING. Drugi warunek uczestnictwa to wyrażenie odpowiednich zgód:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która wyraziła sprzeciw wobec przetwarzania jej danych osobowych w celach marketingowych przez Bank lub nie wyraziła zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

 

Aby wziąć udział w promocji, od 1 lipca 2018 roku do 31 sierpnia 2018 roku należy zawrzeć umowę o kartę kredytową. Wniosek dostępny jest po zalogowaniu do systemu bankowości elektronicznej Moje ING (max kwota limitu to 20.000 zł), w oddziałach lub na infolinii (max kwota limitu to 50.000 zł). Podczas wnioskowania o kartę koniecznie należy podać kod promocyjny: PD180107922.

Jeśli posiadacie konto w ING Banku Śląskim, a wasz podpis jest zweryfikowany w oddziale, wówczas umowa zostanie zawarta w pełni online, zaś bank dośle kartę pocztą. W przypadku, gdy swoje konto zakładaliście poprzez przelew weryfikacyjny, wówczas niezbędna będzie wizyta w oddziale w celu podpisania umowy oraz złożenia wzoru podpisu. Oczywiście w przypadku, gdy nie jesteście klientami ING, nie obędzie się bez wizyty w oddziale. Jednak w związku z faktem, iż promocja karty kredytowej dopiero się zaczęła i nie jest limitowana, zachęcam Was, abyście najpierw założyli konto osobiste w promocji z 190 zł premii, a dopiero później na spokojnie wnioskowali o kartę w systemie Moje ING. 

 

Jeśli bank przychyli się do waszej prośby o wydanie karty, pozostanie Wam już tylko wykonanie 5 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę. Będziecie mieli na to 30 dni od zawarcia umowy. Co prawda, na potrzeby promocji zaliczają się również transakcje gotówkowe oraz przelewy z karty, ale jak pewnie wiecie, tego typu transakcje obarczone są dodatkowymi kosztami (a jeśli nie wiecie, to zachęcam Was do zapoznania się z moim autorskim poradnikiem Jak działa karta kredytowa). 

Dodatkowym warunkiem promocji jest terminowa spłata zobowiązań wobec banku. Akurat ten warunek powinniście spełnić z automatu, ponieważ racjonalność nakazuje jak najszybsze regulowanie zadłużenia na karcie, w celu niepłacenia odsetek 🙂

Ostatecznym warunkiem promocji jest nierozwiązywanie umowy o kartę do 31 października 2018 roku. W tym dniu zostanie wypłacona premia na rachunek karty (powiększając saldo lub zmniejszając wygenerowane zadłużenie).

Szczegóły w regulaminie promocji ,,Zyskaj 200 zł z kartą kredytową”.

 

200 zł za dodatkową kartę kredytową

Z tej promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i obecni posiadacze karty kredytowej ING. Podobnie jak w pierwszej części promocji musicie mieć zaakceptowane odpowiednie zgody marketingowe. Oprócz tego, na dzień 1 lipca 2018 roku do waszej głównej karty kredytowej nie może być wydana żadna dodatkowa karta kredytowa. 

W kolejnych krokach należy:

  • złożyć w oddziale dyspozycję o wydanie dodatkowej karty kredytowej oraz oświadczenie o przystąpieniu do promocji (do 31 sierpnia 2018 roku),
  • w trakcie trwania promocji oraz w dniu otrzymania nagrody posiadać dostęp do systemu Moje ING,
  • nie zrezygnować z dodatkowej karty kredytowej w trakcie trwania promocji oraz do dnia otrzymania nagrody,
  • prawidłowo spłacać zadłużenie na rachunku karty kredytowej,
  • wykonać minimum 5 transakcji kartą dodatkową w okresie 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia dyspozycji o wydanie dodatkowej karty kredytowej.

 

Warto w tym miejscu wyjaśnić czym jest karta dodatkowa. Otóż jest to dodatkowa karta, wydana dla osoby bliskiej powyżej 13. roku życia (na przykład członka rodziny). W celu zawarcia umowy, osoba ta musi udać się z wami do oddziału. Na szczęście bank nie będzie ponownie badał zdolności kredytowej, zarówno waszej, jak i użytkownika karty dodatkowej, nie będzie również potrzeby aneksowania umowy. Wszystkie transakcje wykonane kartą dodatkową będą wliczały się w saldo karty głównej. To tak, jakby wydać dwie karty do jednego wspólnego rachunku. Pamiętajcie, iż osoba, dla której będzie wydana karta dodatkowa nie może być posiadaczem głównej karty kredytowej ING. 

 

Wypłata premii nastąpi 31 października 2018 roku (powiększając saldo lub zmniejszając wygenerowane zadłużenie). W tym dniu karta dodatkowa musi pozostawać nadal aktywna.

Szczegóły w regulaminie promocji ,,Odbierz 200 zł za dodatkową kartę kredytową”.

 

2 bilety do kina za dodatkową kartę MasterCard

To jeszcze nie wszystko. W promocji do wyboru macie kartę VISA lub MasterCard. W przypadku karty dodatkowej oczywiście do karty VISA, może być wydana wyłącznie dodatkowa karta VISA i tak samo w przypadku MasterCarda. Decydując się na kartę z logo MasterCard otrzymacie dodatkowo 2 vouchery wymienne na 2 bilety do kina sieci Cinema City. Ta promocja również trwa do 31 sierpnia 2018 roku lub do wyczerpania puli 1560 nagród. 

Warunki otrzymania biletów są niemal identyczne jak w przypadku warunków uzyskania 200 zł premii w promocji karty dodatkowej. Jedyna różnica to zapis, iż na dzień rozpoczęcia promocji tj. 04.06.2018 do Twojej karty kredytowej Mastercard nie może być wydana karta dodatkowa.

Vouchery otrzymacie poprzez wiadomość w systemie Moje ING do 30 września 2018 roku. Ich ważność upływa 13 lutego 2019 roku.

PS zapewne jak większość z Was w promocji z 300 zł premii wybrałem kartę VISA, a niech to diabli 🙂

 

Szczegóły kart kredytowych ING Banku Śląskiego

W ramach promocji możecie wybrać dowolną kartę kredytową z oferty ING Banku Śląskiego. Najtańszą opcją jest karta VISA. Bank w jej przypadku nie pobiera opłaty za wydanie oraz opłaty miesięcznej za obsługę karty. Jedyny koszt to opłata roczna, która wynosi 35 zł. Możecie jej jednak łatwo uniknąć. Wystarczy, że w ciągu roku wykonacie transakcje na co najmniej 2400 zł (czyli średnio 200 zł miesięcznie). Co ważne, opłata pobierana jest z dołu, w każdą rocznicę karty. Jeśli zatem zamkniecie kartę przed upływem 12 miesięcy, wówczas opłata nie zostanie pobrana, a wy będziecie się cieszyli pełną pulą.

W przypadku MasterCarda zasady pobierania opłaty są identyczne, z tym, że opłata roczna wynosi 50 zł, zaś średnia wartość transakcji miesięcznych zwalniających z opłaty za kartę to 500 zł (6000 zł rocznie).

Wydanie kart dodatkowych jest bezpłatne. Opłaty roczne pobierane z dołu wynoszą 25 zł w przypadku VISY oraz 30 zł dla MasterCarda. Warunki zwalniające z opłaty są identyczne jak dla karty głównej. Oczywiście tutaj też panuje zasada, iż w przypadku wypowiedzenia umowy karty głównej przed upływem 12 miesięcy, nie zostaną pobrane opłaty roczne.

Więcej na temat opłat w tabeli opłat i prowizji.

RRSO zawarte na stronie banku to: 10,63% (VISA) oraz 11,01% (MasterCard).

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów