fbpx

iKonto w banku BGŻ BNP Paribas z 3% zwrotu za zakupy kartą płatniczą, łącznie do 200 zł w ciągu 5 miesięcy

3

Bank BGŻ BNP Paribas powoli budzi się z letargu pod względem promocji bankowych. Jeśli zdecydujecie się założyć iKonto możecie liczyć na 3% moneyback od płatności kartą. Maksymalny miesięczny zwrot to 40 zł, co w skali 5 miesięcy (przez taki okres maksymalnie może być wypłacana nagroda) daje 200 zł premii. Po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków prowadzenie konta, obsługa karty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie są darmowe.

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie są i nie były posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego zarówno w banku BGŻ, BNP Paribas, jak i po połączeniu obu banków w ciągu 36 miesięcy od momentu złożenia wniosku.

Nie dotyczy to klientów BGŻ Optima. Jeśli posiadacie/posiadaliście lokatę bądź konto oszczędnościowe tylko w BGŻ Optima – możecie wziąć udział w prezentowanej promocji.

Promocja obowiązuje w okresie od 28 listopada 2016 roku do 31 marca 2017 roku, przy czym nie dłużej niż do momentu spełnienia przez 1000 klientów warunków promocji. Oznacza to, iż z promocji może skorzystać pierwsze 1000 klientów. Wyczerpanie się puli promocyjnych wniosków będzie skutkowało umieszczeniem odpowiedniego komunikatu na stronie promocji.

 

Zasady promocji

Wniosek o konto należy złożyć na dedykowanej stronie promocji. Oprócz konta, musicie oczywiście zawnioskować również o kartę debetową oraz bankowość elektroniczną. Po złożeniu wniosku, umowa zostanie dostarczona kurierem.

Premia w wysokości 3% naliczana jest od transakcji rozliczonych w danym okresie rozliczeniowym (miesiącu kalendarzowym). Zwrotu nie otrzymacie za transakcje zwrócone oraz za płatności wykonane w ramach kodów MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900 określający płatność rachunków.

Jak widzicie zwrot naliczany jest zarówno za płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie, jednak z wyłączeniem powyższych płatności.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Szczegóły konta iKonto

0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływu na kwotę co najmniej 1000 zł (może być z waszego konta w innym banku), w przeciwnym razie opłata wynosi 10 zł, dla osób w wieku do 26 lat – bezwarunkowo darmowe,

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie,
0 zł za internetowe przelewy krajowe w złotych,
0 zł za obsługę karty do konta – wystarczy w każdym miesiącu/cyklu prowizyjnym wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 300 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł miesięcznie, dla osób w wieku do 26 lat – karta jest bezwarunkowo darmowa.

Jeśli zatem macie mniej niż 26 lat – konto i karta są dla Was bezwarunkowo bezpłatne 🙂

 

Tabela Opłat i Prowizji

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów