Testuj produkty odświeżające powietrze marki Glade i odbierz do 15 zł zwrotu środków na konto

Jeśli wybieracie się do sklepu chemicznego lub marketu, możecie przy okazji skorzystać z testu produktów odświeżających marki Glade. Kupując nowy odświeżacz Glade Electric otrzymacie do 15 zł zwrotu na konto. Co tu kryć, piękny jaśminowy zapach roztaczający się po mieszkaniu może rozbudzić zmysły. Jeszcze większe zainteresowanie może wzbudzić fakt, iż zapach ten zapewniony będzie za darmo dzięki kolejnej promocji typu test produktu 🙂 Jednocześnie przypominam, iż na blogu znajdziecie jeszcze cztery aktualne testy produktów marek: Actimel, AXE, Purina Dog Chow oraz Purina Cat Chow. Szczegółów szukajcie w blogowej wyszukiwarce. Wszystkie produkty możecie nabyć podczas jednego wypadu na zakupy.

 

 

Jak wziąć udział w promocji?

W ramach testu należy zakupić jeden z czterech produktów odświeżających marki Glade Electric (zwróćcie szczególną uwagę na frazę Electric, ponieważ zwykłe odświeżacze nie biorą udziału w promocji). Pamiętajcie, aby po zakupie zachować paragon lub fakturę! Do wyboru macie następujące zapachy:

  • Glade Electric z płynem I Love You urządzenie (EAN: 5000204117646),
  • Glade Electric z płynem Pure Clean Linen urządzenie (EAN: 5000204117615),
  • Glade Electric z płynem Sensual Sandalwood & Jasmine urządzenie (EAN: 5000204117493),
  • Glade Electric z płynem Relaxing Zen urządzenie (EAN: 5000204117738).

 

Promocją nie są objęte tak zwane „zapasy” produktów wymienionych powyżej. Zakupu produktu należy dokonać w terminie od 16 września 2019 roku do 31 października 2019 roku. Będąc w sklepie zwróćcie uwagę na opis towaru na paragonie. Otóż zakupione produkty muszą być zarejestrowane na paragonie w sposób umożliwiający ich identyfikację. Jeśli z dokumentu fiskalnego nie będzie jasno wynikało o jaki produkt chodzi, dobrym rozwiązaniem będzie zrobienie fotki paragonu na tle odświeżacza 🙂 W promocji biorą towary zakupione w dowolnym sklepie stacjonarnym lub internetowym. 

 

W celu uzyskania zwrotu, wypełnijcie formularz promocyjny na dedykowanej stronie promocji. Pula zwrotów w promocji wynosi 10.000 sztuk, ale na szczęście strona promocji zawiera aktualną liczbę dostępnych zwrotów (w chwili pisania tego artykułu pozostało jeszcze 8699 nagród). Wypełnienie formularza jest dość proste i nie powinno raczej sprawić Wam żadnego problemu. Oczywiście niezbędnym elementem będzie załączenie skanu lub fotki paragonu, akceptacja regulaminu promocji oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Co ciekawe, organizator nie wymaga podawania numeru telefonu. To chyba lepiej, bo pewnie tego nie lubicie 🙂

Po wysłaniu formularza otrzymacie maila z potwierdzeniem prawidłowej wysyłki (może spaść do SPAM-u) oraz linkiem potwierdzającym zakończenie procedury zgłoszenia. Na kliknięcie w link macie maksymalnie 24 godziny. Brak potwierdzenia będzie oznaczać, iż wasze zgłoszenie nie zostanie zaakceptowane. 

 

 

 

 

Weryfikacja zgłoszeń

Po zgłoszeniu, organizator ma 14 dni na jego weryfikację. Ostateczny termin weryfikacji zgłoszeń to 14 listopada 2019 roku. W przypadku wątpliwości dotyczących prawdziwości dowodu zakupu, organizator może poprosić Was mailowo o przesłanie w ciągu 7 dni oryginału paragonu/faktury listem poleconym, ewentualnie podanie kodu EAN produktu na adres e-mail organizatora. Lepiej zatem nie kombinujcie, a jeśli już musicie to zachowajcie opakowanie i paragon. Status zgłoszenia możecie kontrolować na stronie promocji w polu Status zgłoszenia.

 

 

Super promocja od BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie z 350 zł bonusu!

 

 

Wypłata środków

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego oraz adres e-mail nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 7 dni od dokonania weryfikacji, potwierdzonej wiadomością e-mail. Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

 

Kwota 15 zł zwrotu to maksymalna stawka, jaką możecie otrzymać. W przypadku, gdy łączny koszt produktów na paragonie będzie niższy, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie. Natomiast w przypadku, gdy cena będzie wyższa, wówczas otrzymacie kwotę maksymalną w wysokości 15 zł.

Z moich obserwacji wynika, iż odświeżacze mogą kosztować poniżej 15 zł, gdy są w promocji oraz około 17 zł w standardowych cenach (na przykład w Rossmannie).

 

Zanim weźmiecie udział w promocji, zapoznajcie się z:

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów