fbpx

Getin Bank: 2 bilety do kina oraz 50 zł premii na start, darmowy kredyt do kwoty 4000 zł, a także konto oszczędnościowe na 3,5% w skali roku

W Getin Banku ruszyła V edycja programu poleceń „Polecam Proste Zasady”, w którym na start możecie zdobyć 50 zł premii za założenie konta. Oprócz tego, w ramach dodatkowej promocji otrzymacie 2 bilety do kina sieci Cinema City lub Helios. Co ważne, zielony bank ponownie skrócił okres karencji. Aby posiadać status nowego klienta, wystarczy, że nie posiadaliście konta w przeddzień startu promocji, a mianowicie 31 lipca 2019 roku. Po założeniu konta, możecie je następnie polecać swoim bliskim. Za skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł premii, zaś maksymalna premia do zdobycia za polecenia to 500 zł. Znalezienie chętnych na założenie Konta Proste Zasady nie będzie dla Was jakimś szczególnym wyzwaniem. Otóż prowadzenie konta jest darmowe po zapewnieniu 1 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Natomiast wypłaty z bankomatów, przelewy oraz użytkowanie karty debetowej otrzymujecie za darmo bez spełniania jakichkolwiek warunków. Jeśli mimo wszystko konto nie przypadnie Wam do gustu, możecie je łatwo zamknąć przez Internet. Oprócz premii na start, Getin Bank skutecznie kusi swoją ofertą oszczędnościową. Do waszej dyspozycji bank oddaje konto oszczędnościowe z preferencyjnym 3,5% w skali roku (do kwoty 10.000 zł), standardowe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym na 3% w skali roku (do kwoty 200.000 zł) oraz lokatę mobilną na 3% w skali roku (do 10.000 zł). Co do oferty kredytowej, na szczególną uwagę zasługuje darmowy kredyt (RRSO 0%) na okres do 10 miesięcy, dla kwoty do 4000 zł oraz karta kredytowa z punktami Priceless Specials, wymienialnymi na 8 biletów do kina Cinema City. Natomiast miłośnikom nowych technologii przypadnie do gustu fakt, iż Getin Bank udostępnia mobilne formy płatności takie jak Google Pay, Apple Pay oraz BLIK.

 

 

Uczestnicy promocji + jak założyć konto w promocji z 50 zł premii?

Jak wspomniałem we wstępie, Getin Bank jest bardzo liberalny w zakresie okresu karencji. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy, że na dzień 31 lipca 2019 roku (czyli przeddzień startu promocji) nie posiadaliście jakiegokolwiek konta osobistego w Getin Banku.

Wniosek o promocyjne konto dostępny jest na dedykowanej stronie banku. Na złożenie wniosku macie czas od 1 sierpnia do 31 października 2019 roku. Podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych Getin Banku (w tym przesyłanie informacji handlowych) oraz zgodę na przekazanie polecającemu informacji niezbędnych do uzyskania nagrody (czyli faktu, iż odnotowano polecenie).

 

 

Kluczowym elementem uczestnictwa w promocji z 50 zł premii jest wpisanie na drugiej stronie wniosku kodu polecenia. Jeśli nikt z waszych znajomych nie przekazał Wam takowego kodu, możecie skorzystać z mojego polecenia. Kod polecenia otrzymacie pisząc do mnie poprzez zakładkę Kontakt. Wystarczy, że w tytule i treści wiadomości napiszecie „kod polecenia Getin Bank” lub podobną frazę. Kody staram się wysyłać jak najszybciej, maksymalnie w ciągu kilku godzin, gdy jest to niestandardowa pora dnia. Korzystając z mojego kodu macie pewność, iż będziecie uczestnikami promocji, ponieważ spełniam wszelkie obostrzenia wymagane przez regulamin dla osób polecających. Oczywiście dzięki użyciu mojego kodu zarabiamy oboje 🙂 

 

 

Poniżej screen z wniosku przedstawiający, w którym miejscu należy wpisać kod polecenia.

 

 

Umowa o konto zostanie dostarczona kurierem TNT. W tym miejscu należy pochwalić zarówno bank, jak i firmę kurierską. Otóż po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane. Natomiast umowa może być do Was dostarczona już kolejnego dnia roboczego! Kurier przyjedzie pod wskazany przez Was adres (można to doprecyzować z konsultantem) – do domu, szkoły, pracy, gdzie tylko będzie Wam wygodnie podpisać umowę.

 

Zasady promocji – 50 zł premii na start za założenie konta

Po otwarciu konta, wystarczy, że przez 3 kolejne pełne miesiące będziecie zapewniali wpływy na konto w kwocie co najmniej 1000 zł. Może to być wpływ z rachunku osobistego w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank. Przelew z waszego konta w innym banku bez problemu spełni warunki promocji! Dla przykładu, zakładając konto w sierpniu, warunki należy spełnić we wrześniu, w październiku oraz w listopadzie, zaś zgodnie z naszym przykładem, wypłata premii nastąpi w grudniu 2019 roku. W przypadku założenia konta w kolejnych miesiącach nastąpi naturalne przesunięcie o jeden miesiąc.

Szczegóły w regulaminie programu „Polecam Proste Zasady – V edycja”.

 

Bilety do kina z Kontem Proste Zasady

Do 31 sierpnia 2019 roku w Getin Banku dostępna jest również promocja, w której otrzymacie 2 bilety do kina. Akcja dostępna jest dla osób, które otworzą rachunek i dokonają minimum jednego przelewu zewnętrznego za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej na dowolną kwotę. Wykluczone są wyłącznie „przelewy na rzecz tego samego posiadacza”. Zatem przelew o wartości 1 grosza na konto kogoś znajomego załatwi sprawę. Warunek ten należy spełnić do końca drugiego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy o konto.

Nagrodą w promocji są dwa vouchery do kina do wykorzystania na dowolny seans 2D w sieci kin Cinema City lub Helios (niestety nie ma możliwości wyboru, które vouchery chcecie uzyskać). Liczba nagród wynosi 20.000 (po 2 vouchery), czyli naprawdę sporo. Będą one wydawane według zasady kto pierwszy, ten lepszy. Kody otrzymacie na skrzynkę wewnętrzną w bankowości online w ciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. W dniu otrzymania nagrody musicie posiadać aktywne konto. Ważność voucherów upływa 31 maja 2020 roku.

Promocja skierowana jest do osób, które po 1 czerwca 2018 roku nie posiadały ROR w Getin Banku.

Szczegóły w regulaminie promocji “Bilet do kina z Kontem Proste Zasady”.

 

 

 

 

Konto oszczędnościowe z bonusowym oprocentowaniem 3,5% w skali roku

W ramach promocji „Bonus za aktywność” pierwsze 10.000 zł zdeponowane na rachunku oszczędnościowym zostanie objęte ofertą specjalną zapewniającą 3,5% w skali roku. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez kolejne 12 miesięcy, licząc od dnia przystąpienia do oferty. Konstrukcja promocji wygląda w ten sposób, iż odsetki na koncie będą naliczane według standardowego oprocentowania, zaś promocyjne odsetki zostaną wypłacone osobno, do 15. dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji.

Akcja skierowana jest do osób nieposiadających ROR w Getin Banku po 11 maja 2017 roku. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest założenie Konta Proste Zasady wraz z kontem oszczędnościowym do 31 sierpnia 2019 roku oraz wyrażeniem zgód marketingowych.

 

Warunkiem otrzymania podwyższonego oprocentowania jest wpływ wynagrodzenia w kwocie co najmniej 1000 zł w danym miesiącu oraz nieprzerwane posiadanie aktywnego konta wraz z wyrażonymi zgodami marketingowymi na Tak. Na szczęście regulamin dość liberalnie precyzuje definicję wynagrodzenia:

Wynagrodzenie – suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank w łącznej kwocie minimum 1 000 zł…

Szczegóły w regulaminie promocji “Bonus za aktywność – V edycja”.

 

Konto oszczędnościowe na 3% w skali roku (do 200.000 zł)

Standardowo, oprocentowanie konta oszczędnościowego wynosi 3% w skali rok. Aby móc skorzystać z takowego oprocentowania należy założyć konto osobiste w Getin Banku najpóźniej do 18 sierpnia 2019 roku. Dodatkowym warunkiem jest wyrażenie zgód marketingowych na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług Getin Banku za pomocą SMS, drogą telefoniczną i elektroniczną.

Oprocentowanie obowiązuje przez pierwsze 122 dni kalendarzowe (4 miesiące). Okres ten liczony jest od momentu wpływu środków na konto oszczędnościowe (bank wyśle Wam stosowne potwierdzenie poprzez wiadomość w bankowości online). W przypadku, gdy korzystacie z promocji “Bonus za aktywność”, pierwsze 10.000 zł oprocentowane będzie na 10.000 zł, zaś kolejne 200.000 zł na 3% w skali roku.

 

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. W ciągu miesiąca możecie wykonać również jeden darmowy przelew wychodzący. Każdy kolejny wiąże się z opłatą równą 9 zł.

Szczegóły:

 

Lokata mobilna na 3% w skali roku

Po podpisaniu umowy przyjdzie czas na założenie Lokaty Mobilnej na okres 3 miesięcy. Aby to zrobić, na początek zainstalujcie aplikację mobilną. Oczywiście jest ona dostępna na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne. Następnie po zasileniu konta przejdźcie do zakładki Lokaty, a w kolejnym kroku wybierzcie Lokatę Mobilną na 3% w skali roku. Kwota na jaką możecie zdeponować środki wynosi od 500 zł do 10.000 zł. Z lokaty możecie skorzystać jednorazowo, ma ona charakter nieodnawialny. Oznacza to, iż po terminie zapadalności, środki powędrują z powrotem na wasze konto.

 

 

 

 

Darmowy kredyt z RRSO 0% dla kwoty do 4000 zł

Getin Bank posiada również w swoim portfolio świetną promocję darmowego kredytu gotówkowego. Darmowy kredyt to świetny sposób na zbudowanie pozytywnej historii kredytowej w bazach BIK-u, szczególnie, iż możecie go zaciągnąć na okres do 10 miesięcy. Maksymalna kwota kredytu to 4000 zł, zaś jego szczegóły to:

 • oprocentowanie kredytu – 0%,
 • prowizja za udzielenie kredytu – 0%,
 • pozostałe koszty (w tym ubezpieczenie) – 0 zł,
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – 0%.

 

Aby skorzystać z promocji, po założeniu konta wypełnijcie formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie banku. Następnie skontaktuje się z Wami konsultant, który przedstawi szczegóły oraz umówi dla Was spotkanie w oddziale. Cała procedura odbywa się podczas jednej wizyty w placówce. Z moich informacji wynika, iż kredyt udzielany jest “na dowód osobisty”, czyli samo oświadczenie o osiąganych dochodach. Wiadomo jednak, iż polityka kredytowa jest dość indywidualną kwestią, więc możecie zostać poproszeni o dostarczenie dokumentów potwierdzających uzyskiwanie dochodów. Wszystkiego dowiecie się od konsultanta. Pamiętajcie, iż decyzja o udzieleniu kredytu to już wewnętrzna procedura banku. 

 

100 zł premii dla polecających

W programie zarabia również osoba polecająca – 100 zł netto za skuteczne polecenie konta. Getin Bank umożliwia bycie najpierw osobą poleconą, by następnie polecać konta swoim znajomym. Maksymalnie możecie polecić konto 5 osobom. Aby zostać polecającym wygenerujcie kod polecenia w bankowości online, w aplikacji mobilnej lub na infolinii. Aby móc polecać konto, sami musicie posiadać dowolny rachunek osobisty w Getin Banku wraz z wyrażonymi zgodami marketingowymi oraz zgodą na przekazywanie informacji handlowych. Jeśli braliście udział w poprzednich edycjach programu, ponownie musicie wygenerować nowy kod polecenia! Po przekazaniu kodu, polecający powinien złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji.

Szczegóły w regulaminie programu „Polecam Proste Zasady – V edycja”.

 

 

Konto Proste Zasady – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia, a dla pozostałych pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej (w przeciwnym razie opłata wyniesie 8 zł),
 • 0 zł za kartę debetową,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
 • 0 zł za wpłatę i wypłatę gotówki w kasie banku,
 • 0 zł prowizji za przyznanie limitu kredytowego w koncie,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay.

Inne opłaty na które warto zwrócić uwagę to wypłaty gotówki z bankomatu zagranicznego (4,5% kwoty transakcji, minimum 10 zł), wpłaty w obcych wpłatomatach (0,6% od kwoty wpłaty minimum 1 zł), czy opłata za sprawdzenie salda w bankomacie (0,99 zł).

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji oraz w dokumencie dotyczącym opłat.

 

 

Darmowy pakiet assistance Pakiet Niezawodny

Warto również wspomnieć o innej wartości dodanej, jaką niesie za sobą posiadanie Konta Proste Zasady. Chodzi o pakiet assistance, któremu bank nadał imię Pakietu Niezawodnego. Pakiet ten umożliwia skorzystanie z nagłej pomocy medycznej oraz assistance domowego. Pomoc medyczna obejmuje między innymi wizytę domową lekarza lub pielęgniarki, telefoniczną konsultację medyczną, dostawę podstawowych artykułów spożywczych, transport medyczny, czy pomoc domową. Assistance domowy sprawdzi się w przypadku potrzeby wizyty specjalisty AGD RTV, ślusarza, IT, pomocy sprzątającej, czy też dozoru mienia. Szczegóły dotyczące limitów znajdziecie w karcie produktu Pakiet Niezawodny oraz Warunkach Ubezpieczenia.

Przez pierwsze 6 miesięcy Pakiet Niezbędny będzie dla Was w zupełności darmowy. Później składka miesięczna wynosi 6 zł. Będzie ona pobrana z konta automatycznie. Jeśli będziecie chcieli zrezygnować z pakietu, możecie to zrobić poprzez infolinię banku. Więcej na temat pakietu na stronie banku.

 

 

 

 

Jak zamknąć konto po odebraniu premii

Po odebraniu premii, konto możecie zamknąć w pełni online. Wniosek o zamknięcie rachunku dostępny jest w zakładce Oferta i wnioski, a następnie Obsługa. Po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dyspozycję.

 

 

Jak donoszą czytelnicy bloga, w ostatnim czasie konsultanci proponują ekstra promocję zapewniającą 5% moneyback za płatności kartą lub BLIKIEM. Okres obowiązywania promocji to 6 miesięcy, zaś maksymalny zwrot to 50 zł miesięcznie. Oznacza to, iż łącznie do zdobycia jest nawet 300 zł. Warunkiem korzystania z promocji jest zapewnianie wpływów na kwotę 1000 zł oraz wyrażone zgody marketingowe. Miejmy nadzieję, iż oferta retencyjna będzie utrzymywana jak najdłużej 🙂

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów