fbpx

Getin Bank: 3% w skali roku dla nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200.000 zł i masa innych promocji dla nowych klientów

Getin Bank ruszył z kolejną, dwunastą już edycją preferencyjnego oprocentowania nowych środków na koncie oszczędnościowym. Ponownie będzie to 3% w skali roku dla kwoty do 200.000 zł przez okres 3 pierwszych miesięcy. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci zielonego banku. Oprócz tego, nowi klienci mogą ulokować do 10.000 zł na 3,5% w skali roku, otrzymać na start 50 zł premii oraz 2 bilety do kina, a także ustukać do 500 zł w programie poleceń.

 

 

Konto oszczędnościowe na 3% w skali roku

Okres przystąpienia do XII edycji promocji „na nowe środki” trwa od 18 września 2018 roku do 14 października 2018 roku. Aby móc skorzystać z preferencyjnego oprocentowania należy posiadać lub założyć konto osobiste w Getin Banku. Dodatkowym warunkiem umożliwiającym skorzystanie z promocji jest wyrażenie zgód marketingowych na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług Getin Banku za pomocą SMS, drogą telefoniczną i elektroniczną. 

W przypadku nowych klientów, promocją objęte są środki od pierwszej złotówki, przez pierwsze 92 dni kalendarzowe. Okres ten liczony jest od momentu wpływu środków na konto oszczędnościowe (bank wyśle Wam stosowne potwierdzenie poprzez wiadomość w bankowości online). Nadwyżka ponad 200.000 zł oprocentowana będzie już na standardowych warunkach, zgodnie z tabelą oprocentowania. Dodatkowo, pierwsze 10.000 zł może być objęte ofertą specjalną zapewniającą 3,5% w skali roku. Więcej na temat tej promocji pisałem tutaj. W ten sposób na „godny procent” będziecie mogli ulokować nawet 210.000 zł.

 

Sprawdź promocję Konta Proste Zasady z 50 zł bonusu i otwórz konto oszczędnościowe

 

W przypadku dotychczasowych klientów, promocyjne oprocentowanie obowiązuje wyłącznie dla nowych środków. W tym miejscu warto przytoczyć kilka niezbędnych terminów z regulaminu promocji.

Data Salda początkowego – dzień wyliczenia Salda początkowego dla Uczestnika określony jako 13.09.2018 r.

Nowe środki – środki na Koncie Oszczędnościowym wpłacone po Dacie Salda początkowego stanowiące nadwyżkę nad Saldem początkowym na Koncie Oszczędnościowym oraz jednocześnie nad Saldem początkowym na Produktach depozytowych.

Produkty depozytowe – rachunki oszczędnościowe, rachunki terminowych lokat oszczędnościowych, rachunki przejściowe służące do zakładania Lokat oraz indywidualne konta emerytalne prowadzone przez Bank w złotych, których Uczestnik jest właścicielem lub współwłaścicielem.

 

A teraz wyjaśniamy. Sprawdzacie ile środków mieliście na wymienionych produktach depozytowych na koniec 13 września 2018 roku. Oprocentowanie 3% w skali roku będzie obowiązywało dla nadwyżki (środków przelanych z zewnątrz) wpłaconej od 14 września 2018 roku. „Stare środki” będą natomiast pracowały według standardowych stawek. Jeśli w dniu bazowym mieliście niewiele środków na produktach depozytowych, wówczas większość wpłaconej gotówki będzie pracować na preferencyjny procent.

Regulamin zawiera dodatkowo wykluczenie dla obecnych klientów:

Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 18.09.2018 r. do 14.10.2018 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

Ponadto w odróżnieniu do poprzednich edycji promocji, tym razem regulamin wymaga otwarcia konta oszczędnościowego w okresie trwania promocji. W związku z tym dla pewności warto po prostu otworzyć drugie konto oszczędnościowe, jeśli już takowe posiadacie.

Szczegóły – regulamin XII edycji promocji „Na nowe środki”.

 

Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. W ciągu miesiąca możecie wykonać również jeden darmowy przelew wychodzący. Każdy kolejny wiąże się z opłatą równą 9 zł. Z promocji wyłączone są Celowe konta oszczędnościowe, konta oszczędnościowe Skarbonka oraz konta oszczędnościowe, które uczestniczyły w promocji Family Saver.

 

Sprawdź promocję Konta Proste Zasady z 50 zł bonusu i otwórz konto oszczędnościowe

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów