Ostatni dzień promocji Getin Banku: 100 zł premii na start + 3 bilety do kina, do 250 zł w programie poleceń oraz 3,5% na koncie oszczędnościowym

No ładnie, Getin Bank na poważnie wyrusza do walki o nowych klientów. Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Tak samo jest z promocją BONUS, w której możecie zdobyć 100 zł łatwej premii na start z krótkim okresem karencji. Dodatkową premią będzie 50 zł wypłacane za skuteczne polecenie oferty waszym bliskim. Łącznie możecie zdobyć 250 zł premii dodatkowej. Oprócz tego, zielony bank oferuje lokatę mobilną na 3% w skali roku (do 10.000 zł), konto oszczędnościowe na 3,5% w skali roku (do 10.000 zł) oraz na 3% w skali roku (do 200.000 zł), pakiet assistance „Pakiet Niezawodny” za darmo przez 6 miesięcy, kartę kredytową z premią 150 zł do wydania na stacjach Circle K, darmowy kredyt na 12 miesięcy dla kwoty do 2000 zł, a także 800 punktów na start w programie MasterCard Specials (możecie je wymienić na bilet do Cinema City). Samo Konto Proste Zasady to jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku. Jego główne zalety to: darmowe prowadzenie rachunku, przelewy internetowe i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz bezpłatna karta debetowa po wykonaniu 1 płatności w miesiącu. Co tu kryć, oferta kompletna 🙂

 

 

Uczestnictwo w promocji

Akcja skierowana do nowych klientów, czyli osób nieposiadających konta osobistego w Getin Banku od 1 maja 2017 roku do 4 czerwca 2018 roku. Jeśli w tym czasie posiadaliście lub posiadacie inny produkt Getin Banku, spokojnie możecie wziąć udział również w niniejszej promocji.

Aby wziąć udział w akcji, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy, że podacie imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, a także zaakceptujecie regulaminy. Po rejestracji otrzymacie na maila link aktywacyjny. Kliknięcie w link będzie równoznaczne z potwierdzeniem udziału w akcji. Teraz zostaniecie przeniesieni z powrotem na stronę promocji, co będzie równoznaczne z aktywacją profilu w promocji. Link do założenia konta dostępny będzie w zakładce KONTO BONUS. Na złożenie wniosku macie czas od 4 czerwca 2018 roku do 2 lipca 2018 roku, natomiast samo podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera powinno nastąpić do 17 lipca 2018 roku.

Podczas składania wniosku wyraźcie również zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Wyrażoną zgodę należy utrzymać w mocy co najmniej do 31 października 2018 roku. Później oczywiście możecie ją wycofać.

 

Jak zdobyć 100 zł premii na start

Gdy już otworzycie Konto Proste Zasady, w lipcu oraz w sierpniu 2018 roku:

 • zapewnijcie wpływy na konto w wysokości minimum 100 zł,
 • wykonajcie co najmniej 5 płatności kartą oraz jedną płatność BLIKIEM na łączną kwotę minimum 150 zł.

Dla pewności, jeszcze raz podkreślę, iż powyższe warunki należy spełnić w każdym miesiącu z osobna. Na poczet promocji zaliczają się zarówno płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i internetowe.

 

Finalizacja promocji

Na koniec pozostaną już tylko kwestie formalne. Do 8 października 2018 roku organizator promocji roześle maile z informacją o potrzebie wypełnienia danych do wypłaty premii. W mailu zawarty będzie link przekierowujący do strony promocji. Waszym ostatnim zadaniem będzie podanie danych do wypłaty premii (numer konta w Getin Banku + podstawowe dane identyfikacyjne do przelewu). Na wypełnienie powyższych danych będziecie mieli 7 dni od momentu otrzymania wiadomości od organizatora. Premia trafi na wasze konta do 22 października 2018 roku. W tym dniu wasze konto i karta debetowa muszą być aktywne.

Szczegóły w regulaminie promocji Konto Proste Zasady z Bonusem.

 

Program poleceń – nawet 250 zł premii dodatkowej

To jeszcze nie wszystko. Promocja Konta Proste Zasady z Bonusem posiada również wbudowany program poleceń. Biorąc udział w akcji, możecie polecać ofertę swoim bliskim, dzięki czemu otrzymacie 50 zł premii dodatkowej za skuteczne polecenie konta. Rachunek możecie polecić maksymalnie 5 osobom, odbierając w ten sposób nawet 250 zł premii dodatkowej. Łączny „pakiet promocyjny” jest naprawdę skutecznym wabikiem, dlatego bez trudu powinniście znaleźć chętnych na skorzystanie z oferty Getin Banku.

Link polecający znajdziecie po zalogowaniu na stronie promocji w zakładce PROGRAM POLECAJĄCY. Złożenie wniosku o konto poprzez link polecający odbywa się analogicznie jak w przypadku rejestracji za pośrednictwem linków zamieszczonych na blogu. Osobę poleconą obowiązują również identyczne kwestie w zakresie definicji nowego/byłego klienta, warunków promocji oraz jej finalizacji (wypełnienie danych do wypłaty premii).

Aktywny udział w programie poleceń możecie rozpocząć jeszcze zanim sami spełnicie wszystkie warunki do otrzymania bonusu. Premia dodatkowa zostanie wypłacona łącznie z premią główną. Oczywiście, aby otrzymać premię dodatkową, musicie spełnić warunki dla premii głównej.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

Kalendarium promocji:

 • Do 2 lipca 2018 roku – rejestrujecie się w promocji
 • Do 17 lipca 2018 – podpisujecie umowę o konto wraz z kartą debetową
 • Lipiec 2018 – zasilacie konto na 100 zł + 5 płatności kartą i jedna BLIKIEM na łączną kwotę minimum 150 zł
 • Sierpień 2018 – zasilacie konto na 100 zł + 5 płatności kartą i jedna BLIKIEM na łączną kwotę minimum 150 zł
 • Do 8 października 2018 – otrzymacie maila od organizatora promocji
 • 7 kolejnych dni wypełniacie dane do wypłaty premii
 • Do 31 października 2018 – utrzymujecie aktywne zgody
 • Do 22 października 2018 – bonus ląduje na waszych kontach

 

Złóż wniosek i odbierz 100 zł premii od Getin Banku

 

Lokata mobilna na 3% oraz konto oszczędnościowe

Getin Bank ma w swojej bardzo przyzwoite produkty oszczędnościowe. Pierwszym z nich jest lokata mobilna oprocentowana na 3% w skali roku. Lokatę możecie założyć poprzez aplikację mobilną na okres 2 miesięcy. Minimalna kwota lokaty to 500 zł, zaś maksymalna 10.000 zł.

Drugi z produktów to rachunek oszczędnościowy. W tym przypadku promocyjne oprocentowanie wynosi 2,5% 3 % w skali roku i obowiązuje dla kwoty do 200.000 zł przez 4 3 pierwsze miesiące. Oprocentowanie nadwyżki ponad kwotę 200.000 zł oraz oprocentowanie całości środków po okresie promocji jest zgodne z aktualną tabelą oprocentowania.

Dodatkowo, w ramach promocji „Bonus za aktywność” Getin Bank oferuje aż 3,5% w skali roku dla kwoty do 10.000 zł i to przez okres 12 miesięcy. Akcja promocyjna skierowana jest do osób, które otworzą Konto Proste Zasady oraz będą zapewniać regularne wpływy na ROR w kwocie co najmniej 1500 zł.

Szczegóły:

 

Bilety do kina z Kontem Proste Zasady

Od 1 czerwca 2018 roku w Getin Banku dostępna jest promocja dla osób, które otworzą rachunek i dokonają minimum jednego przelewu za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej na dowolny rachunek (przelewy na rzecz tego samego posiadacza nie będą uwzględniane). Promocja skierowana jest do osób, które po 1 czerwca 2017 roku nie posiadały ROR w Getin Banku. Zatem okresy karencji dla promocji z premią oraz biletem do kina są niemal tożsame.

Nagrodą w promocji są dwa vouchery do kina do wykorzystania na dowolny seans 2D w sieci kin Multikino lub Helios (niestety nie ma możliwości wyboru, które vouchery chcecie uzyskać). Liczba voucherów wynosi 35.000 (czyli naprawdę dużo). Będą one wydawane według zasady kto pierwszy, ten lepszy. Kody otrzymacie na skrzynkę wewnętrzną w ciągu 7 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. W dniu otrzymania nagrody musicie posiadać aktywne konto. Ważność voucherów upływa 31 maja 2019 roku. 

Szczegóły w regulaminie promocji „Bilet do kina z Kontem Proste Zasady”.

 

Pozostałe promocje Getin Banku

Getin Bank od pewnego czasu przynależy do programu lojalnościowego MasterCard Priceless Specials. Za samą rejestrację w programie otrzymacie 800 punktów na start. Będziecie je mogli wymienić przykładowo na bilet do sieci kin Cinema City.

Getin Bank ma również dwie bardzo fajne promocje produktów kredytowych. Co ważne, z obu mogą skorzystać aktualni posiadacze konta w Getin Banku. Oznacza to, iż po założeniu rachunku będziecie mogli zdobyć zarówno 150 zł do wykorzystania na stacjach Circle K w promocji karty kredytowej, jak i skorzystać z promocji darmowego kredytu gotówkowego dla kwoty do 2000 zł. Darmowy kredyt to świetny sposób na zbudowanie pozytywnej historii kredytowej w bazach BIK-u, szczególnie, iż możecie go zaciągnąć na okres do 12 miesięcy.

Odnośniki do opisów wymienionych promocji:

 

Konto Proste Zasady – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za kartę debetową – bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia, a dla pozostałych pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej (w przeciwnym razie opłata wyniesie 8 zł),
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
 • 0 zł za wpłatę i wypłatę gotówki w kasie banku,
 • 0 zł prowizji za przyznanie limitu kredytowego w koncie.

Inne opłaty na które warto zwrócić uwagę to wypłaty gotówki z bankomatu zagranicznego (4,5% kwoty transakcji, minimum 10 zł), wpłaty w obcych wpłatomatach (0,6% od kwoty wpłaty minimum 1 zł), czy opłata za sprawdzenie salda w bankomacie (0,99 zł).

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Darmowy pakiet assistance Pakiet Niezawodny

Warto również wspomnieć o innej wartości dodanej, jaką niesie za sobą posiadanie Konta Proste Zasady. Chodzi o pakiet assistance, któremu bank nadał imię Pakietu Niezawodnego. Pakiet ten umożliwia skorzystanie z nagłej pomocy medycznej oraz assistance domowego. Pomoc medyczna obejmuje między innymi wizytę domową lekarza lub pielęgniarki, telefoniczną konsultację medyczną, dostawę podstawowych artykułów spożywczych, transport medyczny, czy pomoc domową. Assistance domowy sprawdzi się w przypadku potrzeby wizyty specjalisty AGD RTV, ślusarza, IT, pomocy sprzątającej, czy też dozoru mienia. Szczegóły dotyczące limitów znajdziecie w karcie produktu Pakiet Niezawodny oraz Warunkach Ubezpieczenia.

Przez pierwsze 6 miesięcy Pakiet Niezbędny będzie dla Was w zupełności darmowy. Później składka miesięczna wynosi 6 zł. Będzie ona pobrana z konta automatycznie. Jeśli będziecie chcieli zrezygnować z pakietu, możecie to zrobić poprzez infolinię banku. Więcej na temat pakietu na stronie banku.

 

Złóż wniosek i odbierz 100 zł premii od Getin Banku

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów