fbpx

EnveloBank: odbierz vouchery LOT Travel o wartości 1000 zł oraz bony 50 zł na empik.com w promocji „Podróżuj z nami korzystnie”

W ostatnim czasie na blogu pojawiły się dwie bardzo dobre promocje EnveloKonta z premią. Jeśli zdecydowaliście się zostać klientami EnveloBanku, możecie podwyższyć swoje dochody o kolejne 50 zł, a nawet 1000 zł w postaci voucherów. W ramach promocji „Podróżuj z nami korzystnie” EnveloBank nagrodzi Was za aktywne korzystanie z karty płatniczej w przypadku płatności związanych z podróżami.


 

Zasady promocji

Uczestnikami promocji mogą być posiadacze aktywnego konta osobistego EnveloKonto wraz z aktywną kartą debetową oraz wyrażonymi zgodami na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych.

Aby wziąć udział w promocji, na początek zarejestrujcie swój udział na dedykowanej stronie banku. Następnie wykonajcie płatności kartą na łączną kwotę minimum 2500 zł w okresie od 1 sierpnia do 30 września 2018 roku (liczy się data wykonania płatności). Na poczet promocji zaliczane są jedynie płatności za usługi i produkty związane z podróżami (między innymi tankowanie samochodu, bilety kolejowe i autobusowe, restauracje, bary, opłacenie lotów, wycieczek, hoteli i wiele innych). Szczegółowy wykaz transakcji biorących udział w promocji zawarty jest w załączniku do regulaminu.

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

 

.

Jak zdobyć nagrodę w promocji

Nagrodę główną w postaci vouchera LOT Travel o wartości 1000 zł otrzyma 5 osób, które wykonają płatności o największej łącznej wartości. Oprócz tego, organizator przygotował nagrody dodatkowe w postaci voucherów o wartości 50 zł do wykorzystania na empik.com. Nagrody dodatkowe nie mają ograniczonej puli, zatem spełnienie warunków promocji zagwarantuje Wam zdobycia vouchera o wartości 50 zł.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane do 10 listopada 2018 roku na stronie promocji. Ponadto laureaci otrzymają stosowną wiadomość w ramach bankowości online. Nagrody główne zostaną rozesłane kurierem, zaś kody na empik.com SMS-owo. Wysyłka obu rodzajów nagród nastąpi do 15 listopada 2018 roku. W dniu wydania nagrody wasze konto i karta muszą być aktywne oraz nie mogą znajdować się w fazie wypowiedzenia.

Szczegóły promocji w regulaminie.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów