Do 360 zł premii za otwarcie Konta 360 lub
Konta 360 Student w Millennium Bank
+ lokata mobilna 3,25% na 3 miesiące
+ 100 zł za polecenie konta

750x200Millennium Bank przedłuża swoją świetną promocję, w której za założenie konta oraz aktywne korzystanie z karty debetowej oraz aplikacji BLIK możecie otrzymać 360 zł premii. Ponadto w celu zwiększenia liczby nowych klientów, bank wprowadza system poleceń – za każde skuteczne polecenie Konta 360 lub Konta 360 Student będziecie mogli zdobyć 100 zł (do 700 zł w całej akcji). Millennium Bank z pewnością podejrzał u konkurencji jak skuteczną formą rekomendacji produktów bankowych są programy poleceń. Stosowane są one głównie przez Inteligo (100 zł dla poleconego oraz 50 zł dla polecającego). Co ważne, polecać konta mogą zarówno obecni jak i nowi klienci, którzy założą ROR podczas obecnej akcji promocyjnej. Zatem otwierając dziś Konto 360 (lub w wersji dla studentów) możecie zdobyć 360 zł premii z tytułu aktywnego korzystania z rachunku oraz aż 700 zł dzięki poleceniom go swoim bliskim. Dodatkowo każdy z Was będzie mógł otworzyć dobrze oprocentowaną (jak na obecne realia) lokatę mobilną na 3,25%. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 500 – 10 000 zł. W dalszej części artykułu najpierw przypomnę warunki promocji, w której do zdobycia jest 360 zł, a następnie przejdę do kwestii programu poleceń Polecam Bank Millennium.

 

Nowy klient, który zdecyduje się otworzyć Konto 360 lub Konto 360 Student może otrzymać do 360 zł premii z tytułu zwrotu za płatności kartą debetową oraz poprzez aplikację BLIK. Promocja trwa przez 6 miesięcy od otwarcia konta. Zwrot jest liczony następująco:

  • 2% zwrotu za płatności kartą do konta – do 30 zł miesięcznie;
  • 10% zwrotu za płatności BLIK – do 30 zł miesięcznie.

 

Do płatności bezgotówkowych zaliczają się tradycyjne płatności w punktach handlowo usługowych, jak i te wykonywane przez Internet.

II edycja promocji trwa od 28.08.2015r. do 22.11.2015r.

 

Kto może zostać uczestnikiem 

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy w okresie od 1.09.2014 r do dnia poprzedzającego rozpoczęcie promocji nie były stroną umowy, na mocy której bank prowadził na ich rzecz rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy (ROR) lub konto techniczne (rachunek techniczny).

Jeżeli nie posiadaliście w ogóle konta w Millennium Banku lub byliście jego klientami, ale w porę zamknęliście konto – możecie skorzystać z promocji. W tym celu należy złożyć wniosek o promocyjne konto.

 

Jak zdobyć premię

Premia za dany miesiąc kalendarzowy będzie wypłacana po spełnieniu łącznie następujących warunków:

a) zaksięgowanie na koncie w danym miesiącu kalendarzowym przynajmniej jednej płatności kartą, 

b) w przypadku Konta 360º zapewnienia w danym miesiącu kalendarzowym łącznych wpływów zewnętrznych na konto w kwocie nie niższej niż 1000 PLN, 

c) zalogowania się do aplikacji mobilnej banku

 

 

 

Konto 360 w Millennium Bank – charakterystyka

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za kartę do konta

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne

– 0 zł za przelewy na e-mail lub telefon

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą

– 0 zł za zlecenia stałe

– 0 zł za polecenie zapłaty

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową

Zwolnienie z opłat za prowadzenie konta i karty oraz wypłaty z bankomatów w przypadku minimum 1000 zł wpływów miesięcznych na konto i minimum 1 płatności kartą do konta w miesiącu. Jeśli chodzi o wpływy może to być suma mniejszych kwot przelana na przykład z waszego rachunku w innym banku. Natomiast kwota płatności kartą jest dowolna.

Konto 360 Student (dla osób w wieku 18–26 lat) nie wymaga 1000 zł wpływu, prowadzenie konta jest bezwzględnie bezpłatne, jedyny wymóg to dowolna płatność kartą debetową.

Do karty dołączone jest opcjonalne ubezpieczenie za 2,99 zł miesięcznie. Jeżeli nie chcecie z niego korzystać, można je dezaktywować na infolinii lub w oddziale.
Przez pierwszych 12 miesięcy od otwarcia konta możecie bezpłatnie korzystać z dodatku „Pakiet Bardzo Pomocny”. Po tym okresie opłata za pakiet to 4,99 zł. Wybierając Konto 360° i posiadając ubezpieczenie Pakiet Bardzo Pomocny, nawet przez 12 miesięcy możesz bezpłatnie korzystać z pomocy fachowców. Możesz skorzystać aż z 7 interwencji w roku. Wystarczy kontakt z całodobowym Centrum Alarmowym.

 

Jak otworzyć konto w praktyce

Konto możecie otworzyć w pełni online poprzez przelew weryfikacyjny z waszego obecnego banku. W tym celu należy złożyć poprawny wniosek oraz dokonać przelewu inicjującego na kwotę wskazaną przez bank (na przykład 1 zł). W przelewie zwrotnym bank odda Wam przelane wcześniej środki, zaś w tytule zawrze login do nowo otwartego konta. Ewentualnie dokumenty wraz z umowa mogą być dostarczone poprzez kuriera.

 

Lokata mobilna

Wszyscy nowi klienci mogą skorzystać z bardzo dobrej Lokaty mobilnej oprocentowanej na 3,25% w skali roku. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 500 – 10 000 zł.

Otwórz Konto 360 w banku Millennium

 

Konto oszczędnościowe

Ponadto nowi klienci mogą założyć konto oszczędnościowe oprocentowane na 3% w skali roku. Okres promocyjnego oprocentowania to 4 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 1000 – 100 000 zł.

Otwórz Konto 360 w banku Millennium

 

Opodatkowanie premii

Uzyskana premia podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U.2012, poz.361).

Regulamin promocji

 

Czym jest BLIK

BLIK umożliwia użytkownikom telefonów dokonywanie płatności w sklepach, kawiarniach i punktach usługowych, wypłacanie telefonem gotówki w bankomatach, dokonywanie płatności w internecie. Polski system płatności mobilnych dynamicznie się rozwija. Rośnie sieć tradycyjnych sklepów, restauracji, kawiarni i punktów usługowych, jak i sklepów internetowych. Zwiększa się również sieć bankomatów, w których można wypłacać gotówkę przy pomocy telefonu. Aby być na bieżąco, sprawdź aktualną sieć akceptacji w swojej bankowej aplikacji mobilnej przy pomocy Geolokalizacji.

Za zgodą właściciela

 

 

Zasady programu Polecam Bank Millennium

Uczestnikiem promocji (osobą polecającą) może być obecny klient banku jak i osoba, która dopiero założy rachunek. Z zastrzeżeniem, iż klient nie może być uczestnikiem promocji o ile posiadał już w banku rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy i rozwiązał umowę o prowadzenie tego rachunku po 01.09.2014 r.

Za każde skuteczne polecenie uczestnik otrzymuje 100 zł (kwota netto, gdyż premie zwolnione są z opodatkowania). Łącznie można uzyskać 700 zł, a więc polecić konto maksymalnie 7 osobom.

 

Screen Shot 08-28-15 at 09.14 AM

 

Jak zacząć polecać

W tym celu należy:

a) zalogować się w systemie transakcyjnym banku (Millenet);

b) na swoim profilu w sekcji pod nazwą „Polecam Bank Millennium”, dokonać akceptacji Regulaminu Promocji, poprzez zaznaczenie dedykowanego pola,

c) polecić osobie, która nie posiada żadnego produktu w banku i nie jest lub nie była uprawniona do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w banku po 01.09.2014 r. jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator Konto 360° lub Konto 360°Student poprzez wysłanie do nowego klienta wiadomości (mailowej lub tekstowej, SMS) z unikalnym „Kodem promocyjnym” przypisanym do obecnego klienta, co czyni we własnym zakresie lub za pośrednictwem banku (wtedy bank na zlecenie klienta wysyła wiadomość SMS, bądź email odpowiednio na numer telefonu lub adres wskazany przez Klienta).

 

Jakie warunki musi spełnić nowy klient

a) po otrzymaniu wiadomości z poleceniem, w której przekazywany jest link do strony promocji, nowy klient musi wejść na stronę Polecam.BankMillenium.pl, na której widnieje pole ze wskazanym Kodem promocyjnym;

b) złożyć wniosek o konto – Kod promocyjny przepisuje się automatycznie do formularza wniosku;

c) poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgodę na przekazywanie obecnemu klientowi informacji o dokonanych czynnościach bankowych, w zakresie niezbędnym do uzyskania przez obecnego klienta nagrody w ramach promocji;

d) na podstawie złożonego wniosku zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie konta wraz z kartą debetową lub aktywacją aplikacji płatniczej BLIK;

e) od dnia otwarcia konta do 30 listopada 2015 roku na nowo otwartym koncie zostaną zaksięgowane transakcje bezgotówkowe dokonane w stacjonarnych punktach handlowo – usługowych przy użyciu karty debetowej i/lub usługi BLIK na łączną kwotę co najmniej 360 zł,

f) nowy klient nie rozwiąże lub nie wypowie umowy o prowadzenie konta do dnia
10 grudnia 2015 roku.

 

Ważne terminy

  • Czas trwania promocji – od 26 sierpnia 2015 roku do 30 listopada 2015 roku;
  • Polecanie konta jest możliwe jedynie do 31 października 2015 roku;
  • Nagrody pieniężne w promocji zostaną wypłacone przez bank do 10 grudnia 2015 roku na rachunki oszczędnościowo – rozliczeniowe w banku.

 

Regulamin promocji Polecam Bank Millennium

 

Jak zamknąć konto

Jeżeli po zakończeniu promocji z jakichś przyczyn postanowicie zamknąć swoje konto, podpowiadam jak przejść tą procedurę. Millennium Bank jest bardzo nowoczesnym bankiem w tej kwestii, gdyż udostępnia zamknięcie rachunku w pełni online.

Umowa może być rozwiązana:

– przez Posiadacza rachunku – na piśmie, z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia:

1) w oddziale banku Millennium Banku;

2) drogą listowną, przesyłając pismo na adres korespondencyjny centrali banku: Bank Millennium S.A., ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa;

3) poprzez system Millenet. Służy do tego opcja z menu na górze ekranu: „Konta -> Wnioski -> Zamykanie konta”;

4) kontaktując się z konsultantem serwisu TeleMillennium.

Wysyłając wypowiedzenie pocztą, należy zawrzeć w nim wszelkie dane weryfikacyjne oraz numer rachunku do zamknięcia. Należy wskazać numer konta do rozdysponowania pozostałych środków. Należy również pamiętać o złożeniu podpisu.

Bank nie pobiera dodatkowych opłat za zamknięcie rachunku.

Karta oraz dostęp do bankowości elektronicznej

Kartę należy zniszczyć we własnym zakresie. Dostęp do bankowości elektronicznej zamykany jest automatycznie, nie ma potrzeby składać dodatkowego wniosku o zamknięcie dostępu do systemu transakcyjnego.

Zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych może zostać odwołana poprzez:

  • wizytę w dowolnym oddziale Banku Millennium po okazaniu ważnego dowodu osobistego.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów