fbpx

Credit Agricole: 460 zł premii w ramach promocji dla abonentów platformy CANAL+ (dawniej nc+) oraz bonus 250 zł w kampanii kredytu z RRSO 0%

W obliczu gigantycznego zainteresowania promocją darmowego kredytu z 250 zł premii, postanowiłem poszukać dla Was korzystnej promocji konta, którą można połączyć przy okazji wnioskowania o kredyt. No i mam! Otóż bank Credit Agricole od pewnego czasu współpracuje z platformą telewizji satelitarnej CANAL+ (dawniej nc+). Owocem tej kooperacji jest promocja „Włącz korzyści”, w której to abonenci CANAL+ (telewizyjni lub telekomunikacyjni) mogą otrzymać aż 460 zł premii za założenie Konta dla Ciebie. Nie jesteś jeszcze abonentem telewizji satelitarnej? Tutaj kolejna dobra wiadomość, albo i dwie. Decydując się na zakup nowego abonamentu, przez pierwsze 3 miesiące będziecie zwolnieni z opłaty miesięcznej. Po drugie, za darmo będziecie mogli skorzystać z dekodera 4K przez okres 24 miesięcy. Jego standardowy koszt to 15 zł miesięcznie, co oznacza oszczędność na poziomie kolejnych 360 zł! Wracając jednak do samego rachunku w Credit Agricole, Konto dla Ciebie w swojej podstawowej formie (oprócz niej dostępny jest również pakiet VIP) zapewnia darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz pakiet assistance. Miłośnicy płatności mobilnych odnajdą w Credit Agricole wszystkie 3 podstawowe rozwiązania, a mianowicie Apple Pay, Google Pay, a także BLIK-a. Jeśli natomiast szukacie korzystnego sposobu na ulokowanie oszczędności, na pomoc może Wam przyjść Rachunek Oszczędzam. Zapewnia on oprocentowanie na poziomie 3% w skali roku dla kwoty do 30.000 zł. A i byłbym zapomniał. Dodatkowe 50 zł premii na start otrzymacie w ramach programu poleceń!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Zgodnie z regulaminem, z promocji może skorzystać klient, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy od momentu zawarcia umowy o konto nie posiadał rachunku osobistego w Credit Agricole. Przykładowo, podpisując umowę 12 października 2019 roku, wasze poprzednie konto powinno zostać zamknięte przed 12 października 2018 roku. Chodzi tu zarówno o Konto dla Ciebie, jak i konta ze starych pakietów, które literalnie wymienia regulamin (między innymi Konto PROSTOoszczędzające). W regulaminie dodatkowo znajdziemy informację o potrzebie otrzymania zaproszenia do niniejszej promocji. Jednak jak potwierdziłem na infolinii i w placówce Credit Agricole, takowe zaproszenie otrzymuje się automatycznie podczas składania wniosku o konto i oznajmieniu, iż chce się skorzystać z promocji.

 

W przypadku programu poleceń, okres karencji jest nieco krótszy, ponieważ wynosi on jedynie 265 dni. Jako, że okres ten jest zbieżny z promocją z CANAL+, bez problemu możecie połączyć obie promocje!

 

Oczywiście naturalnym warunkiem udziału w promocji jest posiadanie aktywnej umowy abonamentowej (prepaid lub postpaid) z operatorem CANAL+ (dawniej nc+). Może to być zarówno umowa na telewizję satelitarną, jak i usługę telekomunikacyjną.

Aktualnie, w związku z rebrandingiem platformy nc+ w CANAL+ dostępne są Wybuchowe promocje zapewniające 3-miesięczne zwolnienie z opłat abonamentowych. Pełna oferta CANAL+ dostępna jest na dedykowanej stronie promocji. Możecie zatem najpierw skorzystać z promocyjnej oferty CANAL+, a dopiero później składać wnioski o konto oraz ewentualnie kredyt. Promocja „Włącz korzyści” trwa aż do 31 grudnia 2019 roku.

 

Jak założyć konto w promocji „Włącz korzyści”

Konto w ramach niniejszej promocji dostępne jest zarówno w placówkach banku, na infolinii, jak i po wypełnieniu dedykowanego formularza. Zapewne większość z Was będzie chciała połączyć niniejszą promocję wraz z akcją „Oddajesz mniej niż pożyczasz”. W związku z tym, wygodnym rozwiązaniem będzie złożenie wniosku w promocji kredytu oraz umówienie się na wizytę w placówce, gdzie za jednym razem założycie konto oraz zawnioskujecie o kredyt. Dwie pieczenie na jednym ogniu 🙂 Więcej na temat promocyjnego kredytu znajdziecie w osobnym artykule.

 

W każdej formie wnioskowania o konto niezbędnym elementem będzie podanie numeru rachunku, na który uiszczacie opłatę z tytułu abonamentu za korzystanie z platformy CANAL+. Dlatego idąc do placówki zabierzcie ze sobą fakturę lub umowę z operatorem.

 

Jak uzyskać do 460 zł premii, a może i nawet 820 zł?

Łączny bonus podzielony jest na dwie części. Pierwsze 100 zł otrzymacie jednorazowo za sam fakt otwarcia konta oraz zapewnienia wpływu na konto w wysokości co najmniej 1000 zł. Kwota ta musi wpłynąć na wasze konto do końca miesiąca następującego po zawarciu umowy o konto. Przykładowo, podpisując umowę w październiku, pierwszy wpływ musi zostać zagwarantowany w październiku lub w listopadzie.

 

Kolejna premia wynosi maksymalnie 360 zł i będzie już rozłożona w czasie. Mianowicie, bank wypłaci Wam miesięczny bonus o równowartości połowy kwoty zapłaconego abonamentu. Maksymalna miesięczna premia to 30 zł, zaś maksymalny okres wypłacania premii to 18 miesięcy. Aby uzyskać premię za dany miesiąc, również należy zapewniać wpływy na kwotę 1000 zł (w każdym miesiącu promocji). Dodatkowo pamiętajcie, iż abonament za CANAL+ powinien być opłacony z konta w Credit Agricole za pośrednictwem przelewu, zlecenia stałego lub poleceniem zapłaty. W opcji numer 2 i 3 rachunki będą się opłacały same, zaś wy będziecie tylko liczyć wypłacane premie 😉

 

Dla obu rodzajów premii wymagany wpływ może stanowić wpłatę gotówkową w kasie lub w oddziale banku, bądź też przelew zewnętrzny spoza Credit Agricole. Bank zaznacza, iż nie może to być przelew z waszego konta należącego do Was w jakimkolwiek banku, zatem środki powinien Wam przelewać przykładowo ktoś z bliskich, czy też pracodawca. W zasadzie, zaraz po odnotowaniu wpływu, pieniądze możecie odesłać na pierwotne konto. Cóż, moim zdaniem bank i tak nie ma za bardzo możliwości zweryfikowania nadawcy przelewu (przecież Janów Kowalskich może być tysiące). Jednak lepiej nie ryzykować i postawić na opcję gotówkową lub przelew od „osoby trzeciej”.

 

Przykładowo, gdy za abonament płacicie 19,99 zł (tyle kosztuje Pakiet Start+), wówczas na wasze konto powędruje co miesiąc 10 zł, co w skali całej promocji da 180 zł premii + 100 zł na start. Inny przykład to Pakiet Familijny Extra+, który kosztuje 59,99 zł. W jego przypadku miesięczny zwrot to 30 zł, który będzie wypłacany przez 12 miesięcy (ponieważ maksymalny zwrot w promocji to 360 zł). Moim zdaniem najbardziej optymalnym rozwiązaniem będzie Pakiet Comfort+, który ma o wiele bogatszy rozkład kanałów niż pakiet startowy. W tym przypadku abonament kosztuje 39,99 zł, co zapewnia zwroty po 20 zł przez okres 18 miesięcy. Sumarycznie da nam to pełne 360 zł premii, powiększone o 100 zł na start oraz 360 zł oszczędności na dekoderze 4K 🙂

 

 

 

Kiedy bank będzie wypłacał premie?

W przypadku startowego 100 zł, bonus zostanie wypłacony do końca kolejnego miesiąca po zapewnieniu wpływu na 1000 zł.

Natomiast bonusy za opłacanie abonamentu CANAL+ również będą wypłacane w miesiącach następujących po opłaceniu abonamentu z konta w Credit Agricole.

Szczegóły w regulaminie promocji „Włącz korzyści”.

 

Dekoder 4K za darmo przez 24 miesiące 

To jeszcze nie wszystko. Operator CANAL+ przygotował również dedykowaną ofertę wyłącznie dla klientów Credit Agricole. Po okazaniu ulotki ze specjalnym kodem (którą dostaniecie w placówce banku) możecie zaoszczędzić kolejne 360 zł. Otóż na okres 24 miesięcy dostaniecie za darmo dekoder 4K, którego standardowy miesięczny koszt wypożyczenia wynosi 15 zł. Dodatkową ofertą jest abonament na telefon komórkowy za pół ceny (czyli 9,90 zł miesięcznie) dla osób przenoszących numer do CANAL+.

Szczegóły w ulotce lub w na stronie Credit Agricole (ostatni akapit).

 

50 zł w programie poleceń

Aby oprócz 460 zł premii  otrzymać również 50 zł ekstra, podczas wnioskowania o konto należy podać kod polecenia. Jeżeli nikt z twoich znajomych lub członków rodziny nie bierze udziału w Programie Poleceń – Credit Agricole, możesz wykorzystać mój kod polecenia. W ten sposób masz pewność, że otrzymasz premię, ponieważ spełniam wszelkie warunki jako polecający w programie. Aby otrzymać kod polecenia napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt, wpisując w tytule maila “Kod polecenia Credit Agricole”.

 

Aby otrzymać 50 zł ekstra w ramach programu poleceń, wystarczy w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty otwarcia konta:

 • zapewnić wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł lub
 • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł.

 

Oczywiście pierwszy z wymienionych wariantów jest o wiele łatwiejszy, ponieważ warunki dla programu poleceń spełnicie…zapewniając wpływ wymagany w promocji z CANAL+. Premia zostanie wypłacona tradycyjnie w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym po raz ostatni na wasze konto wpłynie wymagana kwota. 

Po szczegóły odsyłam do regulaminu Programu Poleceń III.

 

3% w skali roku na Rachunku Oszczędzam (do 30.000 zł)

Credit Agricole posiada również korzystną ofertę oszczędnościową. Osoby, które zdecydują się założyć konto osobiste będą mogły skorzystać z preferencyjnego oprocentowania na Rachunku Oszczędzam. Oprocentowanie konta wynosi 3% w skali roku z kwartalną kapitalizacją odsetek (przez okres 4 miesięcy). Maksymalna kwota obowiązywania promocyjnego oprocentowania to 30.000 zł. Oprocentowanie dla nadwyżki w okresie promocyjnym oraz dla całości środków po 4 pierwszych miesiącach zgodne jest z obowiązującą tabelą oprocentowania. Konto oszczędnościowe zapewnia jedną darmową wypłatę środków w miesiącu. Każdy kolejny przelew kosztuje 10 zł. Prowadzenie Rachunku Oszczędzam jest darmowe.

Więcej na temat Rachunku Oszczędzam pisałem w dedykowanym artykule.

 

Analiza Konta dla Ciebie

W przypadku Konta dla Ciebie bardzo łatwo możecie uniknąć wszelkich opłat związanych z obsługą rachunku. Wystarczy, że zapewnicie wpływy na kwotę 1000 zł (spełniając przy okazji warunki promocji) oraz wykonacie 1 płatność kartą lub BLIKIEM w danym miesiącu, a w zamian otrzymacie:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za kartę debetową,
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
 • 0 zł za wpłatę gotówki w kasie banku,
 • 0 zł za wypłatę gotówki w oddziale,
 • 7 zł za przelew EXPRESS ELIXIR,
 • możliwość korzystania z BLIK, Apple Pay oraz Google Pay,
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

W przypadku niespełnienia warunków darmowości, prowadzenie konta kosztuje 7 zł miesięcznie, karta debetowa 9 zł, zaś wypłaty z obcych bankomatów 5 zł. Oprócz aspektów kosztowych, warto wspomnieć, iż klienci Credit Agricole mogą korzystać z nowoczesnej aplikacji mobilnej, usługi CAsaver, rabatów w Klubie Rabatowym, karty płatniczej z własnym wizerunkiem (koszt to 15 zł) oraz dostępu do ponad 500 placówek.

 

Konto dla Ciebie VIP zagwarantuje darmowe prowadzenie rachunku w przypadku zapewnienia wpływu na minimum 10.000 zł miesięcznie lub utrzymywania na rachunkach co najmniej 200.000 zł. Jeśli nie spełnicie wymienionego warunku, konto będzie kosztowało 30 zł. Karta debetowa i wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą są natomiast bezwarunkowo darmowe.

 

Do 500 zł premii za polecanie konta znajomym

Jeśli posiadacie już rachunek w Credit Agricole lub macie zamiar założyć go w niniejszej promocji, będziecie mogli uzyskiwać dodatkowe dochody poprzez polecanie konta swoim znajomym. W ten sposób uzyskacie 50 zł za skuteczne polecenie. Maksymalna kwota premii do uzyskania to 500 zł (za 10 poleconych). Trzecia edycja programu poleceń trwa do 31 marca 2020 roku.

Aby zostać polecającym należy zarejestrować się na stronie programu poleceń, wybierając opcję Chcę Polecać Konto. Po rejestracji otrzymacie kod polecenia, który następnie będziecie przekazywać swoim bliskim. Kod otrzymacie w formie wiadomości mailowej oraz SMS. Pamiętajcie, aby wyrazić odpowiednie zgody oraz nie odwoływać ich w czasie trwania programu. Z programu wykluczeni są pracownicy banku.

 

Premia za polecenie zostanie wypłacona w miesiącu następującym, po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. Jednorazowa premia wynosi 62 zł, aczkolwiek bank pobiera i odprowadza 19% zryczałtowanego podatku dochodowego, dzięki czemu otrzymujecie 50 zł netto. Skuteczne polecenie ma miejsce wtedy, gdy polecony otworzy konto w ciągu 30 dni od momentu złożenia wniosku oraz nie odstąpi lub nie wypowie umowy przed wypłatą premii.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu Programu Poleceń III.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów