Citi Handlowy: Konto Citi Priority z premią do 300 zł dla nowych i obecnych klientów – II edycja

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna. Do zdobycia jest rekordowe 450 zł premii na start w promocji darmowego Citikonta + 100 zł bonusu w punktach Bezcenne Chwile oraz do 100 zł moneyback.

Bank Citi Handlowy postanowił przedłużyć o 3 miesiące promocję „Nagroda na powitanie w Citi Priority!”. II edycja promocji jest bliźniaczo podobna do akcji zakończonej w grudniu ubiegłego roku. Dla przypomnienia, do zdobycia jest 200 zł lub 300 zł za założenie konta Citi Priority oraz spełnienie kilku dodatkowych (aczkolwiek niewygórowanych) warunków. Opcja z 200 zł premii jest o wiele łatwiejsza do spełnienia dla użytkowników bloga, szczególnie dla tych, którzy zdecydowali się wyrobić jedną z premiowanych kart. Dzięki założeniu konta możecie dodatkowo zwiększyć swoje dochody na współpracy z bankiem Citi Handlowy.

Uczestnicy

Podobnie, jak w przypadku pierwszej edycji, bank narzuca pewien okres karencji w zakresie nieposiadania konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego. Tym razem deadline dotyczy 30 czerwca 2016 roku. Obowiązuje to również w kwestii współposiadania konta lub bycia pełnomocnikiem do konta. Jeśli natomiast w powyższym okresie mieliście jakiś inny produkt w banku (na przykład kartę kredytową), nie wyklucza Was to z promocji, a może dodatkowo ułatwić spełnienie warunków o czym będzie mowa poniżej.

Warunki promocji

Promocja przewiduje dwa warianty premii: 300 zł lub 200 zł. Oba bonusy wypłacane są w czterech częściach, odpowiednio po 75 zł lub 50 zł. W obu przypadkach do promocji należy przystąpić (podpisać umowę o konto Citi Priority) do 31 marca 2017 roku. Oferta jest limitowana do 1000 pierwszych uczestników, którzy podpiszą regulamin promocji. Macie na to czas najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Na 300 zł mogą liczyć osoby, które w okresie do ostatniego dnia piątego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto, zgromadzą i utrzymają na rachunkach (również na lokatach) średniomiesięczne saldo w wysokości minimum 30.000 zł. Jeśli zatem otworzycie konto w grudniu, średniomiesięczne saldo możecie utrzymać na przykład w styczniu, lutym, marcu i kwietniu. Dodatkowym warunkiem jest wykonanie minimum 2 transakcji bezgotówkowych kartą debetową na łączną kwotę co najmniej 300 zł, w każdym miesiącu, za który wypłacana jest premia. Zgodnie z regulaminem:

Średniomiesięczne saldo środków wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach uczestnika Oferty w Banku w kolejnych dniach miesiąca podzielonej przez liczbę dni w danym miesiącu kalendarzowym.

W utrzymaniu salda na odpowiednim poziomie może Wam pomóc lokata terminowa stworzona z myślą o uczestnikach niniejszej promocji. Kwotę równą 30.000 zł możecie ulokować z oprocentowaniem 2% w skali roku. Okres lokaty to tylko 3 miesiące, dlatego w ostatnim miesiącu spełniania warunków, środki możecie utrzymywać na standardowym koncie osobistym lub skorzystać z tradycyjnej oferty depozytowej banku (niestety Citi Handlowy ma dość niskie oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych). Lokatę możecie otworzyć do końca miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia konta.

Nieco łatwiej jest zdobyć 200 zł w postaci czterech premii po 50 zł. W tym celu należy w każdym z premiowanych miesięcy wpłacić na konto środki tytułem wynagrodzenia w łącznej wysokości minimum 5000 zł oraz posiadać w tym samym miesiącu aktywny jeden z produktów kredytowych takich jak: główna karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, kredyt hipoteczny lub linia kredytowa w koncie. Dodatkowo należy spełnić warunek transakcji bezgotówkowych kartą debetową na łączną kwotę minimum 300 zł (co najmniej 2 transakcje).

Bank nie precyzuje w regulaminie w jaki sposób weryfikowana jest kwestia wynagrodzenia. Może wystarczy przelew, z odpowiednim tytułem, a może musi to być rzeczywiście przelew od pracodawcy? Trudno powiedzieć. Jedyny zapis regulaminu to:

Środki, o których mowa w ust. 1, lit. c niniejszego paragrafu nie mogą pochodzić z innych rachunków bankowych dla klientów indywidualnych prowadzonych przez Bank.

Jeśli nie posiadacie jeszcze karty kredytowej w banku Citi Handlowym, nadal dostępne są promocje:

Karta kredytowa Simplicity + voucher 400 zł do perfumerii Douglas

Karta kredytowa Simplicity + telefon LG o wartości 549 zł

Kluczowe elementy

Z ważnych kwestii zaczerpniętych z regulaminu promocji należy również zapamiętać:

Bank wypłaci Klientowi Premię w formie przelewu na Konto najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki przyznania Premii.

Brak spełnienia warunków niezbędnych do otrzymania Premii w jednym z kolejnych 4 pełnych miesięcy kalendarzowych w okresie, za który wypłacana jest Premia pozbawia Uczestnika prawa do otrzymania kolejnych Premii.

Jeżeli Konto zostanie zamknięte przed dniem wypłaty Premii, Premia nie zostanie wypłacona.

Złożenie przez Klienta dyspozycji zmiany typu Konta w okresie do momentu wypłaty Premii oznacza rezygnację z warunków Oferty, określonych w niniejszym Regulaminie.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji oraz na stronę banku.

Szczegóły konta Citi Priority

  • 0 zł lub 25 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet

Opłata za konto nie jest pobierana w przypadku spełnienia jednego z poniższych warunków:

  • utrzymywanie średniego salda środków w wysokości minimum 30.000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach),
  • zasilenie konta wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości minimum 5000 zł miesięcznie i posiadanie co najmniej jednego produktu kredytowego (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny).

Nie da się ukryć, iż warunki zapewniające zwolnienie z opłaty za konto są zbieżne z warunkami promocji z premią. Kwestią dyskusyjną zostaje jedynie dylemat pomiędzy wynagrodzeniem, a sumą wpływów. 🙂

Ogólnie rzecz ujmując, z promocji można skorzystać w 100% bezkosztowo.

Więcej na temat opłat w TOiP. Pamiętajcie również o podwyżkach, które wchodzą w życie 1 marca 2017 roku. Więcej na ten temat we wpisie.

Otwórz konto Citi Priority i odbierz do 300 zł premii

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 
 
 
 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów