Citi Handlowy: 700 zł premii za założenie konta Citi Priority oraz 150 zł w programie poleceń!

PROMOCJA Z 700 ZŁ PREMII ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA

Promocja konta Citi Priority z premią do 700 zł to z pewnością hit tego roku. Jak się okazuje bank Citi Handlowy postanowił jeszcze bardziej urozmaicić promocję poprzez dołożenie do niej programu poleceń. Obecni posiadacze konta lub karty kredytowej Citi mogą zdobyć 150 zł premii za skuteczne polecenie konta. W skali całej promocji możecie polecić rachunek 3 osobom, co daje łączny bonus na poziomie 450 zł. Warto w tym miejscu wspomnieć również o aktualnie trwających promocjach kart kredytowych z voucherami o wartości 400 zł do Biedronki lub Allegro.pl, bądź z nagrodą w postaci smartfona LG o wartości 499 zł. W artykule przedstawię najkorzystniejsze warianty współpracy z Citi. Jak sami się przekonacie, ten bank ma gest 🙂

 

 

Kto może polecać konto Citi Priority

Tutaj sprawa jest prosta. Zgodnie z regulaminem, polecającym może być obecny klient banku Citi Handlowy posiadający aktywne konto osobiste lub główną kartę kredytową.

 

Kto może zostać poleconym w promocji

W tym przypadku bank stosuje nieco ponadroczny okres karencji. Poleconym może zostać osoba fizyczna, która nie posiadała w banku Citi Handlowy konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego (dotyczy również wszystkich współposiadaczy konta) i/lub nie była pełnomocnikiem do konta w okresie od 31 października 2016 roku.

 

Jak wziąć udział w promocji

Aby polecić konto, w pierwszym kroku należy wypełnić formularz polecenia na dedykowanej stronie programu poleceń. Formularz wypełnia polecający, wpisując w nim podstawowe dane, zarówno swoje, jak i osoby poleconej. Polecający zobligowany jest uzyskać wcześniej zgodę od poleconego na użycie jego danych w formularzu. Nie możecie ot tak uzupełniać formularza, nie informując o tym fakcie znajomych, do których będzie później dzwonił konsultant Citi. Program poleceń trwa od 3 listopada 2017 roku do 31 stycznia 2018 roku. Pula nagród w promocji wynosi 1000 sztuk.

 

Polecający otrzyma 150 zł nagrody, jeżeli polecony:

 • podczas rozmowy z konsultantem złoży wniosek o konto oraz wyrazi zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie otrzymania nagrody przez polecającego,
 • podpisze umowę o konto najpóźniej do 28 lutego 2018 roku,
 • wykona co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe kartą debetową na kwotę co najmniej 300 zł do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym zostanie otwarte konto,
 • w okresie do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym otwarto konto, spełni jeden z następujących warunków:

– zgromadzi i utrzyma na rachunkach średniomiesięczne saldo w wysokości minimum 30.000 zł lub
– otrzyma wpływy na konto w łącznej wysokości minimum 5000 zł i jednocześnie na ostatni dzień tego samego miesiąca będzie posiadał w banku aktywny jeden z produktów kredytowych.

 

Co do transakcji bezgotówkowych, mogą to być zarówno płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Bank zaznacza, iż na potrzeby promocji liczy się data zaksięgowania transakcji.

Jeśli osoba, której polecicie konto nie posiada oszczędności w kwocie 30.000 zł, lepszym pomysłem będzie wybór wariantu numer 2. Wpływy na łączną kwotę 5000 zł (jednorazowo lub w częściach, przykładowo 5 przelewów po 1000 zł) może pochodzić z waszego konta w innym banku. Ponadto liczy się samo odnotowanie wpływu, zatem zaraz po zaksięgowaniu środków można je z powrotem wypłacić. Co do produktu kredytowego, najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest posiadanie w pełni darmowej karty Citi Simplicity. Jeżeli polecony nie posiada jeszcze takiej karty, warto, aby ją wyrobił korzystając z jednej z korzystnych promocji:

 

Ważne wskazówki

Polecający otrzyma swoją premię w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji. Zostanie ona wypłacona na konto lub na rachunek karty kredytowej (zmniejszając saldo zadłużenia i/lub tworząc nadwyżkę). Konto można polecić maksymalnie 3 osobom (czyli do zdobycia jest nawet 450 zł). Wszystkie podane kwoty premii są kwotami netto, bank zapewnia wszelkie kwestie związane z opodatkowaniem (zarówno dla polecających, jak i poleconych).

Szczegóły w regulaminie programu poleceń oraz na stronie programu.
 

700 zł premii dla poleconego

Teraz przejdźmy do odpowiedzi na pytanie: jak przekonać osobę poleconą do założenia konta. Jest na to jedna dobra odpowiedź. Polecony może otworzyć konto Citi Priority w jednej z dwóch aktualnie trwających promocji: z 700 zł premii lub 300 zł premii + lokatą na 2,5% w skali roku. Oczywiście pierwsza opcja jest o wiele bardziej korzystna. Obie promocje dość szczegółowo opisywałem już na blogu. Zatem aby nie dublować treści wspomnę tylko, iż w przypadku pierwszej z promocji łączny bonus podzielony jest na 3 części: 100 zł na start, 450 zł w formie 5% zwrotów od transakcji kartą oraz 150 zł premii dodatkowej za lojalność wobec banku. Ponadto spełniając warunki promocji, jednocześnie zwalniacie się z wszelkich opłat za konto.

Więcej na temat promocji z 700 zł premii w tym artykule.

 

Warianty łączenia promocji

Jeśli jesteście całkowicie nowymi klientami Citi i z promocji korzystacie samodzielnie, najlepszym sposobem będzie najpierw wyrobienie karty kredytowej, a dopiero później zawnioskowanie o konto Citi Priority. Posiadanie karty kredytowej w zdecydowany sposób ułatwia spełnienie warunków promocji konta. Nie da się ukryć, iż bank może odrzucić wniosek o kartę ze względu na brak zdolności kredytowej. Dlatego na początek złóżcie wniosek o kartę w jednej z promocji, których linki znajdziecie powyżej, a dopiero po uzyskaniu pozytywnej decyzji banku, załóżcie konto Citi Priority. Jeśli nikt z waszych bliskich nie chce być polecającym, możecie złożyć tradycyjny wniosek. Dla Was to bez różnicy, czy założycie konto z polecenia, czy też standardowo. W tym wariancie do zdobycia jest aż 1100 zł oraz ewentualnie 150 zł dla polecającego.

W drugim wariancie uczestniczą dwie osoby, na przykład mąż i żona, rodzeństwo, czy po prostu dwójka przyjaciół. W tym przypadku obie osoby najpierw wyrabiają karty kredytowej zgarniając 2 x 400 zł (w voucherach), następnie nawzajem polecają sobie konta (kolejne 2 x 150 zł premii), by na końcu spełnić warunki promocji konta i zdobyć po nawet 700 zł. Gdy to podliczymy, otrzymamy rzadko spotykaną sumę 2500 zł! I to wszystko „zostanie w rodzinie”.

Jeśli macie jakieś inne pomysły na zdobycie jak najwyższej kwoty premii – piszcie o nich w komentarzach.

 

Szczegóły konta Citi Priority

 • 0 zł lub 30 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet

Opłata za konto nie jest pobierana w przypadku spełnienia jednego z poniższych warunków:

 • utrzymywanie średniego salda środków w wysokości minimum 30.000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach),
 • zasilenie konta wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości minimum 5000 zł miesięcznie i posiadanie co najmniej jednego produktu kredytowego (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny).

Więcej na temat opłat w Tabeli Opłat i Prowizji

 

Wypełnij formularz polecenia na stronie promocji

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów