Citi Handlowy: 400 zł premii za założenie konta Citi Priority oraz 100 zł w programie poleceń

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Bez nawet 1 dnia przerwy bank Citi Handlowy kontynuuje promocję konta Citi Priority. Ponownie możecie zdobyć 400 zł premii, zaś promocja przypadnie do gustu szczególnie posiadaczom karty kredytowej Citi. W obecnej edycji zaszły dwie bardzo pozytywne zmiany. Po pierwsze, bank usunął z regulaminu irytujące hasło „wpłata tytułem wynagrodzenia”. Od teraz po prostu wystarczy zapewnić wpływy na kwotę 5000 zł bez obaw „czy na pewno przejdzie”. Ponadto bank uruchomił program poleceń, w którym możecie zdobyć 100 zł za polecenie konta swoim bliskim (polecony może natomiast zawalczyć o swoją dolę w wysokości 400 zł). Polecającym może być natomiast obecny posiadacz karty lub konta w Citi Handlowym.

Uczestnicy

Pod względem okresu karencji nie zaszły żadne zmiany. Ponownie z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego lub oszczędnościowego (również jako współposiadacz lub pełnomocnik) po 30 czerwca 2016 roku. Jeśli natomiast w powyższym okresie mieliście jakiś inny produkt w banku (na przykład kartę kredytową), nie wyklucza Was to z promocji, a może dodatkowo ułatwić spełnienie warunków o czym będzie mowa poniżej.

Tradycyjnie z promocji wyłączeni są pracownicy banku, osoby z nim współpracujące i tym podobne. Więcej na temat wykluczeń w regulaminie promocji.

Warunki promocji – 100 zł premii na start

Aby wziąć udział w akcji pierwszym krokiem będzie złożenie krótkiego wniosku na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas od 1 lipca 2017 roku do 31 października 2017 roku. Umowę możecie podpisać do końca listopada 2017 roku, zatem wnioski można spokojnie składać nawet ostatniego dnia promocji. Po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Wami konsultant. Jeśli jesteście już klientami Citi, nie będzie nawet potrzeby wysyłania do Was kuriera. Po weryfikacji, umowa zostanie udostępniona w serwisie bankowości elektronicznej.

Limit promocyjnych wniosków wynosi 1000 sztuk, choć moim zdaniem ten fragment regulaminu również powinien zostać usunięty. Z doświadczenia wiem, iż stosowanie takich limitów ma raczej na celu zmotywowanie do szybszego zakładania konta, niż do rzeczywistego odmawiania klientom wydawania bonusów.

Aby zdobyć pierwsze 100 zł premii wystarczy spełnić warunek bezpłatności prowadzenia konta. W tym celu do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta należy:

a) zgromadzić i utrzymać na rachunkach w banku średniomiesięczne saldo w wysokości minimum 30 000 zł, lub

b) otrzymać na konto wpływy w łącznej wysokości minimum 5000 zł i jednocześnie na ostatni dzień tego samego miesiąca posiadać w banku aktywny jeden z produktów kredytowych.

Jeśli nie posiadacie tak znaczących oszczędności, zdecydowanie lepiej wybrać drugi wariant. Wpływy mogą pochodzić z waszego konta w innym banku. Z racji, że jest to suma wpływów, warunki spełnicie zapewniając na przykład 5 przelewów po 1000 zł. Liczy się samo zanotowanie wpływu, więc od razu po zaksięgowaniu środków możecie je z powrotem wypłacić. Jedynym wykluczeniem jest fakt, iż środki te nie mogą pochodzić z innych rachunków dla klientów indywidualnych prowadzonych przez Citi Handlowy.

W przypadku pierwszego wariantu, środki nie muszą leżeć bezczynnie na nieoprocentowanym koncie osobistym. Możecie je ulokować na lokacie lub koncie oszczędnościowym. Przykładowo, konto SuperOszczędnościowe zapewnia oprocentowanie wynoszące 1,5% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł oraz 0,1% dla nadwyżki. Niestety oferta lokat terminowych jest tragiczna (oprocentowanie jest mniejsze niż 1% w skali roku). Prowadzenie konta SuperOszczędnościowego jest darmowe pod warunkiem zapewnienia wpływów na konto Citi Priority w kwocie minimum 3000 zł (w pozostałym przypadku opłata wyniesie niegodne 15 zł). Pamiętajcie, że:

Średniomiesięczne saldo środków o których mowa w Punkcie 7 lit. a wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach uczestnika Oferty w Banku w kolejnych dniach miesiąca podzielonej przez liczbę dni w danym miesiącu kalendarzowym.

Co do produktu kredytowego, najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest posiadanie w pełni darmowej karty Citi Simplicity. Jeżeli nie posiadacie jeszcze takiej karty, możecie ją wyrobić, korzystając z jednej z korzystnych promocji:

Najlepszą strategią będzie najpierw wyrobienie karty kredytowej, a dopiero później konta Citi Priority (gdy karta będzie już aktywna). Wówczas suma nagród może sięgać nawet ponad 900 zł!!!

300 zł premii w formie 6% moneyback

Kolejne 300 zł premii otrzymacie w formie zwrotów za transakcje bezgotówkowe kartą debetową wydaną do konta Citi Priority. Warunkiem uzyskania zwrotów jest zapewnienie transakcji bezgotówkowych w miesiącu na łączną kwotę co najmniej 50 zł. Trzeba jednak przyznać, że korzystając z tak hojnego moneyback, raczej nie patrzy się na minima.

Moneyback będzie obowiązywał przez 6 kolejnych miesięcy. Pierwszy okres spełniania warunków to miesiąc następujący po otwarciu konta. Maksymalnie w skali miesiąca możecie uzyskać 50 zł zwrotu. Oznacza to, iż w celu uzyskania maksymalnego zwrotu należy wykonać płatności w kwocie 833,33 zł. Nie jest to jakaś wygórowana kwota, zważywszy, iż do transakcji zaliczają się zarówno te w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie (jedynym wykluczeniem są transakcje związane z hazardem). Pamiętajcie również, iż liczy się data zaksięgowania transakcji.

Premie będą wypłacane do 15. dnia roboczego następnego miesiąca. W momencie wypłaty premii konto musi być aktywne oraz nie może być w fazie wypowiedzenia. Bonusy zwolnione są z opodatkowania. 

Po szczegóły odsyłam na stronę promocji oraz do regulaminu promocji „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority – edycja II”.

Otwórz konto Citi Priority i odbierz do 400 zł premii

Szczegóły konta Citi Priority

  • 0 zł lub 30 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową – bezwarunkowo,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet

Opłata za konto nie jest pobierana w przypadku spełnienia jednego z poniższych warunków:

  • utrzymywanie średniego salda środków w wysokości minimum 30.000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach),
  • zasilenie konta wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości minimum 5000 zł miesięcznie i posiadanie co najmniej jednego produktu kredytowego (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny).

Macie naoczny dowód, iż spełniając warunki promocji, jednocześnie zwalniacie się z opłat za konto. Ogólnie rzecz biorąc, z promocji można skorzystać w 100% bezkosztowo. Przy okazji otrzymujecie darmowe bankomaty/wpłatomaty, jeśli jesteście miłośnikami gotówki. Więcej na temat opłat w Tabeli Opłat i Prowizji

Do 500 zł premii w programie poleceń

Aby jeszcze mocniej zaktywizować nowych klientów do korzystania z produktów Citi Handlowego, bank zorganizował dość prosty program poleceń. Program obowiązuje od 28 czerwca 2017 roku do 31 sierpnia 2017 roku. Pula nagród w promocji wynosi 500 sztuk. Polecającym może być osoba posiadająca konto lub główną kartę kredytową Citi. W przypadku poleconego obowiązuje tradycyjny okres karencji, liczony względem 30 czerwca 2016 roku.

Aby polecić konto, należy wypełnić formularz polecenia na dedykowanej stronie programu poleceń. Formularz wypełnia polecający i jest zobligowany poinformować o tym fakcie poleconego. Do poleconego zadzwoni następnie konsultant, by dogadać kwestię podpisania umowy o konto.

Polecający otrzyma 100 zł nagrody, jeżeli polecony:

  • podpisze umowę o konto do 30 września 2017 roku,
  • spełni warunki do otrzymania 100 zł w promocji na start,
  • wykona co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe kartą debetową na kwotę co najmniej 300 zł do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym zostanie otwarte konto.

Polecający otrzyma swoją premię w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji. Zostanie ona wypłacona na konto lub na rachunek karty kredytowej (zmniejszając saldo zadłużenia i/lub tworząc nadwyżkę). Konto można polecić maksymalnie 5 osobom. Wszystkie podane kwoty premii są kwotami netto, bank zapewnia wszelkie kwestie związane z opodatkowaniem.

Szczegóły w regulaminie programu poleceń oraz na stronie programu.

Otwórz konto Citi Priority i odbierz do 400 zł premii

Informację na temat nowej promocji konta Citi Priority oraz starcie programu poleceń podesłał czytelnik Kamil. Serdeczne dzięki za podrzucenie tematu 🙂

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów