BZ WBK: Konto Godne Polecenia z oprocentowaniem 4% – edycja 2 oraz
50 zł dla nowych i powracających klientów

Bzwbk_KGP_4__750x200_v1

Bank BZ WBK postanowił przedłużyć promocję swojego szlagierowego produktu – Konta Godnego Polecenia. Oprócz standardowego, darmowego prowadzenia konta oraz bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce, możecie skorzystać z promocji gwarantującej do 30 czerwca 2017 roku: oprocentowanie wynoszące 4% w skali roku oraz zwolnienie z opłaty za kartę debetową. Co więcej, nowi oraz powracający klienci mogą liczyć na dodatkowe 50 zł premii w ramach akcji „Polecaj Bank”. Warunki zdobycia bonusu są bardzo proste, zaś o szczegółach opowiem w dalszej części artykułu. 

 

 

Udział w promocji

Pierwsza edycja promocji Konta Godnego Polecenia z oprocentowaniem 4% w skali roku trwała kilka ładnych miesięcy. Zakończona 30 czerwca 2016 roku kampania Comperia Bonus 6 miała być niejako pożegnaniem promocyjnego konta. Okazuje się, iż bank zorganizował drugą edycję, która niemal nie różni się od tej pierwszej.

Promocyjne konto może założyć zarówno obecny, były jak i całkiem nowy klient. Jedyne ograniczenie to fakt, iż

w okresie trwania promocji uczestnik może otworzyć maksymalnie trzy konta w promocji. Kolejne konta nie zostaną objęte promocją.

To dość istotny fakt, ponieważ oprocentowanie wynoszące 4% w skali roku obowiązuje dla kwoty do 4000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest już tylko na 1%. Warto więc otworzyć trzy Konta Godne Polecenia, dzięki czemu maksymalna kwota środków pracujących według promocyjnego oprocentowania to aż 12000 zł. Druga edycja promocji jest niejako kontynuacją pierwszej. Jeśli więc posiadacie już 3 rachunki z oprocentowaniem 4%, raczej kolejne będą już wyłączone z promocji i ich oprocentowanie wyniesie 0% [edit: dostałem info od jednego z czytelników, iż pomimo posiadania 3 kont oprocentowanych na 4%, otworzył on kolejne 3 konta i te również posiadają oprocentowanie 4% w skali roku. Można więc spróbować zaryzykować otwarcie kolejnych 3 kont]. Druga edycja promocji trwa do 31 sierpnia 2016 roku. W tym okresie należy złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową Mastercard Omni, podpisać umowę oraz:

– nie złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych,

– wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.

 

Promocja cenowa w zakresie kart polega na zwolnieniu z następujących opłat należnych w okresie trwania promocji (do 30 czerwca 2017 roku):

a. opłata miesięczna za kartę,

b. sprawdzenie dostępnych środków lub wygenerowanie miniwyciągu (listy 10 ostatnich transakcji) w bankomatach,

c. wygenerowanie nowego numeru PIN-u na wniosek Posiadacza w formie papierowej w placówce BZ WBK,

d. generowanie zestawienia operacji.

 

Szczegóły dotyczące promocyjnego konta znajdziecie w regulaminie promocji.

 

 

Jak zdobyć 50 zł premii

Jeśli jesteś całkowicie nowym klientem BZ WBK lub zamknąłeś swoje konto osobiste w złotych polskich przed 4 kwietnia 2016 roku, możesz w łatwy sposób zdobyć 50 zł premii na start. W tym celu wystarczy, że:

 – wypełnisz wniosek internetowy o otwarcie konta na dedykowanej stronie pomocji, wprowadzając w nim otrzymany Kod Polecającego, możesz skorzystać z mojego kodu (dzięki temu zarabiamy oboje, mój kod to: 1012623515),

 – wypełniając wniosek, podasz swój aktualny numer telefonu komórkowego do kontaktu,

 – nie masz złożonego sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych, wyraziłeś zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie informacji, iż jesteś klientem banku (jedynie w celu realizacji programu),

 – zawrzesz umowę o zamawiane produkty za pośrednictwem kuriera lub przelewu weryfikacyjnego.

Gdy już otworzycie konto (oraz wyrazicie odpowiednie zgody marketingowe) wystarczy, że w trakcie trwania programu, czyli do 31 grudnia 2016 roku wykonacie transakcje bezgotówkowe (kartą lub BLIK-iem) na kwotę co najmniej 200 zł.  Transakcje należy wykonać do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu złożenia wniosku. Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (sklepy, stacje benzynowe itd) jak i w Internecie (allegro, sklepy internetowe, zakup biletów etc).

Premia będzie wypłacona w miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełniliście warunki promocji. Oczywiście w dniu wypłaty premii należy posiadać aktywne konto.

Więcej na temat programu poleceń w regulaminie promocji. Szerzej na temat programu pisałem w artykule.

 

Screen Shot 11-03-15 at 09.56 PM

 

Szczegóły Konta Godnego Polecenia

 – 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo

 – 0 zł opłaty miesięcznej za zbliżeniową kartę debetową MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni

 – 4% – oprocentowanie środków zgromadzonych na ROR do kwoty 4000 zł,
nadwyżka tej kwoty oprocentowana jest na 1%

 – 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce kartą MasterCard

 – 0 zł za przelewy internetowe

 – 0 zł za sprawdzenie stanu salda w bankomacie

 – Szeroka sieć placówek w Polsce z obsługą kasową

 – Bardzo dobra aplikacja mobilna 

 

Co więcej, BZ WBK gwarantuje tak świetne warunki (oprocentowanie 4% i darmowa karta debetowa) do czerwca 2017 roku.

Bank niestety planuje wprowadzenie nowej Tabeli Opłat i Prowizji od 1 sierpnia 2016, w której przewidziane są pewne podwyżki, między innymi opłata za wygenerowanie smsKodu (pierwsze 5 nadal będzie darmowe). Więcej na ten temat w artykule.

Przypominam jednocześnie o szeregu innych aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Darmowa karta kredytowa Simplicity w Citibanku z voucherem na 400 zł

Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe z premią do 300 zł

Premia 100 zł za założenie konta w Inteligo

100 zł za założenie konta Direct w ING Bank Śląski

Konto w Credit Agricole z premią do 350 zł

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na Newsletter
JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów