fbpx

BZ WBK: 4000 punktów MasterCard Priceless Specials z kartą kredytową World MasterCard lub podwojenie zwrotów z kartą 1|2|3 + 50 zł na start

BZ WBK wyszedł z ciekawą propozycją dla obecnych posiadaczy Konta Jakie Chcę. Wyrabiając jedną z trzech oferowanych kart kredytowych, możecie zdobyć ciekawe bonusy: 4000 punktów w programie Priceless Specials z kartą World MasterCard, podwojenie stawek procentowych będących podstawą do naliczania zwrotów za płatności kartą 1|2|3 lub koc polarowy z kartą VISA Silver Akcja Pajacyk. W pierwszym przypadku punkty możecie wymienić przykładowo na 10 biletów do Cinema City lub vouchery o wartości ponad 200 zł (zgodnie z bieżącym katalogiem nagród, który może ulec zmianie). Natomiast karta 1|2|3 zapewnia moneyback do 1520 zł w skali roku. Jest on naliczany według schematu: sklepy spożywcze – 2%, stacje paliw – 4% oraz restauracje i fast foody – 6%. Warto wspomnieć, iż w przypadku wszystkich prezentowanych kart w łatwy sposób możecie uniknąć wszelkich opłaty z tytułu ich użytkowania oraz zdobyć 50 zł na start w ramach programu poleceń.

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać posiadacze Konta Jakie Chcę, którzy nie wyrazili sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych w banku oraz wyrazili zgodę na otrzymanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Jeśli jeszcze nie posiadacie Konta Jakie Chcę możecie go otworzyć w ramach programu poleceń i zdobyć w ten sposób 50 zł łatwej premii. Po szczegóły zapraszam do zakładki Kontakt.

Dodatkowym warunkiem uczestnictwa jest nieposiadanie głównej karty kredytowej w BZ WBK w ciągu 6 miesięcy od momentu podpisania umowy o kartę w niniejszej promocji.

Co ciekawe na stronie promocji znajduje się krótki formularz zawierający pola na wpisanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu, a także akceptację zgody na przetwarzanie danych osobowych. Co prawda regulamin nic nie wspomina o potrzebie wypełniania tego formularza, ale dla pewności warto to zrobić 🙂

 

Jak wziąć udział w promocji

Akcja trwa od 1 października 2017 roku do 28 lutego 2018 roku. W tym czasie należy zawnioskować i podpisać umowę o jedną z kart kredytowych biorących udział w promocji. Regulamin nie precyzuje w jaki sposób należy podpisać umowę, zatem możecie to zrobić za pośrednictwem programu poleceń (i zdobyć w ten sposób 50 zł na start). Obie promocje wzajemnie się nie wykluczają. Bank zastrzega w regulaminie jedynie, iż:

Promocja nie łączy się z promocjami: Karta Kredytowa na Start oraz Promocją dla pracowników wybranych firm.

Szczegółowy opis zakładania karty w ramach programu poleceń znajdziecie na końcu wpisu.

 

W przypadku karty World MasterCard warunki są bajecznie proste. 4000 punktów w  Programie Priceless Specials otrzymacie za samo podpisanie umowy. Punkty zostaną dopisane do waszego konta w programie do końca miesiąca następującego po miesiącu wydania karty kredytowej. Pamiętajcie, aby po odebraniu karty zarejestrować się na stronie programu Priceless Specials. W dniu przyznania punktów wasze konto w programie musi być aktywne.

 

Warunki uzyskania nagród

Decydując się na wybór karty 1|2|3 uzyskacie możliwość otrzymywania zwrotów za transakcje bezgotówkowe według poniższego schematu:

  • 2% wartości Transakcji bezgotówkowej dokonanej na terenie Polski w punktach handlowo-usługowych prowadzących działalność sklasyfikowaną jako supermarkety spożywcze,
  • 4% wartości Transakcji bezgotówkowej dokonanej na terenie Polski w punktach handlowo-usługowych prowadzących działalność sklasyfikowaną jako stacje paliw i automatyczne stacje paliw (+dodatkowe 2%, jeśli będziecie tankowali na stacjach Circle K),
  • 6% wartości Transakcji bezgotówkowej dokonanej na terenie Polski w punktach handlowo-usługowych prowadzących działalność sklasyfikowaną jako restauracje i fast foody.

Podwojenie stawek będzie obowiązywało w miesiącu wydania karty oraz w ciągu 6 kolejnych miesięcy. Podwojone stawki procentowe dotyczą również płatności wykonanych w kartami dodatkowymi oraz mobilną kartą kredytową Mastercard. Łączna suma zwrotów w ciągu roku nie może przekroczyć 760 zł (w ciągu miesiąca 63,33 zł). Podwojona wartość stawek procentowych zostanie zaksięgowana na rachunku karty kredytowej wraz ze standardowymi stawkami do 10. dnia miesiąca po miesiącu wykonania płatności.

 

W przypadku karty VISA Silver Akcja Pajacyk nagrodą jest koc polarowy z logiem VISA o wartości 50 zł. Otrzymacie go na adres korespondencyjny w kolejnym miesiącu po podpisaniu umowy o tę kartę kredytową.

 

Elementem wspólnym wszystkich trzech promocji jest fakt, iż w momencie przekazania nagrody musicie być posiadaczami aktywnej karty kredytowej, nie możecie mieć złożonego sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych w banku oraz musicie mieć wyrażoną zgodę na otrzymanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Po odebraniu nagrody sami już zdecydujecie co dalej z kartą/wyrażonymi zgodami 🙂

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „Karty kredytowe do Konta Jakie Chcę”.

 

Szczegóły karty kredytowej World MasterCard 

Opłata roczna za kartę w pierwszym roku wynosi 0 zł pod warunkiem rozliczenia minimum 5 transakcji (z wyjątkiem przelewów z karty kredytowej) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty. W przeciwnym razie opłata roczna wyniesie aż 125 zł.

W kolejnych latach opłata wynosi 10 zł miesięcznie. W tym przypadku również można uniknąć opłaty poprzez wykonanie 5 transakcji, aczkolwiek warunek ten należy spełniać w każdym miesiącu. Oczywiście kwestia ta dotyczy osób, które pozostawią kartę na kolejny rok/lata.

RRSO: 12,10%.

Karta World MasterCard zapewnia również

  • 0 zł za pakiet ubezpieczeń podróżnych obejmujący wypadki, leczenie i hospitalizację za granicą, anulowanie lub skrócenie podróży, opóźnienie wylotu albo utratę połączenia, spóźnienie w dostarczeniu lub utratę bagażu,
  • 0 zł za ubezpieczenie Ochrona Zakupów dające ochronę przed uszkodzeniem lub kradzieżą towarów zakupionych przy użyciu karty.

 

Szczegóły karty kredytowej 1|2|3

Warunki użytkowania karty 1|2|3 są podobne do World MasterCard. Opłata roczna za kartę w pierwszym roku wynosi 0 zł pod warunkiem rozliczenia minimum 5 transakcji (z wyjątkiem przelewów z karty kredytowej) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 120 zł. 

W kolejnych latach opłata wynosi 10 zł miesięcznie. Można jej uniknąć poprzez wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie.

RRSO: 13,78%.

 

50 zł premii dla nowych klientów

Nowi klienci mogą dodatkowo otrzymać 50 zł dzięki zawnioskowaniu o kartę w ramach programu poleceń. Warunkiem wzięcia udziału w tej promocji jest nieposiadanie konta lub karty kredytowej w BZ WBK po 15 marca 2017 roku.

Aby uzyskać premię należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 200 zł. Na wykonanie płatności macie czas do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu złożenia wniosku (płatności muszą zostać zaksięgowane w miesiącu ich wykonania). Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (sklepy, stacje benzynowe itd) jak i w Internecie (allegro, sklepy internetowe, zakup biletów etc). Oprócz tego, promocja wymaga:

  • wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • nieskładania sprzeciwu wobec działań marketingowych banku,
  • podania numeru telefonu komórkowego do kontaktu,
  • posiadania aktywnej karty w dniu wypłaty premii.

 

Premia w postaci zasilenia karty kredytowej zostanie wypłacona w miesiącu następującym po spełnieniu warunków. Więcej na temat programu poleceń w regulaminie. Program „Polecaj Bank” trwa do 31 grudnia 2017 roku. Jeśli zdecydowaliście się na skorzystanie z promocji, wniosek o kartę kredytową wypełnijcie na dedykowanej stronie programu poleceń „Polecaj Bank”. Z prawej sekcji, dla „poleconych” klikacie w Zamów rozmowę w sprawie karty. W tym miejscu podajecie swoje podstawowe dane do kontaktu wraz z kodem polecenia oraz klikacie wyślij. Teraz pozostaje Wam poczekać na kontakt ze strony konsultanta BZ WBK. Podczas rozmowy poinformujcie konsultanta, iż korzystacie również z promocji „Karty kredytowe do Konta Jakie Chcę”.

Kod Polecającego to kluczowy element, jeśli chodzi o udział w programie poleceń. Kod polecenia możecie uzyskać od kogoś bliskiego, kto uczestniczy w programie. Ewentualnie możecie wykorzystać mój kod polecenia: 1008552568. W programie poleceń BZ WBK biorę udział od dłuższego czasu i spełniam wszystkie warunki jako polecający. W ten sposób macie pewność, iż otrzymacie swoją premię za skorzystanie z polecenia. Warto pamiętać, iż gdyby polecający zdecydował się na zamknięcie konta przed wypłatą premii – Wy również jej nie otrzymacie.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów